Книга отзывов санатория

28.02.18 р.

Мы в Боржаве уже 4-й раз, и хотим отметить, что с каждым разом отдых и оздоровление проводятся на высоком уровне. Санаторий постоянно развивается и становится все лучше! Нам очень нравятся оздоровительные процедуры (особенно массаж, бассейн, ГКТ, пенки), прекрасная работа персонала, и всегда теплое и приветливое отношение к гостям. Питание хорошее и разнообразное ( можно выбрать на любой вкус), порции большие. Администраторы работают очень хорошо, быстро, готовы решить любой вопрос, очень отзывчивы.

 Всегда хочется к Вам вернутся!

 Юля, Артем и Нинель, г. Киев. 

 

Санаторій «Боржава» дякуємо Вам!!!

Боржава - це світ унікально чистих душею людей, посмішки яких теж лікують. Ми дякуємо нашому лікарю Оксані Михайлівні за турботу і хвилювання. Дякуємо дівчаткам, які завідують ваннами ви щирі і чарівні, дівчаткам, які щоденно накладали грязі і завжди були люб’язні і уважні, дякуємо за смачний фіто чай. Дівчата, що робили нам душ і проводила аквагімнастику, ви чудові і безмежно енергійні і всіх заряджаєте енергією. Нашими масажистами були Таня і Мар’яна, важко підібрати правильні слова вдячності, Мар’яночко ти сонце, яке зігріває всіх відкритістю, теплом (чекаю в гості Вас!). Медсестри, вони як феї, дякуємо за щирість і увагу. Дякуємо за майстерні руки і відкриту душу Васі і пані Надії, це люди, які заряджають позитивом, досвідом, енергією і добром. Шановні покоївочки, наші бджілки трудівниці вам теж щиро дякуємо. Боржава надихає!

 P.S. ДЯКУЄМО. Ми повернемось! Цьомаєм.

 Зіна і Ніна м. Переяслав.

 

25.02.18 р.

Дорогий улюблений колектив санаторію «Боржава»!

Нема слів, щоб висловити Вам слова подяки. Ви створили справжній рай, це можна сказати без усілякого сумніву. Такого ставлення до відпочиваючих не зустріти навіть в європейських готелях 5 зірок. Неважливо, чи 20 людей, чи 120, до кожного таке ставлення, ніби він єдиний в цьому чудовому місці. В першу чергу хочеться подякувати чудовим, красивим жінкам, що забезпечують чистоту в номерах. Я правда не розумію, як вони встигають все, але їхня робота неоцінна. Тетяна Михайлівна, велике Вам спасибі за все. Наступні красуні, дівчатка адміністратори - чарівні посмішки, головне щирі, готовність кожної миті прийти на допомогу, масажистка Світлана – її чарівні руки допомогли позбутися болю, що не проходив пів року. Проте лікування доброзичливістю, до відпочиваючих, теж надає наснаги та сил. В 2012 році тут було чудово, не знаю як, стало ще краще. До вас хочеться повертатись і повертатись. Всі лікарі, медсестри, всі-всі – самі найкращі. І це в першу чергу заслуга директора Андрія Андрійовича, молодого проте дуже талановитого, креативного найкращого топ менеджера. Продумано все до дрібних деталей. Нема жодного побажання, все ідеально. Збережіть цей затишок і красу, яка у вас панує. Побажаємо Вам всім міцного здоров’я, сил та приємних відпочиваючих. Ви найкращі, ми Вас любимо.

 Чекаємо наступного року , щоб до Вас приїхати. Хай у Вас завжди все буде добре.

Прицюк Ольга, Осташ Наталія.  

 

23.02.18 р.

 Шановний колектив санаторію «Боржава»!!!

 Від щирого серця дякую всьому персоналу за гарне відношення, та відданість своїй справі, теплий прийом, підтримку та допомогу на протязі нашого відпочинку.

 Бажаємо вам , та вашому санаторію легкої позитивної роботи, та гарних відвідувачів.

 До зустрічі.

 З повагою Овчарова Н.Р., та Овчарова М.О.

 

 

22.02.18 р.

 Уважаемый коллектив сан. «Боржава»

Огромное вам спасибо за внимательность , отзывчивость, доброту, которая на столько трогательна, что сразу чувствуешь себя как дома, с первого дня. Какие у вас красивые девушки, все как на подбор. Я у вас впервые, ранее была в разных санаториях- вы лучшие в вашем умении и огромном, наверное, желании найти подход к каждому человеку. Спасибо огромное за организацию досуга Надежде Ивановне: и пели, и танцевали, и делали сакуру.

До скорой встречи!

 Бугайова О.И.

 

 

16.02.18 р.

 Комната №109

 В санаторий «Боржава» приехали впервые, свой выбор Мы сделали по отзывам в интернете, ознакамливаясь с информацией о нескольких санаториях. И мы рады что не ошиблись. Огромное удовольствие отдыхать в вашем санатории. Хочу выразить благодарность вашему медперсоналу санатория. Особая благодарность медсестрам на ванном отделении и грязелечении. Внимательные, вежливые, профессионалы любящие свою работу. Рецепшен- лицо санатория! Также хочется поблагодарить массажиста Марьяну за профессионализм в своем не легком труде. Большое спасибо культорганизаторам Надежде и Василию ! У вас очень сложенный, дружный, профессиональный коллектив.

 Всем желаем добра, тепла, мира, благополучия, процветания!

 семья Пановых г. Кривой Рог

 

07.02.2018 р.

Велике спасибі за чудовий , гарний відпочинок. Дуже сподобалося обслуговування: якісно, швидко, сервіс на високому рівні. Так тримати! Тут ми вперше, дуже сподобалось, всім буду рекомендувати.

 Персонал приємний, людяний – ум нічки! Перш за все всюди чисто, гарно, приємно.

 Хочемо (з чоловіком) виділити муз. керівника Надію за її позитив, оптимізм, за відданість праці, за її чудові конкурси, пісні, за гарний настрій!

 Дуже Вам дякуємо!

 З великою повагою Ауріка Цугуй та Олег Грабовський , Вінницька обл. м Тульчик    

 

 

Дякуємо, за гостинність. Найкращі побажання Віктору та Тетяні, їхні масажі незабутні.

Кучеренко О.А. січень 2018р.

Користуючись нагодою, хочемо щиро подякувати працівникам санаторію «Боржава», а особливо старшій мед. сестрі Ельвірі Василівні , й культ-масовому сектору за незабутньо проведені дні, особливо Бісьмак В. і Надії Іванівні. Адміністратору Танюші за щирий і теплий прийом, яка з чарівною посмішкою зустріла нас.

 Щиро дякуємо за ці емоції , які ми отримали відпочиваючи в санаторії, гарний настрій і незабутні враження.

Бажаємо всьому колективу санаторію «Боржава» міцного здоров’я, наснаги й процвітання.

 Приємних і щирих відпочиваючих . Залишайтеся завжди усміхненими, привітними й життєрадісними. Дякуємо за чудовий оздоровчий відпочинок який залишиться в нашій пам’яті назавжди.

 Хочеться до вас повертатися знову й знову.                                                        

 З любов’ю відпочиваючі санаторію Сидоренко К., Піхур А. січень 2018р.  

 

29.01.2018р.

Очень довольны отдыхом в санатории «Боржава». Медперсоналу огромное спасибо.

Питание замечательное. Всем, всем большое спасибо.

г. Ирпень, Олейник.

 

 29.01.2018 р.

Від усього серця щиро дякуємо за дуже смачне готування їжі, обслуговування, поваги та щирості персоналу. Дуже сподобалося відпочивати. Особлива подяка директору санаторія і зав. столовій Соломко Н.А.

Сім’я Ковальових

 

 

26.01.2018р.

Ми сім’я Таранових – Ігор і Людмила з Києва. Вже 3-й раз відпочивали в «Боржаві» (І Дай Боже не останній). Дуже дякуємо всьому колективу санаторію за Вашу щирість , доброту, сімейну, затишну атмосферу. Ви всі молодці.

Маленьке побажання - більше україномовних пісень, що звучать фоном в фоє, в басейні і т.п. (було багато Баскова, Повалі, Лорак) – це трошки дратувало.

Дуже дякуємо. Процвітання, добробуту, більше вдячних клієнтів і всім нам миру.

 

 

25.01.2018 р.

Котедж №31

Отдыхаю у Вас уже 4-ый раз - все нравиться. Приедем еще. Весь коллектив приветлив.

Всем большое спасибо. Побольше Вам улыбок и удачи.

 

Кімната №324

Шановна адміністрація і вельмишановний колектив медперсоналу, кімната №324, де ми Грикун П.І.; Баранюк Г.А.; Лисенко Л.Ю.

Проживали, хочемо виразити Вам велику подяку за Вашу доброту , людяність, чуйність, повагу до людей. Хочемо побажати Вам здоров’я, терпіння, радості.

Але в нас є побажання, коли ми приїдемо до ВАС в наступний раз , то щоб у ВАС був аптечний кіоск і термальний басейн.

Дякуємо Боржаві!

 

 31.12.2017р.

Санаторій «Боржава» - найкращий санаторій. Дякуємо усім співробітникам за добро та тепло. Особлива дяка перлині санаторію Гринюк Надії Іванівні. Так тримати!!!
Бажаємо Вам щастя, здоров’я, любові та процвітання =)

 

31.12.2017р.

Дякуємо, всім працівникам санаторію «Боржава». Вони роблять для нас все необхідне… Нам подобається цей мальовничий край! Санаторій «Боржава» - це дуже хороший санаторій . У ньому є багато процедур, як ібагатьом людям дуже допомагають у житті, тобто їхньому здоров’ї. Оточує санаторій чисте повітря, яке корисне для людей.

Дякуємо, всім!!! Сьогодні будемо зустрічати 2018р. Нехай у цьому році буде лише злагода.

С. Довге, Іршавський р-н.  

 

29.12.2017р.

Велике спасибі персоналу санаторію «Боржава», за хороші процедури, тепле ставлення. Окрема подяка лікарю Марині Федорівні., сантехніку Івану Івановичу, адміністратору Тетяні.

 

20.12.2017р.

Тримаючи в руках «Книгу відгуків та пропозицій» і вибірково ознайомлюючись з відгуками, зрозуміли, що приєднуємося до всіх до всіх теплих і вдячних слів написаних в цій книзі. Ми з сусідкою по кімнаті №313 приїхали сюди вперше, але тепер зрозуміли, що не в останнє, тепер і нашим друзям будемо розхвалювати санаторій «Боржава».

Як нас зустріли, розселили , нагодували, оздоровили, все це як на найвищому рівні.

Доброзичливість, посмішки, терпіння до наших вимог. Дякуємо всім, особливо тим, хто працював над нашим «остеохондрозом» .

Масажистки: Олесі, Світлані, Марії.

Лікарю Сніжані Петрівні.

Медсестрам Пальок Вікторії, Федоричко Наталії.

Також реєстратору Тетяні Фельцан та інш.

Нас в санаторії лікували і різноманітною смачною їжею.

Дякуєм зав. Виробництву, дієт. Сестрі, кухарям, офіціантам, прибиральницям.

Особлива подяка керівництву «Боржава».

З повагою, Кияни        

Дякуємо всім працівникам санаторію «Боржава», за хороші процедури, гарне відношення, всім гарних Новорічних Свят, здоров’я і миру.

Тетяна М., Хмельниччина.

Дякую всім працівникам санаторію «Боржава», адміністрації, медичному персоналу, кухарям і обслуговуючому персоналу. За гарний чудовий відпочинок, за мед процедури, смачні обіди, веселі розваги.

Здоров‘я вам, успіху і процвітання.

Тетяна Г., м. Рівне.

18.12.2017 р.

Спасибо большое вам!

За все всем работникам! «Боржава» очень хорошее обслуживание, очень позитивные люди! Большое спасибо Светочке за внимание, мастер классы, экскурсию! Большое спасибо Верочке из кафе, очень внимательная, отзывчивая, ответственная, вежливая, гостеприимная. Каждый день хотелось прийти к ней в кафе, а дети вообще в восторге от Веры, Светы, Андрианы, от Надежды! И в магазине продавец чудесный, расскажет, подскажет. Администратора чудесны и в кассе девочки отличные, вежливые очень! Спасибо. Хочется к вам приезжать и не раз, и пригласить ещё к вам гостей! Спасибо!

С уважением, Виноградские                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

14.12.2017 р.

До санаторію «Боржава» приїхали вперше, за рекомендацією знайомих.Перше заочне знайомство відбулося по телефону. Я телефонувала 2 рази і кожен раз я розмовляла з однією людиною. Це була менеджер комерційного відділу Кришеник Олександра. Вона дуже уважна, чуйна з мелодійним, спокійним голосом, допомогла мені вирішити всі мої питання. Прекрасно зустріла нас реєстратор Марія, а які тут чудові 4 чергових медсестри. Їх посмішці, ніжності немає меж.Велика подяка лікарю Оксані Михайлівні за професіоналізм, людяність, терпіння, увагу.А з яким прекрасним колективом працює старша медсестра Ельвіра Василівна. Вона є взірцем людяності, поваги, любові, чуйного ставлення до пацієнтів, чого і вчить своїх медсестер. Особливо хочеться виділити медсестру з ванного відділення Наташу, масажистку Марію, і весь колектив санаторію «Боржава». Які чудові вечорниці Андріївські, гадання на Катерини і багато інших розваг провела Надія Іванівна, хвала їй!

Бажаємо вам терпіння, міцного здоров’я, процвітання, вдячних пацієнтів.

З повагою Віктор і Олександра, м. Вінниця

 

08.12.2017 р.

В «Боржаве» первый раз. Информацию узнала от знакомых. Приятно удивлена и очень благодарна в первую очередь менеджеру Светлане. Все вопросы решили по телефону и ещё больше была приятно удивлена в самый первый час приезда. Милые лица охранников, а потом все до руководства. Обслуживающий персонал внимателен и сразу реагирует на просьбы.Хочется всем работникам «Боржавы» сказать огромное спасибо за ваше терпение и ваши улыбки, хоть им, наверное, это совсем мало или почти ничего.Всем вам здоровья, счастья, мира и добра.Особенно хочется сказать спасибо докторам - Снежане Петровне; диетсестре – Мирославе за внимание, пожелание и старание сделать всё как я привыкла. И даже если не всё сразу получалось, то за желание и старание отдельное спасибо. А если есть желание - то всё получится; милой Оксанке за доставленное удовольствие (СПА); дежурной медсестре Ларисе за чуткость, внимание, обаяние и доброжелательность.И, конечно,Татьяне Михайловне с ресепшина- за профессионализм, оперативность. Девчонкам с массажного – за смехотерапию (здесь две процедуры в одном). Госпоже Надежде за досуг и положительные емоции.Девчёнки всем СПАСИБО!!!Никогда не забуду свой День Рождение. Это было очень мило, трогательно, задушевно и очень приятно.Таня и Мирослава буду вас вспоминать каждый раз в свой праздник дня рождения.Вы все классные и пусть в «Боржаве» всегда всё будет классно.

Пожелания:

Профессионалов на кухню

Фены в номера

Сменные простыни и покрывала – для СПА-процедур

Перегородочные ширмы длиннее в массажном кабинете, чтоб можно спокойном одеваться женщинам.

С уважением Катерина, к.111, Черкасская область.

 

01.12.2017 р.

Большое спасибо коллективу санатория «Боржава», все на высоте! Приедем еще не раз!

Присоединяюсь к словам сына. Огромное спасибо всему дружнему коллективу санатория за внимание, заботу, теплое отношение. Приезжаем не первый раз и обязательно приедем еще. Рассказываем о вас всем друзьям и знакомым.

Дай Бог всем вам здоровья, удачи, побольше благодарных отдыхающих!

Благодарим медперсоналу, работникам столовой, культмассовому сектору, администрации.

Спасибо, и до новых встреч!

С уважением, семья Лагода из Киева.

 

29.11.2017 р.

Большая благодарность собственникам санатория «Боржава» за то что, подобран обслуживающий персонал с прекрасными работниками. Необыкновенно чуткими вежливыми, всегда в прекрасном настроении, позитивными, и мы отдыхающие получаем заряд хорошего настроения на целый день. Говорят, что театр начинается с вешалки, санаторий с ресепшна, где работают две чудесных девочки, Татьяна и Мария. Я думаю, родители гордятся своими детьми, которых воспитали с такой любовью к людям. Дирекция должна поощрять таких сотрудников, потому что от них начинается первая лечебная процедура и она прекрасна. Всем огромное спасибо за светлые улыбки, за домашний уют. Всем здоровья, большого счастья. До встречи!

Филиппова Полина Ив., г. Харьков, к. 244

 

28.11.2017р.

Санаторій «Боржава» - бомбезний. Колектив санаторію – шедевральний. Бомба санаторію – басейн, позитив, радість, любов. Основна перлина санаторію «Боржава» - працівники.

Дякуємо, що вами виконується основне призначення приносити, заряджати людей позитивом, радістю, щастям.

Побажання для керівника санаторію «Боржава», підняти оплату праці працівникам і ввести креативність в оплаті праці за зарядження позитивом працівників.

Так тримати!

До зустрічі!

Валентина Здебська, кім. 111, м. Кропивницький

 

25.11.2017 р.

Коллективу санатория «Боржава» выражаем огромную благодарность за прекрасную атмосферу отдыха, лечения, которую создает ваш колектив. Особая благодарность регистраторам Марии Мельник и Татьяне Михайловне, которые своими звонками нам поднимают настроение и создают атмосферу того, что нас очень ожидают и готовы создать приятный отдых.

 

Особая благодарность медицинскому персоналу, а особенно Натальи Иосифовне за профессионализм и внимательное отношение к нам.

 

Бажаємо вам доброго здоров’я, наснаги, хороших відпочиваючих, успіхів і великих досягнень.

 

Бажаємо, щоб ви були найкращими в Україні.

 

Стоян Б.В. і Стоян О.В.

 

19.11.2017р.

Приїжджайте частіше в «Боржаву»,

Тут поп’єте ви не лише каву,

А й цілющі дарунки природи:

І «Кушницьку», і «Олегівську» води…

Тут термальна з «Теплиці» вода,

Фітнес тут і нордична ходьба.

Тут гімнастика, пілінг, магніти.

Можна тут й в шоколаді сидіти

Мінеральні тут ванни й загальні,

Душ підводний, басейн мінеральний.

Тут масаж є, і грязь, і Шарко,

УВЧе, КВЧе і УФО.

У окремій затишній кімнаті

Ви вдихнете із трав аромати.

Фіточай є, кисневі коктейлі –

А довкола – лісів акварелі!

Лікарі про здоров’я всіх дбають,

Процедури щодня призначають.

Персонал тут привітний та щирий,

Добродушний, чарівний, красивий!

Ну а ввечері Вася й Надія

Проведуть із вином терапію, Дискотеку, а ще Караоке

Майстер – клас, коломийку з підскоком.

Тут екскурсії є теж цікаві,

Про дозвілля всі дбають в «Боржаві».

Якщо хочеш здоров’я придбати,

У «Боржаву» спіши та Карпати!

Оксана Стефанівська

с. Обертин, Івано-Франківська обл

 

19.11.2017р.

Уважаемые собственники санатория и администрация, хочу выразить Вам своё мнение . Большой респект за обустройство санатория. Удобное расположение , чистота, уют, дизайн, всё хорошо продумано, и сделано для нашего отдыха. Но, по-моему мнению, самый большой плюс Вашего санатория – это коллектив. Без их внимания, приветливой улыбки , доброты и отзывчивости, всё выше перечисленное , значительно потеряло бы привлекательность. Цените и берегите коллектив санатория- это Ваш имидж и финансовое благополучие санатория.

С уважением Синяк О.В комната №305

 

11.11.2017 р.

Очень благодарны персоналу за отдых в санаторію «Боржава», а особенно благодарим масажиста Виктора Викторовича за его руки, а также дівочкам столовой за вкусную еду и их внимательность. Благодарность Оксане Ивановне из кабинета «Фитобочка», прекрасный человек, большое ей спасибо. Всем самого наилутчего. Приедем к вам ещё обязательно.

семья: Щикот Светлана, Щикот Дмитрий
г. Кривой Рог

Висловлюю свою подяку усім працівникам санаторію «Боржава», за мій прожитий вік я ще не зустрічала таких чуйних, уважних, добрих людей як у Боржаві. Висловлюємо велику подяку дівчаткам на ресепшні , мед. Персоналу, Лідії Василівні, яка дуже професійно виконує екскурсії, за красиві легенди, за розповіді, за свій мальовничий край, багато історичних подій я впізнала з її розповідей. Велика подяка масовикам забійникам, Василю і Надії. Я дуже задоволена, що побувала тут. І якщо буде Божа воля , то в слідующий раз тільки до вас. Хорони вас всіх Господь, добра і здоров’я вашим сім’ям з повагою і задоволенням відпочиваюча.

З 07.112017р. по 20.11.2017р. кімната 111.

Братко Ганна Миколаївна

 

9.11.2017р.

Дуже вдячні персоналу, за гарний відпочинок і оздоровлення. Веземо додому гарні враження, чудовий настрій та самопочуття.

З повагою сім’ї Шваюк і Юрик

 

07.11.2017 р.

Сегодня 11 день моего лечения в таком хорошем пансионате санаторию Боржава. За времья моего пребывания с 28.10.17 по 08.11.17г.

Я, Валентина Константиновна, пенсионерка с 1943 г рождения. Находилась в Вашем санатории в указанное времья. За времья моего лечения, я очень и очень благодарна Вашему обслуживающему персоналу, очень хорошо относятся ко всем приезжим, откуда бы они не приехали (со всех городов нашей Украины). Особенно хочется отметить врачей Наталию и Снежану, старшую медсестру Эльвиру Васильевну, администратора Наталью, регистратора Татьяну, водителя Дмитрия. Таких бы побольше людей благополучних. Очень – очень благодарна также директору Андрею Андреевичу за его внимание.

Пустовалова Валентина Константиновна

Г. Луганск

 

05.11.2017р.

Сьогодні збігає десятий день мого лікування у такому чарівному місці. Люблю Боржаву. Дуже уважні всі медсестри, працівники їдальні і покоївки. Особливу подяку хочеться висловити Фрідманській Оксані Михайлівні. Дуже вдячна за курс назначених процедур.

Щиро дякую всім працівникам, бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, достатку в домівки і головне миру для нашої України.

Сподіваюсь на зустріч.

Савченко Тетяна Олександрівна

М.Київ

 

4.11.2017р.

Я зі своєю сім’єю приїхала з міста Миколаїв. Якщо чесно не хотіла їхати в санаторій, бо думала що тут роблять погані, болючі процедури. А зараз я з плачем їду додому, бо мені надзвичайно сподобалось у Вашому санаторію. Це те місце, де ти відчуваєш себе як вдома, це те місце, де ти відкладаєш всі проблеми і думки, і просто розслабляєшся. В «Боржаві» я перший раз, але надіюся, що не в останній. Дуже чудові екскурсії та процедури. За ці 5 днів, які я тут пробула, я майже вилікувала свій «невиліковний » копчик. Дуже привітний персонал, на рецепшині гарні та добрі дівчатка, які завжди вам дадуть відповідь на будь-яке питання. Дуже дякую Васі, за ті дискотеки, які він проводив, за найкращий Хеловін в моєму житті. Вася дуже-дуже веселий та добрий. «Боржава»- це місце, де зустрічаються найкращі в світі люди.

З повагою Ліза.

P.S. Дякую, що надаєте такий райський відпочинок.

Дякую Вам за те, що Ви є.

 

01.11.2017р.

Пишу отзыв с огромной благодарностью ко всему колективу санатория. Слаженная работа всех служб позволила мне не только востановить своё здоровье, но и увидить Закарпатье, узнать о жизни в этом крае, его историю. Особенная благодарность врачу Марине Федоровне, она профисионально назначила мне процедуры, что позволяло почуствовать себя намного лучше. Спасибо массажисту Олесе Ивановне, её золотым рукам.

Спасибо всем девочкам на процедурах. Их слаженность и взаимозаменяемость вызывает уважение. Отдельная благодарность администраторам, я была всё время под их вниманием, ещё только когда ехала в поезде в санаторий и до самого отезда. Отдельное спасибо экскурсоводу Лидии Васильевне. Я очень много узнала интересного, экскурсии были чудесны. Спасибо всем кто работает на кухни. Отличная еда, внимание и быстрое обслуживание. Спасибо тем, кто следит за чистотой. А самое главное, спасибо администрации санатория за слаженную работу коллектива и ваши подарки. Очень приязно. Обезательно приеду ещё.
Вам здоровья и процветания !!!

С уважением Е. Сегаль .

Висловлюю щиру подяку працівникам санаторію «Боржава» - працівникам рецепшена, адміністрації, медперсоналу, працівникам їдальні, техпрацівникам, за щире і хороше відношення до відпочиваючих, до мене особисто.Бажаю процвітання санаторію «Боржава», щоб ніколи не закінчувався потік відпочиваючих, щоб люди залишали на вашу адресу лише добрі відгуки. Всім працівникам санаторію «Боржава» бажаю міцного - кріпкого здоров’я і достойної грошової винагороди (заробітної плати).

З повагою

Рябоконь Сергій Петрович.

 

30.10.2017р.

Щиро дякуємо всім працівникам санаторію «Боржава», ми приїхали до Вас вперше і дуже задоволені такою зустріччю. Дякуємо керівництву за відповідальний і дуже гарний персонал, вразила форма на рецепшині і в їдальні, дякуємо Вам за це. Всім працівникам низький уклін за їхню працю, медсестрам, лікарям, касирам, водіям, поварам, прибиральницям, всім - всім, вибачте якщо когось забула. Дякуємо за класного і прикольного Васю, він супер, кльовий чувак, тільки будь-ласка підгодуйте його, дуже худий.

Але у мене є одне зауваження до керівництва санаторію «Боржава», Ви дуже смачно готуєте, але у вас ВЕЛЕЧЕЗНІ порції. Зменшіть їх будь-ласка, це санаторій, а не ресторан, я набрала у Вас вагу за дуже малий час (5 днів), а якщо я приїду до Вас на 15 днів, а я приїду обов’язково, то я викочусь звідси як колобок…☺

Велика подяка усім на кухні, Ви класні, молодці. Усім дуже дякую, все дуже сподобалось, вдячні за круті екскурсії, море задоволення. Ще одне маленьке зауваження, мені не хватило тепла, виправте цю помилку, вибачте мене будь-ласка. Всім бажаю здоров’я, щастя, достатку, добра, радості Вашим сім’ям, діткам, батькам. Будьте здорові, живіть багато. Дякуємо….!

Ми ще приїдемо до Вас!

м. Миколаїв.

 

Ми, гості з Дніпра, відпочиваємо в санаторії «Боржава» перший раз, але сподіваємось що не останній. Приємно те, що санаторій збудовано у сучасному стилі, в мальовничому місці серед недоторканої природи. Дуже зручно, що все знаходиться в одному корпусі, немає довгих черг на процедури. Приносить радість доброзичливий та приємний колектив співробітників всього санаторію, ввічливі медсестри та терплячі робітниці кухні. Особлива подяка офіціантам Наталії та Мар’яні, та поварам за корисну, смачну і різноманітну їжу.

Лікарі дуже уважні, справжні фахівці своєї справи. Хочеться подякувати працівникам масажного кабінету, особливо Олесі Іванівні та Марії, за їхню чуйність, позитив та професіоналізм.

Велике спасибі завжди усміхненій, доброзичливій та уважній Тетянці (реєстратор). Це справжнє сонечко Вашого колективу. Від її позитиву завжди радісно з перших хвилин прибування в санаторій, навіть погана погода не псує настрій.

Хотілось аби в санаторії ще була збудована соляна кімната, та витяжка хребта хворим на опорно-руховий апарат.

А взагалі бажаємо всьому колективу наснаги, успіхів у праці, здоров’я їм та їхнім сім’ям. Добра та Божої ласки.

З наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим. Щиро всім дякуємо. До нових зустрічей.

м. Дніпро.

Світлана Сівокозова
Олексій та Лариса Іощенко.

 

28.10.2017 р.

Приезжая пенсионерка Валентина Константиновна приехала на лечение в санаторий «Боржава». Водитель Дмитрий Михайлович встретил меня с поезда, какой он внимательный человек, помог мне и добросовестно отнёсся ко мне. Я поняла, что он хороший человек.

Просьба к Вашему руководству, будьте внимательны к хорошим людям.

 

28.10.2017 р.

Огромное удовольствие отдыхать в санатории «Боржава». Очень внимательные сотрудники, прекрасное лечение, удивительная природа и ландшафт санатория. Питание очень вкусное, лучше чем дома.

Желаю Вам всем здоровья и благополучия, а санаторию – процветания. Действительно, «Боржава» заслуживает звания наилучшего.

Одно пожелание – побольше интересных экскурсий и на хорошем транспорте.

С уважением Уткина В.Ю.

г. Кривой Рог

 

27.10.2017р.

Мы приехали в санаторий «Боржава» впервые, бывали в разных санаториях. Очень понравилось место, где находится Ваш санаторий. Приехали утром 17.10 и с больными спинами пришлось тянуть чемодан по ступенькам вверх. Почему нет пандусов? Ведь тяжело поднимать вверх вещи по ступенькам. В основном здесь все больные люди, приезжают за оздоровлением. Утром оказалось, что есть тропинка, без ступенек. Но пандусы все равно не помешали бы. Находясь на лечении, мы познакомились с Вашим коллективом. Хочется поблагодарить всех за отзывчивость и внимание, и администратора Татьяну, и девчёнок с фитобара, ванн и остальных лечебных процедур, очень внимательный и профессиональный доктор нами занимался – Снежана Петровна Чеботарева. Спасибо ей. Отдельная благодарность поварам за вкусную еду и выпечку и официантам обслуживающим стол №3 – Татьяне и Эрике.

Коллектив у Вас очень хороший. Хочу пожелать Вам плодотворного труда, здоровья, повышенной оплаты Вашего нелегкого труда.

Просьба и директору и хозяину санатория подумать о бонусной системе доплат и премий для сотрудников. Отдельно хочется поблагодарить Вашего диск – жокея Василия. Уникальный человек. Не допускайте его увольнения в 3 раз. Санаторий много потеряет.

Теперь о недостатках и пожеланиях. Они есть и мы пишем, чтобы их устранили. Хочется, чтобы в номерах не появлялись тараканы, были тёплыми батареи, исправно работала канализация – слив в душе. Подумайте над музыкальным сопровождением в СПА кабинете.

А вообще вода у Вас замечательная, природа обалденная и главная ценность – это Ваши люди. Берегите их.

С уважением и благодарностью

за отдых и лечение ком.219

 

27.10.2017 р.

Дякуємо всьому колективу санаторію «Боржава» за налагоджену роботу для оздоровлення та відпочинку. Смачна їжа, приємні та ввічливі всі працівники. Здоров’я Вам та наснаги.

З повагою сім’я Карпенко

Харківська обл.

смт. Панютине

 

26.10.2017

Огромное спасибо всему коллективу санатория «Боржава». Обязательно приедем ещё и ещё!

Нкитенко Т.Л.

Христанько А.Н.

Комн. 111

 

26.10.2017

Дуже позитивний, чуйний і ввічливий персонал. Комфортні умови перебування, грамотно розбудована лікувально-профілактична база. Різноманітне і смачне чергування. Чудова територія. Відпочиваємо вдруге і, сподіваємось, не в останнє. Дякуємо!

Герус І.Б

Ремша С.О.

м.Черкаси

 

 

26.10.2017

От всей души хочу выразить благодарность всему коллективу санатория «Боржава». Работа санатория чётко организована и поэтому большая благодарность основателю, всем директорам санатория. С первой минуты ощущаешь внимание и заботу администрации, с регистратуры Таня и Маша. Поражает забота и внимание со стороны врачей (особенно Натальи Осиповны).

Шикарно продумано питание. Благодарим всех за работу медперсонала 1 этажа (ванны, грязи). Низкий поклон за работу Анне Васильевне, Оксане, Наталье, Жене, Котубей Ж. за чай, коктейли и всем! А также медперсоналу «Циркулярного душа». Хочу отметить работу медперсонала 2 этажа. Поблагодарить за чуткость и золотые руки массажистов, особенно Гредиль Машу. Их труд возвращает здоровье людям!!!

А также внимательные и нежные с отдыхающими Мирослава и Аня. Они вернули к жизни мои суставы.

Бассейн – это сказка! Особо хочу поблагодарить организаторов досуга Надежду Ивановну и Васю. Походы в лес, рукоделие, танцы, пикник – как это всё в комплексе лечит душу. Много есть санаториев у нас в стране. И я с полной ответственностью пишу, что так чётко организованного как санаторий «Боржава» нет. Санаторий возвращает здоровье людям и сюда постоянно хочется приезжать.

Санаторий «Боржава» - лидер!

Здоровья всей команде санатория «Боржава». Успехов и процветания.

С уважением Цебенко Л.Н.

г. Сумы

 

 

24.10.2017

Добрый день, уважаемый коллектив санатория «Боржава».

Разрешите поблагодарить Вас за тёплый прием и прекрасно проведённое время в вашем санатории.

Хотелось бы отметить особенно средний медицинский персонал за их внимательное отношение к отдыхающим, большой профессионализм и терпение. Особенно хотелось бы поблагодарить Олесю Ивановну за ее руки, которые вернули мне ощущение лёгкости и хорошее самочувствие, процедуру массажа я получила на очень высоком уровне, большое спасибо.

Огромное спасибо коллективу столовой, очень вкусно и по-домашнему нас кормили.

Конечно же, всего этого не было бы, если бы не вложенный огромный труд руководителей этого санатория.

Спасибо за предоставленную возможность оздоровиться, получить эстетическое наслаждение от окружающей природы и красиво ухоженную территорию дачного учреждения.

Я желаю Вам процветания, и развиваться, совершенствоваться, хороших, добрых и благодарных отдыхающих и всего самого наилучшего.

А также хотелось бы пожелать всем здоровья, семейного благополучия и получать удовольствие от своей работы.

С огромным уважением и благодарностью, до скорой встречи в следующем году.

Врач – терапевт, к.м.н. по кардиологии

г. Киев

 

23.10.2017

Висловлюю велику вдячність керівництву та колективу санаторію «Боржава» за якісну організацію і проведення оздоровлення та відпочинку.

Особливі слова вдячності висловлюю масажистці Сивулі Т.І. за високий професіоналізм та людяне відношення до відпочиваючих. Після відпочинку сформувалось велике бажання повернутися до санаторію в наступному році.

Бажаю всьому колективу та керівництву санаторію не зупинятися на досягнутому, продовжувати розвиватися .

Завжди робити благородну справу – оздоровлювати людей. Зичу Вам міцного здоров’я та нових звершень у професійній діяльності.

З глибокою повагою та вдячністю.

Правдивець О.М.

М. Київ

 

22.10.2017

Спасибо всему коллективу санатория «Боржава» за прекрасный отдых и лечение.

Красивая, ухоженная территория с множеством лавочек, качелей и т.д.

Особо хочется сказать спасибо водителю Сергею, менеджеру Татьяне, врачу Снежане Петровне, массажистке Марьяне. Спасибо всем работникам столовой за вкусную разнообразную еду, за кофе по утрам, за быстрое обслуживание.

Спасибо всем отпускающим процедуры – приветливые, готовые идти на встречу и решить любые проблемы. Спасибо горничным за чистоту в номерах.

И хочется оставить и некоторые пожелания:

- установить терминал (для расчёта п\к);

- с больной ногой тяжело подниматься в столовую, хотелось бы зал на 2 этаже;

- хорошо, если бы в номерах был электрочайник и фен;

- так как близко нет аптеки, магазина, банкомата может организовать поездки в Сваляву на 3-4 часа.

Ещё большое спасибо за экскурсии экскурсоводу Лидии Васильевне и экскурсию по монастырям.

Спасибо и организатору Надежде Ивановне за прекрасные вечера, мастер - классы, песни.

г. Киев

 

22.10.2017

Огромное спасибо коллективу санатория за столь прекрасный отдых и лечение. Коллектив санатория делает всё возможное для отдыхающих, всегда приветливые и услужливые. Внимание: очень вкусно.

Территория: чистота, красота. Спасибо ещё раз, с нетерпением ждём, когда вернёмся сюда снова!!!

Клименко и Борсук

Коттедж 2, №32

 

19.10.2017

Велика подяка персоналу санаторію "Боржава" за чудовий відпочинок і лікування. Бажаємо всього найкращого. Мріємо приїхати наступного року.Дякуємо!

сім’я Тарасенко м.Южне Одеська обл. порт "Южний"