Книга отзывов санатория

19.10.2017

Велика подяка персоналу санаторію "Боржава" за чудовий відпочинок і лікування. Бажаємо всього найкращого. Мріємо приїхати наступного року.Дякуємо!

сім’я Тарасенко м.Южне Одеська обл. порт "Южний"

 

 

18.10.2017

Відпочиваємо в Боржаві вперше. Дуже все сподобалось, обслуговуючий персонал дуже привітний. Медперсонал на вищому рівні, висловлюємо велику подяку масажистам Світлані і Лесі. Колектив їдальні на вищому рівні і дуже привітливі, їжа також смачна. Особлива подяка Тетяні Михайлівні з рецепшину за її турботу, відповідальність і привітливість!!!

Директору сама більша подяка, що зібрав такий колектив, людина яка дійсно займає своє місце.

сім’я Ігнатенко

Київська обл., м. Обухів

 

17.10.2017

Большое спасибо всему персоналу и особенно Фридманской Оксане Михайловне, большое и огромное спасибо.

г. Николаев

Яшагин В.В.

 

 

16.10.2017

Велика вдячність за ввічливість та професіоналізм всіх працівників санаторію.

Хочеться окремо подякувати лікарю Сніжані Петрівні та Марині Федорівні, яка в критичний момент , коли мені було зле, проявила себе як хороший лікар і чуйна людина.

Середній медичний персонал дуже хороший, навіть важко когось виділити . Але хочеться подякувати черговій медсестрі Віці, марині Іванівні (гідромасаж), Тетяні (грязетерапія).

Велика подяка адміністратору Наталії, яка піклувалась , щоб все було добре і моментально вирішувала проблеми. Офіціанти всі дуже приємні і ввічливі, але Еріка завжди як сонечко, осяювала нас своєю посмішкою. Надія Іванівна - це самородок Закарпаття, вона може кожен день перетворити на свято. Всім бажаю щастя, здоров’я, творчої наснаги та хорошої заробітної плати.

кімната 207

м. Київ.

Трифонова

 

Величезна вдячність всім співробітникам санаторію за професіоналізм, ввічливість, посмішки, доброзичливість. Вибачте, слів не вистачає, щоб висловити свої почуття щодо обслуговування та організацію дозвілля. Сподіваюсь побувати тут ще не один раз.

Людмила Панова

м. Київ

 

Огромное спасибо: администрации, медперсоналу, кухонным работникам. За гостеприимство, за внимательность со стороны медперсонала, мы с каждым днём наслаждались и радовались.

Желаем впредь: оставаться всем вам такими улыбчивыми, добрыми, здоровья вам всем. Желаем долгих лет жизни и семейного благополучия.

Побольше отдыхающих. Спасибо! Мы вас не забудем!

С уважением Кузьменко А.

г. Одесса

 

 

14.10.2017

От семьи Василенко К.П. и Б.С. хотим выразить благодарность всему Вашему медперсоналу, и людям, которые убирают наши комнаты и прислушиваются к нашим просьбам.

Особенно хочется поблагодарить марину на подводном душе и Марию – массажиста и Светлану. А также особое спасибо Надежде Ивановне, которая вкладывает душу в те мероприятия, которые проводит. Берегите и цените таких работников. До встречи в следующем году!

С уважением К.П. и Б.С.

 

 

13.10.2017

Уважаемые, нет многоуважаемые сотрудники санатория «Боржава» нет слов, чтобы выразить всю мою признательность за Ваш труд. Если есть на нашей земле рай, так это именно здесь!

Все молодцы!

Наталья – администратор, человек на своем месте! Просто умница! Девочки на рецепшине Вам 12 баллов, Татьяне 12+. Вася – культ организатор, дискотерапия и караоке незабываемые. Вика –горничная 12 баллов, Мария – массажист 12 баллов.

Всем спасибо!

Всех люблю. Это мой второй раз, уверена не последний. До встречи!

Лариса Николаевна

г. Покровск, Донецкая обл.

 

11.10.2017

Наша семья хочет выразить всему персоналу санатория « Боржава» за прекрасное обслуживание (особенно обслуживающему персоналу – девочкам столовой), поварам.

Отдельное спасибо мед. Работнице Б.Вере магнито-терапия, из бассейна Виталине, горничной, которая обслуживала наш номер 110. Если честно я бы ничего у вас не меняла. У вас хорошая «аура», отзывчивые люди, добрые и искренние.

Спасибо вам з всё!

 

05.10.2017

Все чудово!

Додати розваг у вигляді танцетерапії та зробити кімнату для лікування легенів (соляну кімнату), на осінь зробити у великому басейні трохи теплішу воду. Дякую за відпочинок.

Резва Л.О.

м. Київ

 

05.10.2017

Особлива подяка!!!

Щиро дякуємо за приємний відпочинок, чудову атмосферу, привітний і професійний персонал. Ви лікуєте не тільки тіло, а й людські душі. Особливо хочемо подякувати масажистам: Тетяні і Мар’яні, підводний душ – масаж Марині, дівчатам з фізпроцедур, тренеру Андрію, лікарю Оксані Михайлівні, дівчатам із столової, покоївкам, з рецепшина.

Щира подяка організаторам дозвілля Василю та Надії Іванівні, завдяки якій ми побували і прийняли участь в «Закарпатському рубіновому весіллі».

Бажаємо вам вдячних приємних відпочиваючих, достойних зарплат! Висловлюємо свої побажання:

Зробити прокат велосипедів

Організувати активний вечірній відпочинок.

Кімната 107

Алла і Таня

м. Пирятин, Полтавська обл.

 

03.10.2017

Приезжаем второй раз, очень нравится отношение персонала и то, что всё находится в одном здании. Хотелось бы добавить:

Подводное вытяжение позвоночника

Иглотерапию

Герунотерапию

И хотелось бы в номерах улучшенный и полулюкс расставить более удобно, комфортно мебель, создать уют, добавить у ванной комнате полочки.

Огромное спасибо всему обслуживающему персоналу за внимание и доброжелательность.

Молдова.

г. Кишинив

 

01.10.2017

Приєднуємося до побажань і добрі слова усіх попередніх відпочиваючих. Особливо вдячні дівчині з гідро масажного кабінету. Дуже добра людина і спеціаліст. Хай вам щастить!

Родина Саджевських

м. Київ

 

29.09.2017

Все супер! Дякую всім! До зустрічі в наступному році!

Дусь Т.М.

М. Київ

28.09.2017

Щиро Дякую за добре відношення і професіоналізм. Всі дуже привітні. Дякую за хороше харчування і цікавий відпочинок. До зустрічі!

Марчук С.П.

м. Київ

Щиро дякуємо персоналу «Боржава» за їхню доброту, уважність до відпочиваючих. Особливо дякуємо аніматору Надії Іванівні за її тепле відношення і гарну роботу. Бажаємо вам всім здоров’я і щоб до вас люди їхали і поверталися знову.

Галина і Ігор Вінникуя

м. Київ

 

27.09.2017

Я, Чемисова З.Я благо дарю персонал санатория «Боржава» за хороше лечение, отношение. Особенно я выражаю благодарность массажистке Стецко Марьяне за её золотые руки.

Желаю всему персоналу счастья, здоров’я, любви и благополучия.

Комната 209

г. Киев

 

27.09.2017

Я, Шлапак Тамара, дуже вдячна персоналу і поварам за приємний відпочинок і лікування і харчування. Відпочила тілом і душею і обов’язково ще приїду відпочивати. Окрема подяка організатору культмасових заходів. Навіть не очікувала таких душевних і веселих вечорів із співами. Всім велика подяка.

м. Київ

 

26.09.2017

Семья Саржевских от всей души благодарит Надежду Ивановну –культорганизатора за високо профессионально подготовленые мероприятия для отдыхающих. За дущевность встреч. Эти вечера нам запомнятся на долго и всем тем , кто принимает в них участие. Большое спасибо за хорошо организованный досуг.

Комната 215

Семья Саржевских

Г. Киев

 

26.09.2017

Огромное спасибо всем! Приятный обслуживающий персонал, легкое общение, внимание. Получили отдых души и тепла. Всем здоровья, благополучия и мира. Хай у всіх усе буде добре.

Комната 106

Лариса, Олег

 

24.09.2017

Я Миброва Вероника Романовна, хочу выразить огромную благодарность всем работникам санатория « Боржава». Вы, настоящие профессионалы, добрые, вниматильные, отзывчивые. Спасибо вам за это! Мы очень довольны, что побывали у вас.

Харьков

 

23.09.2017

Відпочивали у вас із 11 вересня по 24 вересня проживали у 313 кімнаті. Приїжджали із Черкащини. Якщо буде можливість, то приїдемо іще.

Так тримати! До нових зустрічей! Спасибі!

 

16.09.17

Велика подяка Світлані за масаж, який вона робить дуже професійно, а головне після цього масажу молодшаєш на 10 років. Здоров’я їй на багато років.

Кімната 116

Захаржевський К.

Хочемо висловити величезну подяку усьому персоналу санаторію «Боржава».

Дівчата! Всі класні, ви супер! Всі чуйні, уважні, добрі і привітні. Гарний край, гарний санаторій, чисто, затишно, персонал привітний. Спасибі усім, а особливо масажистам Олесі і Тетяні. Нехай у вас ніколи не болять руки. Нехай у всіх буде міцне здоров’я, щоб ви могли дарувати його нам, вашим пацієнтам! Відпочивали у вас вперше. Все сподобалось, все добре, якби тільки вода у басейні була теплішою…

Щиро вам дякуємо, дівочки! Удачі усім, любові, поваги, здоров’я, довгих років життя .

Ірина і Валерій Рогові Черкаська обл

16.09.17

Я и муж из « советского союза», так как нам под 80 лет. Приехав в санаторий Боржава приятно удивлены. Ухоженная территория, красивое современное здание, удобные номера, качественная еда и весь персонал санатория, его отношение к приезжим выше всякой похвалы. Доброжелательность, решение всех возникших вопросов, квалифицированность врачей медперсонала – все отлично. Алла Васильевна экскурсовод, влюблённая в Закарпатье, много знает и очень интересно все рассказывает. Старшая медсестра Эльвира Васильевна – это ее заслуга в подборе медперсонала , мгновенно решает любой вопрос с пониманием проблемы с улыбкой и добрым словом. Санаторий Боржава уже давно в Европе.

Большая благодарность всему коллективу и администрации санатория. Так держать!

Комната 116

Киев, Захаржевские

 

14.09.17

Хочу висловити велику вдячність персоналу санаторію «Боржава» від відпочиваючих Римар А.А., Налетько М.А., Кожемякіної М.М, за організацію сан сторно-курортного відпочинку. Все на дуже високому рівні: від доброзичливості персоналу до професіоналізму. Особливо відзначаємо роботу масажистів Марії, Тетяни, Мар’яни – такого масажу не отримували ніде раніше. Відпочивали з 24.08.17 по 14.09.17 р. Дякуємо!

 

08.09.2017

Отдыхаем в санатории «Боржава» четвёртый раз. Благодарны всему коллективу за хорошее отношение к отдыхающим. Особая благодарность Эльвире Васильевне. Всегда с улыбкой решает все вопросы. Все медсестры прекрасно знают свою работу. Спасибо всем!

Иващенко, Мазур, г. Киев.

 

07.09.2017

Щиро дякуємо всьому медичному персоналу за тепле, чуйне, доброзичливе відношення до відпочиваючих. Особливо хочемо відмітити роботу масажиста – Фечка Олеся Іванівна - людина котра відповідально відноситься до своєї роботи. Бажаємо їй міцного здоров’я, успіхів у її нелегкій праці, продовжувати і надалі свої професійні здібності. Просимо адміністрацію санаторії винести їй подяку та стимулювати роботу цієї людини матеріально.

Дякуємо всім за все!

З повагою подружжя Палій м. Київ.

 

05.09.2017

В санаторії «Боржава» вперше.

Щиро дякуємо працівникам санаторію за чуйне, тепле, доброзичливе відношення до відпочиваючих. Дуже сподобались вечори, концерти, вікторини, дискотеки. Щиро вдячні культ-масовикам за позитив, яким заряджали нас. Особлива подяка пану Василю, який проводив майстер класи, навчив нас готувати національні блюда. Дуже добрий, чуйний, веселий – справжній майстер своєї справи . Екскурсії які проводила Алла Василівна запам’ятаються на все життя. Вона дуже любить свій край і ми його теж полюбили.

У вас дуже хороші люди і ми вам вдячні за все. Будемо рекомендувати своїм друзям, знайомим, рідним ваш санаторій «Боржава».

З повагою кімната 102, Ольга Іванівна, Катерина Антонівна м.Рівне,

                                                               Галина Іванівна м. Стрий

                                                               Леся та Іван м. Львів.

 

03.09.2017

Дуже сподобався ваш санаторій «Боржава», приймали нас дуже ввічливо, медсестри лікували дуже добре, з усмішками на обличчі, ранкову гімнастику проводила Віта дуже лікувальну.

Дуже дякуємо вам!

До побачення!!!

 

01.09.2017

В «Боржаві» вперше, дуже сподобалося, колектив прекрасний, відношення на 12 балів. Дуже вдячна лікарю Наталії Йосипівні, яка як мама – допомогла моїй внучці коли вона хворіла, і мед. сестричці Нелі і Ларисі, які всю ніч спасали від високої температури.

Дякую за чуйні серця.

З повагою Кіча П.М.

 

29.08.2017

Втретє переконуюсь в доцільності вибору відпочинку, якщо є «рай на землі» , то це санаторій «Боржава».

За місцем мешкання ми спілкуємось російською мовою проте вам, освідчитись в коханні хочеться на рідній співучій українській мові.

Висловлюємо свою вдячність вашому колективу, вашій дружній працездатній установі. Тепло від ваших сердець

З повагою і щирими побажаннями, відпочиваючі кім.107

16.08.2017

Відпочивала в санаторії «Боржава» вдруге і ще раз переконалася , що зробила правильний вибір. Висловлюю подяку всім працівникам санаторію, особлива подяка лікарю С.П. Чеботарьовій та масажистці С.К. Гойс за чуйне по-справжньому дбайливе відношення та «золоті руки». Із процедур сподобалася фітобочка та гідроколона терапія, а поїздка по монастирях Іршавщини збагатіла духовно. Щовечора відбувалися тематичні програми.

Всім друзям та знайомим буду рекомендувати такий відпочинок та оздоровлення.

З повагою С.О. Климишина викл. доц. Львівського нац. мед. Університета ім. Данила Галицького.

 

14.08.2017

Добрый день хотела бы оставить отзыв!

Про плохую организацию мастер-класса на Маковия . Идея очень хорошая, но результат не очень. То что было сделано руками ребенка – съели взрослые. А ещё на вопрос : «где моё печенье ?» взрослые организаторы не могли решить конфликт.

З уважением Курыпех Дарья.

 

12.08.2017

Шановні співробітники санаторію!

Щиро дякуємо за повагу, доброзичливість, позитив. Відпочиваємо у вас вперше. Приємно вражені атмосферою спокою та щирим бажанням допомогти . Особливо відзначаємо роботу співробітників рецептшину , грязелікування(мед.сестричка Тетяна).

Приємно перебувати на доглянутій території , де відчувається тепло людських рук.

Бажаємо всім працівникам здоров’я та усіляких гараздів , вдячних відпочиваючих!
Із побажань(як лікарі)

Варто подумати адміністрації про заміну ковроліну в кімнатах та коридорах , що в спекотні дні утруднює дихання та не дає змоги робити вологе прибирання;

Рушники потребують більш частої заміни(хоча б раз у 3 дні);

У їдальні варто би урізноманітнити овочеві гарніри;

Є потреба у прокаті велосипедів(думаю це себе виправдає!).

З повагою, співробітники Вінницького національного медичного університету доц. Гуменюк А.Ф, доц. Кульчевич Л.В

 

13.08.2017

Висловлюємо подяку всім працівникам санаторію за добре організоване лікування і відпочинок. Привітність та професіоналізм медичного персоналу є додатковою процедурою що придає сили , створює гарний настрій на цілий день. Особлива подяка адміністратору Тетяні, яка завжди знаходила час, щоб допомогти у вирішенні наших питань.
Бажаємо всім вам міцного здоров’я , вдячних пацієнтів, миру та щастя.
Будемо рекомендувати ваш санаторій своїм знайомим.

З повагою Власова Олена, Дрожжа Петро (к. 116) м. Дніпро

 

08.08.2017

Добрый день !

Отдыхали в вашем санатории 10 дней и хотим оставить свой отзыв и пожелания .

На кухне все вкусно , молодцы . Большое спасибо водителю Сергею , который нас встретил на вокзале.

Огромная благодарность старшей мед. сестре Эльвире Васильевне и дежурной мед.сестре Виктории – они настоящие профисионалы свого дела .

Теперь пожелания: замените ковролин в номерах и коридорах! Пылесос не помогает ,нужна влажная уборка!!! Да и пятна в номере на ковролине смотрятся не эстетично .
Ещё огромное спасибо мед. Сестре в фитобаре – Евгении и сёстрам на грязелечении и лечебных ваннах. Всем желаю успаха!!!

С уважением Чепик С.В., Чепик Я.М.

 

07.08.2017

Приїзджаю уже в четвертий раз і в четвертий раз виношу подяку щиру всім працівникам , санаторію «Боржава» . Подобається усе ! Дай Боже усім працівникам міцного - міцного здоров,я та вдячних відпочиваючих !

З вдячністю і повагою Вітрик Л.М з Львівщини.

 

06.08.2017

Выражаем сердечную благодарность всему коллективу санатория «Боржава» за наше здоровые , за теплый прием , за трепетный уход за каждыми . Желаем выйти на мировой уровень .

С уважением Светлана Леонтиевна. Г. Одесса.

 

05.08.2017

Наша группа от Всеизраильского Объединения выходцев из Украины прибыла на лечение и отдых в санаторий «Боржава» 10.07.17 в 22.00. Чудеса начались у ворот входа в санаторий – 3 богатыря – охрана- подхватили наши чемоданы и разнесли по номерам. У регистратуры нас встретила с нежной доброжелательной улыбкой Татьяна Михайловна Фельцан – добрейшей души человек, выдала ключи от комнат и провела в столовую, где нас ожидала Надежда Андреевна (зав.столовой) и накормила вкусным ужином. Все 20 дней нас кормили безукоризненно приготовленной пищей на вкусы.

Особенно благодарны профессиональному, квалифицированному, внимательному составу медицинских работников:

Врачей Оксане Михайловне и Марине Федоровне и другим.

Медицинским сестрам: Яцкович Эльвире, Фулей Алле, Симканич Мирославе, Гойс Светлане, Фельцан Корнелии, Петровций Ф.В., Бабинець Т.П., Фирке Г.В., Мерзанич Ларисе.

Администратору Павлишиной Наталье,

Диск-жокей Бисьмаку Василию – чудесный повар

Мечтаем приехать в следующем году.

Павлюченко Владимир – председатель отделения в Хадере

Микунис Эмануель.

 

29.07.17

Дякуємо всім працівникам санаторію «Боржава» за професіоналізм, людяність, терпіння, увагу. Були у Вас вперше. Сподобалось майже все – як зустріли, лікували, годували, турбувались. Обслуговуючий персонал привітний, усміхнений, намагається виконати будь які забаганки відпочиваючих. Хочемо побажати Вам так і тримати надалі, здоров’я, вдячних пацієнтів, миру та спокою. Повернемося ще і будемо рекомендувати знайомим.

Наталія Самородова                                                   м. Бориспіль

Людмила Євтушенко                                                 (кім.111)

 

28.07.2017 

Выражаем сердечную благодарность всему персоналу санатория «Боржава» за прекрасные медицинские и оздоровительные услуги, вкусное и разнообразное питание, доброе и уважительное отношение. Особую благодарность выражаем главному врачу санатория и медицинской сестре Неле за чуткость и заботу проявленную к нашему сыну и внуку, заботу, проявленную к нашему сыну и внуку во время его болезни.

Семья Бубновых (к.106, к. 206)

 

22.07.2017

«Боржаво», файно дякую за чудовий відпочинок та професійне лікування!!! Файно дякую всім-всім працівникам санаторію «Боржава»: за золоті руки масажистці Марії, організаторам відпочинку Надії, Аллі, Світлані, водію Олександру, працівникам кухні…всім-всім! Здоров’я та благополуччя!!!

Вільк Г.М., кім.318, Житомирська обл..

 

2017р. кім. 113

Лаптев Эдуард Николаевич

Коллектив Санатория «Боржава» заслуживает самой искренней благодарности за свою самоотверженную работу. Особо хочется отметить за сердечное отношение медсестру Нелю Михайловну, врача Наталью Иосифовну и Доктора Фридманскую, т.е людей с которыми приходилось лично мне встретится . Это не значит что я не благодарен коллективу кухни и сантехникам которые обеспечивали нас горячей водой. Напоследок скажу, что в наше время следует больше использовать солнце в нагреве воды, а не уничтожать ваши прекрасные леса.

 

22.07.2017

Дякуємо щиро всьому колективу санаторію «Боржава» за лікування та організацію відпочинку .

Гарне ставлення колективу , прекрасне відношення до відпочиваючих . Природа та зелена зона санаторію неймовірні ! Бажаємо колективу санаторію здоров,я , успіхів , і тільки позитивних відгуків . Приїдемо ще !

Сім’я Дем’яненко м. Черкаси.

 

21.07.2017

Шановний колектив , санаторію «Боржава»,

Шановні колеги! Дякую за вашу роботу. Дякую старшій медичній сестрі Ельвірі Василівні за організацію менеджменту , сучасний підхід до виконання методів лікування .

Дякую за кваліфікований масаж Марії!

З повагою Господенко З. М.

 

16.07.2017

Присоединяюсь к словам благодарности за чудесный отдых и лечение. Спасибо экскурсоводу Алле за рассказы о вашем чудесном крае.

Ольга г. Одеса  

16.07.2017

Великолепный отдых !

Превзошел все наши лучшие ожидания. Огромное спасибо всей команде, а в особенности Марии и Светлане за великолепный массаж и заряд позитива, Светлане – аниматору за доброту и золотые ручки, Марьяне из столовой за доброту и улыбку каждое утро, Оксане Михайловне за лечение, Васе за то, что баловал нас вкусными блюдами различных кухонь. Андрею за его прекрасных лошадок и Надежде за то, что наши вечера проходили так весело и в прекрасной компании!

Всем здоровья и процветания санаторию.

Ольга и Лиза г. Одесса

 

09.07.2017

Большое спасибо всему руководству санатория «Боржава».Был первый раз – очень все понравилось и обслуживание. Моя персональная благодарность Врачу - терапевту Наталии Йосифовне . Эта девушка помогала во всем – моей благодарности нет границ. Большое спасибо девушке по имени Вита, которая убирала котедж №32. Не было никаких претензий, все было на высоте . Большое спасибо медсестричке по имени Неля – всегда с пониманием выполняла все просьбы и медицинские процедуры.

Большая благодарность масcажисту Маше – это специалист своего труда. Очень много помогла в профилактике с позвоночником. Большая благодарность администратору Татьяне за решение многих вопросов. Безграничная благодарность всему коллективу санатория «Боржава» за хорошее и безотказное отношение.Предлагаю на будущее организовать в санатории «Боржава» тренажерный зал с тренажерами для занятия силовой и легкой физкультурой .

С уважением Довгополий Олег Григорьевич г.Одесса, комната №301.

СПАСИБО!!!

 

09.07.2017

Большое спасибо всему коллективу санатория «Боржава» за приветливость, внимание, доброту.

Хочу выразить благодарность дежурной медсестре Резник Неле Михайловне, врачу Чеботаревой С.П. и всему обслуживающему медперсоналу.

Санаторий «Боржава» - это чудесное, красивейшее место на нашей украинской земле. Как здесь красиво, очень много цветов, деревьев, есть где и деткам отдохнуть.

Но есть и пожелание - сделать место для футбольной площадки.

С уважением Закревская   М.И. г. Киев

 

29.06.2017

Огромное спасибо всему персоналу санатория за прекрасный отдых! Спасибо за внимание, доброту, профессионализм, тепло, которое Вы дарите! Отдельная благодарность врачу Наталье Йосифовне, массажистке Алесе Ивановне, официантке Анне. Мы приехали к Вам первый раз, но хочется приехатьеще и не один раз. Спасибо!!!

Семья Савицких, Беларусь (Минск).

 

27.06.2017

Відпочиваємо   в вашому санаторії вже 5 років. Колектив працює злагоджено та професійно.

Налаштовані доставити відпочиваючим якнайбільше комфорту! Дякуємо і бажаємо в подальшому процвітання та успіхів. У вас це обовязково вийде.

Маленьке прохання: знайдіть більш спокійне місце для проведення сеансів аромотерапії.

З повагою Л. Грабовська м. Дніпро.

 

26.06.2017

Дякую всім працівникам санаторію «Боржава» за професіоналізм, людяність, терпіння, увагу.

Сподобалось як зустріли, лікували, годували, розважали, водили в гори.Всіх благ! Так тримати!

м.Київ Ганна і Алевтина Мовчан.

 

25.06.2017

Большое спасибо всему персоналу санатория «Боржава». Сервис приближенный к европейскому. Чисто, грамотно, профессионально, красиво. Отдельное спасибо кухонным работникам за вкусную и разнообразную еду.

Всего наилучшего !

До свидания, семья Трелиных.

 

24.06.2017

Котедж 11.

Большое спасибо за прекрасный отдых и лечение. Особая благодарность масажисту Виктору Викторовичу, нашему доктору Наталье Йосифовне за внимательное отношение, старшей медсестре Эльвире Васильевне. Горничная Виктория внимательная, отзывчивая прекрасная чистоплотная женщина, большое ей спасибо. Хотелось бы еще, чтобы санаторий развивался.

Наши пожелания: на територии установить спортивные тренажёры, закупить велосипед и сдавать их в прокат было бы замечательно, больше цветов и красивых клумб. Столовая – больше разнообразия блюд. А остальное все замечательно – хочется вернутся . Спасибо всем .

Семья Бондаревых., г. Сумы.

Кімната 101.

Шановне керівництво санаторию «Боржава»

Була у Вас на відпочинку 14 календарних днів. Була перший раз. Спасибі за хорошу атмосферу в колективі, приємних и добрих людей, які щоденно надавали послуги з мого оздоровлення. Особлива подяка масажисту Віктору Магурському, бо він дійсно професіонал і дуже добре робить свою роботу.

Пропозиції:

організувати відпочинок, бо те що є , то дуже скучно

поставити тренажери і території для занять фізкультурою і спортом

в зв’язку з наявністю водних процедур і басейнів виконувати заміну рушників через кожних 3 дні, їх кількість повинна бути не менше трьох.

м. Київ. Шита М.М.

 

 

23.06.2017

Кімната 302.

Від усієї нашої великої родини низький уклін і побажання здоров»я , щастя та натхнення подальшої праці всім: адміністратору Наталії, лікарю Оксані Михайлівні, дитячому керівнику Світлані, масажисту Світлані та Марії, людині, що любить коней – Андрію, людині, що розважає всіх – Василю, людині, що любить природу – Надії і всім кухарям, офіціантам, покоївкам і всім, всім, всім. Всіх обнімаємо і надіємось на зустріч . МОЛОДЦІ!!! До побачення.

м. Бориспіль.

 

23.06.2017.

Большое спасибо всему персоналу санатория «Боржава». Все очень приветливые, ответственные люди. Мы с семьей приехали первый раз, но есть желание вернуться!

Семья Нигро, г. Авелино, Италия.

22.06.2017.

Шановна  дирекція санаторію «Боржава».  Хочу подякувати працівникам  санаторію «Боржава» за їх відповідальне відношення до своєї праці. Це професіонали – лікар Ваш Марина Федорівна, адміністратор Наталія, масажист Олеся Фечка, в їдальні Мар’яна Керечанин та Баркова Ганна.

  Весь колектив санаторію працює відповідально, що сприяє гарному настрою відпочиваючих і покращенню нашого здоров’я!

Спасибі Вам !

Мелешихіна Г.П

21.06.2017

«Боржава» -  це магічне місце! Чим довше тут знаходишся, тим менше хочеться від’їжджати.

Казкова природа, цілюще повітря гір, уважний персонал – все це гармонійно поєднується і створює незабутній відпочинок, наповнює позитивними емоціями, надає наснаги.

Від усього серця і щирої душі хочу подякувати людям, які завжди залишаться у серці:

Наталія з рецепції, яка в перший день оперативно й позитивно вирішила питання з поселенням. На її плече завжди йде першочергова атака, якщо клієнт не задоволений. Наталія, ти молодець і на своєму місці.

Мар’яна - ЛФК - молодець, професіонал. На тебе хочеться рівнятися.

Олеся – масажист – професіоналіст . Дуже  приємна людина, працює на віддачу.

Мар’яна – офіціант з  їдальні - завжди усміхнена, ввічлива, швидка, позитивна.

   Хочу звернути увагу адміністрації і керівництва санаторію «Боржава»  на аніматора Світлану. Це людина, яка живе цією роботою. Незабутні походи, в тому числі не планові, позитивні. Світлана – це не працівник, це друг кожному  відпочиваючому.

Прошу преміювати цього працівника.

  «Боржава», я буду за тобою сумувати і обов’язково ще повернуся !!!

Кімната 118.

 

Дякуємо Всім за увагу, за добрі ваші серця. До нових зустрічей .

Кімната 307.

 

21.06.2017.

Вау-Вау-Вау !!!

Вам, что  можно сказать об отдыхе в санатории «Боржава». Большое спасибо за отдых, за поход, за то, что  теперь могу куклу – мотанку делать !!! Это тоже очень важно.

Спасибо за досуг !!! Всем, всем ! Света тебе огромное спасибо. Твои пешие походы – это что то!

Спасибо Олесе – массажисту.

Спасибо всем девочкам !

Спасибо, Спасибо, Спасибо !!!

Желаю Вам только всего хорошего, мирного неба над головой. Простите, если что не так!

Бартельс М., Мамонов. Мокрий, г. Кировоград, комната 317.

 

20.06.2017

Хочу висловити щиру подяку !!!

Саварин Світлані! За незабутні пішохідні прогулянки по лісу, під час  яких можливо було насолодитись незабутніми краєвидами, познайомитись з життям вівчарів та відвідати найсмачнішого сиру. Особлива подяка за похід до джерела та дуже теплу і дружню вечерю біля вогнища! Завдяки Світлані ми відчули, що ми одна єдина  родина! Щира  турбота  про  наш відпочинок, гарний настрій, здоров’я, смачну їжу у лісі відчувалась  у кожному русі.

Благодарю за ці хвилини єднання людей та природа, за бажанням зробити кожен похід особливим, за людське тепло, яким зігрівається душа!!!

Взагалі відпочинок у «Боржаві» дуже насичений та приємний , хочеться  повертатися сюди ще і ще. За цим спокійним та чемним відношенням працівників ,  винотерапію під незабутні пісні , за  людяністю та неповторними красотами Закарпаття !

Дякуємо усім !!!

Маслова Вікторія, кімната  215

 

18.06.2017

Огромное  спасибо  администрации и персоналу санатория «Боржава» за высокий профессионализм в своем деле.

Очень хороший  добрый и отзывчивый коллектив. Все было прекрасно и достойно. Большое спасибо.

Р. S. Пожелания по некоторым моментам. Поставьте терминал и банкомат в кассе.

Внизу, где качели, организуйте спорт - городок, а если поставить бассейн возле топчанов,  чтобы загорать и купаться будет, просто бомба.

Комната 305.

 

18.06.17

Большое  человеческое и материнское  спасибо за прекрасный отдых, чуткое отношение и незабываемые впечатления! Хочется возвращаться  сюда  снова и снова. Боржава для нас – это  не  только восхитительная природа, но и  чуткие, добрые, отзывчивые  люди! Спасибо  культорганизаторам  - Надежде Ивановне, Светлане, Василию – профессионалы! Благодаря стараниям и внимательности этих людей наш ребенок  узнал много нового, интересного. У нашей дочери яркие впечатления  от отдыха в «Боржаве». Мастер – клас, которые проводит Светлана,  помагают ближе узнать культуру Закарпатья. Вечер отдыха с Надеждой  Ивановной  - это позитив и творчество, личностной рост и просто радость общения. Кухня Закарпатья  с Василием – это возможность  узнать ближе традиции многих народов.

Хочу выразить благодарность  всему мед. персоналу санатория. Внимательно  встретили  и на рецепшене. Рецепшен – образец и лицо санатория. Все девушки профессиональны, терпеливы, отзывчивы.

Хочется отметить  екскурсовода Аллу, которая очень  увлекательно  и профессионально проводит экскурсии! Хочу сказать, что Боржава для нас – это одна большая, дружная семья, которая принимает  радушно. Здесь не только  восстанавливают физическое  здоровья, но и лечишь душу.  И это лекарство - доброта  и человечность!

Лилия и Анна, Комната 313.

 

12.06.17 

Шановна адміністрація, весь персонал санаторію « Боржава». Хочу висловити всім Вам подяку, та побажати Вам здоров’я, терпіння  та благополуччя, за вашу турботу, вміння працювати з людьми  та Вашу ввічливість. Шановні  екскурсовод  Аллочка, аніматор Надія Іванівна, масажист Олеся Іванівна, окреме Вам спасибі. До нових  зустрічей.

кімната 209 Світлана м. Київ

 

12.06.17

Я , Сапун В.І.,  та мій чоловік  Сапун П.С.  в «Боржаві» відпочивали перший раз і були приємно вражені вже з перших хвилин перебування тут. Усміхнені, доброзичливі дівчата на рецепції, готові прийти на допомогу 24 години на добу. Медсестри, які зустрічають кожного  пацієнта,  як доброго знайомого. Без «запальної» Надії Іванівни було б сумно. ЇЇ тематичні вечори були цікаві, вони  згуртували відпочиваючих, навіть  хто і не вмів співати та танцювати, залюбки  це робив, забували  про  свої хвороби. А екскурсовод  Аллочка – її хочеться слухати  і слухати! А які смачні майстер класи з Васею, з якою любов’ю він розповідає та показує приготування місцевих страв. А під час  дегустування приготовлених страв панує атмосфера домашнього затишку, якоїсь спорідненості.

Так тримати! Бажаємо всьому персоналу та керівництву санаторію процвітання, успіхів. Тільки вперед! Покращувати харчування, з урахуванням меню для дітей,  добре було  щоб проходили і  спортивні ігри, заняття. І тоді Ви будете найкращими, чого зичимо щиро.

Сапун В.І. Київ.

 

Кімната 209.

Может я повторюсь, но не могу не согласится с остальными отдыхающими . Девочки  Ваши красавицы , умницы.  За  десять дней  отдыха  нет  ни единственного цирка, только одна похвала. СПАСИБО!!!

Особую  благодарность  хочется  выразить  людям, которые  занимаются   всем  досугом.

-          Культорганизатор  Надежда  Ивановна.

-          Екскурсовод  Алла.

 

12.06.17

 Семенихина  А.Н., г. Донецк

Дорогая  Боржава, признаюсь в любви! Все  это  благодаря Вам дорогие. Замечательный коллектив, встретил от ворот  и до самой комнаты. Все доброжелательны предупредительны, заботливы, внимательны  от вахтьора, медсестры  Нелечки  до врача и ,думаю, до руководства, которое придумало и приложило все свои таланты для создания  этой  жемчужины.Особенно хочу отметить  моего дорогого врача Наталию  Иосифовну  Варцабу, внимательного и профессионального врача, молоденьких медсестер  Бабенец, Симканич М., Фирку А., Куклу А., Пальок В., Мерзанич М., Благодаря  всем Вам отдых и лечение прошло прекрасно так держать! Отдельное спасибо Наталье Богдановне!

 

Кімната 219.

Дякуємо всім працівникам санаторію за усмішки, привітання і любов до відпочиваючих. Дякуємо НАДІЇ – вона неперевершена, її усмішка, любов до української пісні – надихала нас на найкраще, хвороби покидали нас   і всі ми були  здорові і щасливі. Раді, що у нас на Україні є такий гарний санаторій. ВИ НАЙКРАЩІ! Дякуємо!

 Коваленко Марія – Одеса , Федоренко Ольга – Київ.

 

05.06.17

Привіт!  Ми провели чудовий час у «Боржаві»! Нам усе сподобалось! Чудовий сервіс і кухня! Особливо запам’яталась жаба, яка живе у фонтани. Цілу ніч квакає! Прошу дати премію  пані Надії, яка чудово організовує різні заходи! Також дуже сподобались коні. Велике дякую санаторію за те, що у кого день народження, дарують тортик! Також, дуже добра і ввічлива Наталія Олегівна. Персонал чудовий !Дякуємо за теплий прийом! Зустрінемось в наступному році!

Ільченко А. В

 

Привіт! Дуже дякую за чудовий час, проведений тут. Персонал чудовий! Вони всі мають отримати премію. Особливо, пани Світлана, яка нас водила по цікавим місцям, наприклад, джерело «Квасне». Ще  дівчата на рецепції.

Санаторій  «Боржава»  без жаби у фонтані не є  справжнім.

З повагою Ілечко Марія зі Львова, № 208.

 

05.06.17

Люблю Боржаву! Знову  отримала вдалий відпочинок! Приїду сюди знову, з друзями.

Але є декілька  побажань.

Стоун – масаж поверніть, будь-ласка, до Віктора Вікторовича. Ця процедура у його виконанні є незабутньою.

А також, аби  Боржава засяяла  всіма барвами, їй просто необхідний масовик – затійник!

Дуже вдячна за гарний відпочинок!!! Бажаю Боржаві  процвітання, а персоналу здоров’я  та достатку!

Велика подяка всім працівникам  санаторію « Боржава». Всі - добрі, милі, знаючі,  ввічливі, уважні!!! Лікують  і словом, і ділом. Природа чудова. Все зроблено для здоров’я і відпочинку, задоволення.  Я уже в «Боржаві»  другий раз. Буду  приїздити сама і рекомендую друзям.

Особлива подяка Надії Іванівні за іі тематичні – розважальні, пізнавальні, міроприємства  і аніматору Світлані. Подяка дівчатам всім на рецепшині  і лікарям, медсестрам.  Дякую!!!

 З повагою  Бойко  К.І.

 

Заява.

 Вношу Вам велику  подяку по роботі  курорту Боржава: лікарям,  медсестрам, поварам за хороше ставлення до людей і всі присутнім  Вашого колективу. Довгі роки Вам життя.

 

30.05.17

Мой выбор – «Боржава»!

Второй раз приезжаю сюда и не жалею! Мы приезжаем за здоровьем, потрясающим воздухом и отдыхом. И это всё здесь есть – грязи и ванны, различные физпроцедуры, массажи. Отношение персонала к отдыхающим - самое тёплое.  Хочется высказать слова благодарности доктору Снежане Петровне, старшей медсестре  Эльвире Васильевне, медсестрах на физпроцедурах. Можно сказать одно: здесь рулят профессионалы! Так держать девочки!

В следующем году приедем к вам! Приглашаем в гости и на  гастроли профессиональных артистов, мы с радостью придём на концерты!

Спасибо, Боржава!

г. Киев, Тимошенко А. И.

 

30.05.17

А где Центр Европы? Центр Европы – санаторий Боржава и его окрестности, начиная с чабанов и  заканчивая (пока за 20 дней :))) ) заканчивая сёлами прилежащими. Здесь, именно здесь Вы найдёте и получите  воздействие  цельности, о которых так много говорят СМИ и так мало в них понимает.

А я знаю точно, о чём говорю, в силу своего неоднократного пребывания там, за бугром. Европа, ребята, отдыхает, нервно курит в сторонке (и пусть она Матушка извинит за такую дерзость!).

Здесь, именно здесь, царят взаимопонимание между людьми, достойные быть эталоном. И  если бы  на территории  Украины  так относились люди к людям, как здесь, на территории санатория «Боржава» и окрестностях, мы были бы лучшей страной  на  этой грешной земле.

Искренняя благодарность!

Рецепции:  Надежде, Татьяне, Наталье.

Врачам :  Чеботарьовой С.П., Варцаба Н.И., Фридманской О.М.,

Медсестре : Ларисе и остальным.

Аниматору Светлане, Гринюк Н.И., дай Бог Вам всем « так держать».

Ванное отделение: Федоричко Н.И. , Фирка А.В. , Бабинець Т.Т., Петровций  А.В.

Грязелечение: Лукевич

Фитобар: Котубей Е.П.

Просьба всех поощрять  морально и  материально.

С  искренним уважением, Сикорська С.П.,  ком. № 105.

P.S. Чуть не забыла двух замечательных людей:  Виту с ЛФК и Васю, который на высшем пилотаже давал нам мастер - классы по  приготовлению национальных блюд.

Особое почтение массажисту Татьяне – «золотые руки» и  неземное чувство юмора.

А Ваше «Айно» - прелестно.

И говорю «Айно», да хорошо, профессионально работают  медсестры  физ. кабинетов: Мирослава, Алла, Женя.

А садовники и уборщики территории  санатория молодцы:красиво, уютно, светло.

Позитива мере ! Уезжать не хочеться.

Дай Вам Бог, «Боржава», процветания. И хозяину - здоровья, и достаточного финансирования на содержание  такой здравницы.

С уважением  Сикорська С.П ком., №105.