Книга отзывов санатория

28.05.2017

             Я, Кузурманова Тамара Николаевна, искренне благодарю персонал санатория «Боржава» за прекрасный отдый, душевную доброту, щедрость, заботливое отношение к нам, отдыхающим. Отдых действительно незабываемый, об этом позаботилась и сама природа, которая есть только на Карпатах. У Вас очень слаженный, дружный, профессиональный коллектив. С первой минуты пребывания мы встречаем улыбки, теплоту и искреннюю заботу. Особую благодарность хотелось бы выразить медицинским сестрам, дежурным на рецепшене, аниматору Светлане за ее стремление передать свой талант нам, нашему Василию, который так щедро учил нас готовить национальные блюда, экскурсоводу Оксане за ее безценную и интересную информацию о Закарпатье. Повсюду у Вас царит доброта и уют. Спасибо Вам . Божьей Вам благодати.

26.05.2017

 

Нет слов , как нам все понравилось . Персонал санатория очень добр и терпелив. Питание очень вкусное, ягоды, фрукты, булочки и все остальное. Массажист Маряна очень хороший массажист, врач Ольга Михайловна очень внимательно к нам отнеслась . Прошли УЗИ и анализы, подлечились и оздоровились . На рецепшине девочки очень добрые и ласкавые. Участвовали в конкурсе, получили грамоту! Особая благодарность экскурсоводу Алле и пане Надежде, за проведение экскурсий и мироприятий. Большое спасибо за все!!! Приедем еще! Всех целуем !!!

 Никитенко И . Н., к.201

 Баркевич Н. В     г. Херсон

 

24.05.2017

 Дуже вдячна персоналу санаторію «Боржава» за приємне і відповідальне відношення до нас і до нашого синочка, як до рідного!

 Окрема подяка, аніматору Світлані та Надії Іванівні Гринюк за творчу насолоду і розважальні вечори. Всім рекомендую відвідати пішохідну прогулянку до квасного джерела із Світланою і провести душевну вино терапію з Надією Іванівною!

 Бажаю керуючим санаторієм «Боржава» і персоналу не зупинятися на досягнутому, а постійно розвиватися і покращувати рівень послуг! Не хочеться від’їжджати з цього прекрасного місця, обов’язково повернемось якось!

 ПОБАЖАННЯ!

  1. 1)Не вимикайте підігрів басейну у вечірній час, бо вода холодна і неприємно, можна захворіти!!!
  2. 2)Переобладнайте їдальню на шведський стіл, вам буде простіше, не буде плутанини зі списками, з економите час і нерви, зменшиться суттєво кількість їжі на викид.
  3. 3)Не вистачає дитячого майданчика, або хоча б гірки, її люблять і малюки і діти старшого віку. З дитячим майданчиком і дітки, і батьки розслаблені. А так, бігаємо по клумбах.

 

21.05.2017

к. 215

 Огромное спасибо за прекрасный отдых коллектив Боржавы непревзойденный, это команда, которая в комплексе делает: счастливыми отдыхающих. И медицинский персонал, и работники столовой, и аниматоры с веселыми вечеринками , это и горничные с идеальными уборками и рецепшин с прекрасными администраторами, которые решают все текущие вопросы с радостной легкостью. Я отдыхал в пяти разных санаториях Украины. Отдых в Боржаве просто непревзойденный. Желаю Вам дальнейшего процветания, и оставаться на этом высочайшем уровне всегда. Я уезжаю из сказки  

 С уважением, Эдуард г. Кривой Рог

 

18.05.17

 Огромная благодарность всему обслуживающему персоналу, санаторий находится в прекрасном месте, спасибо за внимание, заботу. Но в номерах нет фена и чайника. Это необходимо. А ванном отделении - желательно комната кислородных ванн и соленаякомната.

 Спасибо всем!!!

 кім. 304

 

 18.05.2017

 Очень благодарны за отдых. Всем наилучших пожеланий, приедем еще обязательно и друзей привезем.

 Спасибо всем!

 ком.202

 Вдячні за відпочинок, доброзичливість персоналу, професіоналізм лікарів. Окрема подяка працівникам харчоблоку, аніматорам. Бажаємо подальшого процвітання, розвитку інфраструктури.

 Побажання:

 - провести ремонт дороги від Сваляви

 - бажано в номери поставити крісла, а на балкони стільці.

 кім. 306

 

07.05.2017

Выражаем благодарность администрации и персоналу санатория «Боржава», Были первый раз – очень понравилось! Красивые места, хороший климат, который прекрасно дополняется заботой и теплым отношениям персонала. Особая благодарность врачу Снежане Петровне за внимательность и профессионализм. Спасибо Всем!

м. Хуст                  

Дорогой, самый доброжелательный, замечательный и квалифицированный коллектив «Боржава»! Огромное Вам спасибо и низкий поклон за радушие, базу и веселое время проведенное вечерами с пани Надеждой. Мы влюблены в Боржаву и во всех людей, которые здесь работают и действительно находятся на своем месте. Отдельное спасибо Руководству санатория и администрации. Кто хоть раз здесь побывал, тот должен обязательно вернуться, потому, как не вернуться сюда не возможно!

С Любовью к Вам г. Дружковка

Елена и Наталья !

 

17.05.2017

кім. 208

Не можемо поїхати, не подякувавши всьому колективу санаторію «Боржава» за прекрасне лікування і чудовий відпочинок. За прекрасне відношення до людей, а особливо до дітей. На всі наші прохання, ми жодного разу не почули відмови і це дуже приємно. Це говорить про вищу категорію санаторію. Особливо хочеться відмітити роботу масажиста Магурського Віктора Вікторовича, а також аніматорів Світлану, Василя, Надію, ці люди працюють від усієї душі.

Просимо адміністрацію санаторію виразити подяку у вигляді премій.

А також є у нас і побажання :

-         в першу чергу зробити дитячий майданчик.

-         розширити асортимент меню в столовій.

 

07.05.17

Спасибо Всем работникам санатория «Боржава», за то что Вы такой дружный сплаченный добродушный, приветливый и единый колектив!!!

Хотелось бы отметить каждого по Имени и Отечству, но это невозможно.

Берегите свой коллектив, пре умножайте его. Это прекрасно. Хочется приехать к Вам ещё не один раз!!! Стабильности и процветания Вам.

Семья Крышень, ком. 215

 

03.05.17

Дорогие работники санатория «Боржава» огромное Вам спасибо за прекрасный отдых, полноценное оздоровление и радушное гостеприимство. Мы отдыхаем в 4-тый раз и каждый раз не перестаём восхищаться тёплым отношением с Вашим персоналом. Сердечно благодарим всех сотрудников – врачей за внимательность и заботу, сестричек за профессионализм и терпение, работников столовой за по-домашнему вкусную еду и прекрасное обслуживание, горничных за чистоту, а также тех, чей труд был не виден отдыхающим. С нетерпением буду ждать встречи в следующем году. Всем сотрудникам крепкого здоровья, счастья, успехов и всего наилучшего.

С уважением, семья Кравченко, ком. 216, г. Белая Церковь

 

24.04.17

От всей души просим вынести благодарность девочкам на ресепшене Наталье и Надежде, культорганизатору Надежде Ивановне, ст. медсестре Эльвире Васильевне, медсестре Алле (душ «Шарко»), всему мед. персоналу и работникам пищеблока за высокую культуру обслуживания, чуткое сердечно отношение к просьбам отдыхающих, постоянное стремление идти на помощь!

Большое вам спасибо, милые девушки!

С уважением, семья Чермашенцевых, г. Екатеринбург

 

23.04.17

Огромное спасибо вашему сотруднику медсестре Бабинец Татьяне за честность, порядочность. Благодарны ей за возвращение наших документов (паспортов). Просьба к администрации – поощрить такого сотрудника.

Благодарны всем!!! Заметины

 

22.04.17

Дорогі співробітники санаторію «Боржава», приїхавши з Києва ми отримали «масу» задоволення від перебування в санаторії такого рівня, як «Боржава». Дуже сподобалась кухня, лікувальні процедури, а саме головне - це душевне та привітне відношення співробітників до відпочиваючих. Це санаторій високого рівня, в який хочеться повернутись ще не раз. Низький уклін!!!

Дуже вдячні гості з Києва!

 

13.04.17

Уважаемые сотрудники санатория «Боржава»!

Мы гости с Одессы благодарим Вас за ту теплоту, внимание, профессионализм, человеческое отношение, которое даёт каждый из вас, начиная от гл. врача, ст. медсестры, ресепшен, каждой медсестры, от всех сотрудников!

Я, как сама медик, на сегодняшний день очень редко собрать такой коллектив, вы как одна семья. Хочу особенно отметить вашего экскурсовода, нашу Оксаночку – эта молодая девочка всей душой старается сделать для нас каждую минуту экскурсий особенно незабываемыми.

Спасибо всем вам, приедем обязательно!

Нино Темур

 

11.04.2017

Кімната 205, 206, 301

Огромное спасибо за добродушное и терпеливое отношение к нашим любимым деткам. Спасибо всему обслуживающему персоналу за прекрасный отдых, за вкусную еду, за чистоту и уют, за процедуры. Спасибо Надежде Ивановне, нельзя не отметить этого человека, за заряд энергии, за бесконечный позитив, которым она заряжает всех без исключения. Всем желаем добра, тепла, мира, благополучия, всего самого-самого наилучшего.

Очень не хочется уезжать, и очень хочется вернутся в Боржаву ещё раз!

 

10.04.2017

Дуже вдячні всьому персоналу санаторію «Боржава» за ввічливість, привітність, порядність!

 

10.04.2017

Дякуємо за відпочинок, все дуже добре. Бажаємо всім всього найкращого, щастя, здоров’я, спокою, миру. Особлива подяка сантехніку Дурді М. – людина на своєму місці.

м.Житомир

 

09.04.2017

Мы чувствуем себя отдохнувшими и здоровыми! Дай Бог, обязательно приедем сюда, в дорогую Боржаву!

С любовью Данилов В.А и Данилов В.В   г.Чернигов

Кімната 313

Перший в історії санаторій, з якого не хочеться від’їжджати додому. Ваша гордість і відмінність - це найкращий персонал. Прохання до керівництва до травневих свят виписати персоналу премій. Дуже задоволені відпочинком.

Дякуємо за все! Віталій та Оксана

 

09.04.2017

Щира подяка колективу санаторію «Боржава» за гостинне відношення, професіональне сумлінне виконання своїх обов’язків. Бажаємо життя, розвитку, процвітання санаторію. Просимо керівництво санаторію особисто відзначити роботу лікаря Чеботарьової С.П та менеджера Фельцан Т.М.

м.Кропивницький Позднякова Ф.І

кімната 203

Низко кланяемся природе, которая подарила нам, отдыхающим, таких прекрасных людей, которые за 12 стали родными.

Замечательный, слаженый коллектив молодых, чутких, солнечных, готовых придти на духовную проффесиональную помощь. Это и девочки, принимающие нас, и медсёстры, которые и ночью с улыбкой, и со словами утешения помогут справится с недугом, и обслуживающий персонал на процедурах выполняет любой «каприз». А врач Наталия Осиповна – просто чудо! Хорошая разнообразная кухня, хочется пожелать – овощной шведский стол (капуста, свёкла, морковь).

Любви, здоровья, Мира Вам!

 

07.04.2017

Кімната 209

Огромная благодарность, прежде всего, за необыкновенно чуткое и доброе отношение. Прежде всего, Александра, именно благодаря ей, выбор остановился на санатории Боржава. Девочки на рецепшене просто чудесные – Наташенька, Надежда, Татьяна очень приятно общатся. Надежде Ивановной спасибо за культурно-развлекательную мероприятия. Васе – за музыку,фильмы и вкусную национальную еду. Марьяне – за все спортивные мероприятия. Аквагимнастика просто чудо! Марии – массажистке за золотые ручки. Ну,совершенно не хочется уезжать! Мы обезательно приедем к вам еще, берегите себя и Вашу природу!

 

03.04.2017

Кімната 217

Відпочиваючі пенсіонери Ужгородщини Цубина Ганна, Гладнєва Марія, щиро дякують працівникам санаторія за щирий прийом, за дуже добре обслуговуванння всім працівникам без винятку. Особлива подяка медсестрам,лікарям за чуйне ставлення до відпочиваючих. А також щира подяка обслуговуючому персоналу їдальні за дуже смачну їжу і за хороше обслуговування.

 

01.04.2017

Кімната 110

«Боржава» - ти найкраща!!!

«Боржава» - ты лучшая!!!

«Borzhava» – youarethebest!!!

Все дуже і дуже сподобалося!!!

З повагоюі подякою Даня і Таня Власюк і Мокра Оля.

м.Кременчук, Полтавська обл.

 

30.03.2017

Моя подяка Фрідманській О.М. за компетентність, увагу до пацієнтів.

Колективу санаторію, всі жінки мов весняні квіти лікували нас своїми усмішками чарівними. Особлива подяка масажисту Магурському В за золоті руки і добре, розуміюче серце.

Зуйлова Г.О

 

05.03.2017

Кімната 310

Дуже вдячні всім працівникам, живіть здорові та щасливі і бажаєм Вам Божого Благословіння і самих щирих побажань.

Кімната 112

Спасибо огромное за хороший отдых, за хороший сервис, за внимательных девочек на процедурах.

 

25.02.17

Я, Дудченко Марина, хочу поблагодарить Санаторий «Боржава» за рай. Каждое утро, день, вечер – сплошная радость, блаженство. Меня переполняют чувства от пережитых впечатлений. Внимание персонала (рецепшн, кухня, сотрудники на процедурах), вежливое «доброе утро», прекрасное меню, развлекательные программы – все супер! Спасибо большое от меня лично и сотрудников МБФ « Еврейский ХЭСЭД Азриель».

г. Киев С уважением, Дудченко МЛ.

25.02.17

Любі дівчата, які працюють на процедурах! Дуже вдячні вам за гарне обслуговування, професіоналізм, та посмішку.

Овдієнко О.М.

Велика подяка за гарний відпочинок, якість обслуговування, ідеальні умови проживання та смачну їжу. Ваша увага та доброзичливість робить відпочинок спокійним та комфортним.

Окрема подяка масажистам Лесі і Тані.

Дуже вдячні за гарний настрій, винахідливі майстер-класи, та гарні вечорниці Надії. Всім дуже вдячні! Хай вам щастить! Хай буде достаток та любов у ваших сім’ях!

З великою повагою, сім’я Овдієнко Ольга, Олег (Київ)

 

25.02.17

Огромное спасибо всему коллективу санатория «Боржава» за теплый прием, отличное обслуживание и отличный досуг. Были 2 раза, приедем еще. Желаем всем сотрудникам санатория крепкого здоровья, отличного настроения и чтобы всегда была работа и отдыхающие, достаток в семьях и всего самого наилучшего.

С огромным уважением,

Семья Ивасиков

Семья Свитанов

/До встречи в 2018 году/

 

25.02.17

Спасибо, спасибо, спасибо.

Группа 96 чел. Киев

 

25.02.17

Дуже вдячні всім працівникам. Живіть здорові, щасливі і бажаємо Вам Божого Благословіння і найщиріших побажань.

Кімната 310

 

25.02.17

Спасибо огромное за хороший отдых, за хороший сервис, за внимательных девочек на процедурах.

Комната 112

 

25.02.17

За отдых, отличное обслуживание, лечение, кормление, за настроение и желание возвратится, всем огромное спасибо!!!

Дуже велике спасибі!!!

Комната 107

 

25.02.17

Благодарим Вас за прекрасный отдых, вкусное питание, компетентную помощь, внимание и заботу, хорошую кухню!

Дякуємо щиро за все! Будьте дужі!

Дименко Ірина

Комната 116

 

25.02.17

Мы в восхищении от теплого отношения персонала. Спасибо всем тем, благодаря которым, наш отдых стал незабываемым!!!

Ира Линник

Комната 103

25.02.17

Я впервые в Закарпатье, об искренности и щедрости местных жителей была наслышана, но то, что увидела, заставило изумиться и восхитится! В скромную стоимость включены мастер-классы, гуляния на Масленицу, ежедневная уборка в комнате, без ограничения – туал.бумага  !

Всем огромное спасибо!

Ирина Мойсеенко, г. Киев

Комната 103

25.02.17

Выражаем особую благодарность сотрудникам Пансионата за теплое, чуткое и великолепное отношение к нам отдыхающим. Выражаем особую благодарность сотрудникам столовой за вкусную еду и обслуживание. Всем Спасибо!

Луцкая, Абрамская г. Киев

Комната 201

25.02.17

Спасибо огромное санаторию «Боржава». Очень теплый прием, прекрасный персонал! Спасибо за великолепный отдых!

Комната 106

25.02.17

Висловлюємо свою вдячність за гарний відпочинок!!! Дуже файні люди. Все дуже класно і по-домашньому.

Кімната 219 м.Київ

08.02.17
Мы компания из Николаева очень и очень благодарны:
Виктории Соломаха за заряд энергии, позитива, за прогулки, ёгу, зумбу…и вообще за отношение.
Весь персонал очень приветливый, у вас очень уютно и тепло. Уже 10 лет отдыхаем – были в Моршине, Трускавце, но здесь у вас лучшее отношение к отдыхающим.
Будем советовать всем!!!

25.01.17

Щиро вдячна масажисту Віктору Магурському за його «золоті руки»!

Лідія Струк з Полтавщини

25.01.17

Очень благодарна культорганизатору Соломаха Виктории, которая нас вовлекла в активную санаторскую жизнь с утра до поздного вечера. Благодаря ей время в санатории пролетело незаметно и очень интересно.

Очень понравилось проведеныекараоке, мастер-классы.

Цолан С.Ф м.Мариуполь

 

24.01.17

Я, Лариса Борисівна та мій чоловік Анатолій, приїхали в санаторій «Боржава» в перший раз.

Дуже нас вразило чуйке ставлення виключно всіх працівників. Дуже приємно, коли тебе зустрічають ввічливо з посмішкою. Хочеться відзначити Вікторію Вікторівну, яка з першого разу привила любовь до хотьби з палочками. Здоров’я замітно покращилось уже після другого разу. Дай бог вам усім здоров’я та мирного неба!

Щиро дякуємо за змістовне, цікаве дозвілля, привітність, терпіння всім працівникам санаторію: лікарям, медсестрам, кухарям, офіціантам. Особлива подяка організатору екскурсій Оксані, культорганізатору Василю, Вікторії Вікторівній Соломасі, Надії Іванівній Грнинюк, реєстратору Тетяні, адміністратору Оксані Михайлівній.

Від Лідії Струк Полтавщина

Надопта Н.В м.Хмельницьк

Цолан С.Ф та Сидько С

 

24.01.17

Велика вдячність всім працівникам санаторію за терпіння, професіоналізм та гарне відношення. Окрема вдячність аніматорам Вікторії та Надії «дівчата ви супер». Але крім гарних вражень є і недоліки: кімната ЛФК (дуже малих розмірів) на ранкову гімнастику не ходили бо не було, можна було б добавити пару тренажерів, а ще можна поміняти місцями з дитячою кімнатою, тоді діти були б ближче до батьків коли ті на процедурах, а спортивний зал став би більший. Роздягальні у басейнах не обладнані шторками на вхідних дверях, і проходячи коридором можна випадково побачити оголеного мужчину. Можна приїхати й літом, але дуже не вистачає відкритого басейну. Дуже вдячні за теплий прийом.

Олена, Вова, Тарасик м.Вінниця

20.01.17

Всем работникам санатория «Боржава» большое спасибо за отдых, приезжаем с дочкой второй раз.

Хочется отметить професиональных масажистов – Т. Сивуля, Свету и девочек на кухне – все молодцы,

На регистрации и, вообще в санатории все приветливые. Организатору Виктории спасибо за активность,

Разнообразие, золотые руки. Не всех знаем по имени – нет бейджиков, так что это пожелание на будущее.

Эсли люди приезжают не с утра, а после обеда – не брать за целый день обслуживание, питание и лечение.

Надеемся приехать ещо! Всем спасибо!

г.Артемовск

20.01.17

М.Олевськ сімя Хоречків

Шановні працівники санаторію «Боржава» хочемо Вам подякувати за гарний відпочинок, тепло, відповідальність, та все те найкраще , що несете людям, а особлива подяка організатору різних заходів – Вікторії, вона МОЛОДЕЦЬ!

 

15.01.17

Шановні співробітники санаторію «Боржава» ! Я Вам дуже вдячна за Ваше тепло и доброту, яку ви даруєте відпочиваючим , таких добрих і уважних людей в одному місці зібрали! Таке буває дуже рідко. Я такого ще не зустрічала. Всі дівчата просто молодці! Хочу особливо відзначити чергову медсестру Вікторію, старшу медсестру Єльвіру, менеджерів Оксану та Тетяну,екскурсовода Оксану, аніматора Вікторію, офіціанта Галину, медсестру душової, масажиста Світлану і всіх всіх. Тут місце, куди завжди хочеться повернутися!

13.01.17

Я з Чернігівщини. Мені 9 років. Я дуже задоволена, але я хочу, щоб було більше тварин на території. Дякую за все!

13.01.17

Я з Чернігівської області, в санаторії вперше, але, маю надію, не останній раз. Я задоволена, дуже вдячна за приємне відношення. Дуже позитивний персонал. Хай Вам щастить. Всім міцного здоров»я, миру, злагоди! Гарного настрою! Дякую!

 

09.01.17

Мы, сем′я Чаботько А. М. и Л. И. ком. 117 благодарим всех работников санатория «Боржава» за внимание, чуткость,за огромную душевную доброту по отношению к отдыхающим.

Мы побывали здесь, как в раю, сказочный уголок, душевне люди, что уезжать не хочется. Настолько здесь понимающие каждого люди, что уезжать от вас не хочется. Хочется от всего сердца поблагодарить от всего сердца Викторию Соломаху, её занятия – эт опозитив. Уходишь и уже считаешь, когда придёшь поять. Её внимания к каждому делают занятия тёплыми, дружными.

Большое спасибо Всем, Всем людям, которые принимали участие в нашей жизни в санатории «Боржава», начиння с заезда и до приезда. Спасибо!!! Пусть ваш санаторий радует нас много много лет.

 

04.01.17

Я, Верозуб Ольга, хочу выразить благодарность Виктории Соломахе. Это мастер свого дела с большой буквы, умеющий увлечь и заинтересовать людей. Очень приязно было посещать её занятия, после которых ты забывал всё плохое и чувствовал только позитив и много хороших эмоций. Спасибо ей за всё!

Ещё хочу выразить свою благодарность доктору Марине Фёдоровне, как очень внимательному и профессиональному врачу. Её отношение ко мне поразило и я возхищена ею. Спасибо!!!

04.01.17

Дуже сподобалось! За все дякуємо! Дуже привітний колектив!Дай Боже Вам санаторій «Боржава» і працівникам всього найкращого . Надіємось на нову зустріч. Дякуємо!

03.01.17

Ещё одна компания из Одессы хочет поблагодарить чудесный коллектив за тёплый приём, профессионализм, душевную атмосферу. Особенная благодарность тренеру Андрею! Необыкновенный заряд позитива, обалденное удовольствие от общения с лошадьми!!! Будем рекомендовать всем своим друзьям и знакомым. Процветания, развития и побольше благодарных клиентов!

Наталья Левчук и Елена Каспер

 

01.01.2017

Компанія із Одеси дуже вдячна водію «Мерседеса» Олександру за його увагу, доброзичливість і повагу до нашої компанії.

З дружнім привітом одесити! Цінуємо і поважаємо таких водіїв!

 

29.12.16

Дуже вдячні за відпочинок і особливо смачним обідам та вечерям, лікувальним процедурам! Все сподобалось, надіємось приїхати. Рекомендуємо : послуги солярію та баню.

Успіхів санаторію «Боржава», кар’єрного росту і професіоналізму працівникам.

Сім’я Барханових, Київ.

 

11.12.2016

Третий раз отдыхаем в Боржаве, и с каждым годом все лучше. Большое спасибо за отличный отдых, лечение, питание, культурную програму. Весь персонал старается, чтобы создать домашний уют и хорошое настроение. Хочется пожелать улучшить работу TVи интернета (особенно с 19:00 до 22:00 вечера). Поздравляем колектив с Новогодними праздниками! Здоровья, счастья, успехов в труде.

Семья Авериных из Днепра 30.11 – 11.12.2016

05.12.2016

Поздравляем замечательный коллектив санатория "Боржава" с наступающими праздниками Рождества Христова и с Новым годом!
Желаем Вам и Вашим семьям здоровья, счастья и добра!
Мы с мужем отдыхали у Вас в октябре 2016 года. Нам понравился наш номер, в нем тепло и комфортно. Прекрасная природа, приветливый, очень дружелюбный и отзывчивый персонал. В столовой отличное питание и обслуживание, особенную симпатию вызывает милая, всегда улыбчивая официантка Эрика.
Получили большое удовольствие от прекрасного бассейна. Вечера фольклора, мастер-классы национальной кухни - все это очень интересно и с душой проводит организатор досуга, очаровательная Надежда Ивановна.
А муж с удовольствием вспоминает общение с увлеченным, интересным человеком - Олегом Гриценко и утреннее "покорение вершины".
Успехов Вам! Вы - молодцы, к Вам хочется приезжать.
С уважением, семья Красноштановых.
г.Киев.

26.11.2016

Дуже вдячна головному лікарю Марині Федоровні особисто та всьому медичному персоналу за чуйність, увагу, доброту, та лікування, я хочу побажати всім доброго здоровя, щастя, добра, тепла, любові і всього найкращого.

Кузьміна М.М

18.11.2016

Мы, семья Сузак из Кировограда, отдыхали в санатории « Боржава» четвертый раз. Большое спасибо всемуКолективу санатория за чудесный отдых! Спасибо Надежде Ивановне за организацию досуга! Не хватает экскурсовода аллы Райды но Оксана тоже провела с нами интересную поездку на форелевую рыбалку.Хочется пожелать Боржаве не потерять свою «изюминку» - замечательный местный колорит. К сожелению, втом году в баре не было домашнего вина и глинтвейна. Надеемся ещо приехать!

г.Кировоград, семья Сузак

05.11.2016

Большое спасибо! Санаторий "Боржава" – так держать! Благодарность всему персоналу за отзывчивость,

понимание. Процветание и развития, побольше поситителей, отдыхающих чтоб номера не пустовали.

С уважением Роман и Юля

31.10.2016

Велике спасибі працівникам санаторію за теплий прийом, щире добродушне відношення. Будемо рекомендувати своїм знайомим відпочинок і лікування у Вашому санаторії. Під час перебування ми отримали море позитиву і зарядились енергією на рік.

Потієнко О.М.

30.10.2016

Я Татьяна А. хочу поблагодарить весь санаторский персонал за все их чуткие услуги к нам отдыхающим. Всем им большое спасибо, за их работу. Я сегодня уезжаю с такой неохотой, все тут хорошо и красиво очень. Я не знала что Боржаватакой красивый санаторий, будет возможностьещо приеду. Желаю отличного здоровья, удачи во всем, благополучия как на работе так и всех семьях.

г.Киев, Татьяна

05.10.2016

Моя родная Боржава! Сегодня я уезжаю. Отдыхаю уже 6-й раз. И чтобы я не писала, чтобы не рассказывала, какие бы фото не показывала, я всё равно не смогу передать всю прелесть, красоту и волшебство отдыха в Боржаве. Здесь прекрасно всё: и сказочная природа, и чудесный воздух, который хочется потрогать руками, и необыкновенной доброты, душевности и отзывчивости персонал, и очень комфортные условия проживания, и вкусное и правильное питание.

Очень долго мы ждали, когда в Боржаве появится бассейн. И вот, уже второй год, Боржава имеет свой большой, плавательный бассейн. Бассейн в Боржаве - это песня! После этого бассейна, кажется, что ты стал бархатный - такая там прекрасная вода, она обнимает и нежит. Всё в бассейне продумано, всё функционально.

Теперь будем ждать открытый бассейн на территории, в котором будем плавать летом и загорать вокруг на лежаках. Думаю, что и это у Боржавы получится.

Боржава, я тебя очень люблю, ты стала членом моей семьи! Желаю всем в Боржаве прекрасного здоровья, мира, благополучия. Быть всегда такими, какие есть – т.е., лучшими!

Я вас всех целую и до встречи!

Г. Львов, Валентина Дудник

 

06.10.2016

Увы, мы отдыхаем в санатории «Боржава», первый раз. И как «театр начинается с вешалки» так для нас открылся ваш санаторий с ворот в 5 часов утра. Так уж получилось, что мы попали раньше, чем положено и молча ждали у ворот своего времени. Но тут подошёл к нам человек, который охраняет этот прекрасный замок. Встретил добрыми словами, провёл нас. И с этого момента нам встречались все улыбчивые, доброжелательные, отзывчивые люди. Люди – персонал не просто выполняет свои обязанности, а отдаёт частичку себя. Такое отношение в наше время встретишь не везде.

А ведь это очень важно. Все мы разные приезжаем, нервничаем, что-то просим. И тут идут на встречу, ищут какой-то более благоприятный вариант.

Спасибо всем, всем, всем медработникам, поварам и девочкам в столовой, охране, всем, кто здесь работает (чтобы не про кого не забыть). Хотелось бы, чтобы было так всегда. Возможно мы приедем ещё в «Боржаву». Потому, что здесь действительно красивый уголок закарпатского края. Пусть он живёт богато, процветает. А санаторий расширяется. Он красивый, но может быть ещё краше. Потому ,чт ос таким коллективом иначе не может быть!

Добра всем, радости, здоровья и Мира!

С уважением,Наталия и Николай Шаповаленко!

 

26.09.-09.10.16

Дорогие сотрудники санатория «Боржава»! Огромное спасибо за незабываемые 2 недели отдыха и оздоровления. Понравилось всё: окружающая природа, режим дня, питание, лечение! Но самое главное- это – чуткое, внимательное и заботливое отношение всего персонала санатория к отдыхающим!

Спасибо всем за это!

Особое спасибо Гойс Светлане за волшебные руки.

Спасибо Оксаночке – экскурсоводу!

Спасибо девочкам на рецепшине!

Спасибо дежурным медсёстрам!

С уважением, ком. 101\\\\ Галущак Н.В., Чернышенко И. А.

 

14.10.16

Уважаемые сотрудники санатория «Боржава»! Выражаю огромную благодарность персоналу санатория за за внимательное и доброжелательное отношение. Особое внимание масажисткам Татьяне и Олесе, екскурсоводу Оксане, дежурным медсёстрам, а также терапевту Фридманской Оксане Михайловне за отзывчивость.

Желаем всем побільше развиваться и совершенствоваться. Успехов в работе , благополучия в семне, повышения зарплат и здоровья. Всех благ!

С уважением, Новак Светлана и Лосицкая Светлана, Беларусь, г. Минськ

 

14.10.16

Дорогі співробітники санаторію «Боржава»! Дуже дякуємо за відпочинок, лікування. Ми вже другий раз відпочиваємо з дочкою та онучкою і думаємо не останній. Тут такі всі ВИ добрі, світлі, виховані, патріоти України. Я хочу бути такою «бандерівкою» в Харкові, щоб всі українці у вас побували.

Маруся, м. Харків

15.10.16

В «Боржаві» відпочивали вперше. Але залишилися дуже задоволені всім: харчуванням, лікуванням , чистотою. Особливо приємно вражені ввічливістю персоналу. Дуже приємно, коли не чули жодного прізвища ніде, а лиш ім»я і по-батькові. Гарна була і культурна програма. Все сподобалось!

Надіюсь, ми тут не останній раз. Щиро вдячні!!

Сім»я Пасько

 

14-17.10.16

Боржаво, вітання! Як і обіцяла, приїхала ще раз правда, не влітку, а восени. Дуже вже ви мені сподобалися літом, не витримала, приїхала швидшеJ І знову хотіла бачити високі стандарти обслуговування, уважність до дрібниць. А Ви не готові були: чи то втомилися, чи розслабилися, чи пора не та.

Будьте уважніші: від горняток та води в їдальні, до батарей та туалетного паперу в кімнаті. Дотримуйтеся того, що пишете на дверях і порушуйте тільки на користь клієнту. Бо вони все бачатьJ

Ви беззмінно красиві і далі завдяки чудесній природі і вдалій архітектурі вашого санаторію.

В будь-якому разі вдячна за кожну процедуру, харчування, відпочинок і особливо за спорт.

Всі мої рекомендації в попередньому відгуку (ще виконуютьсяJ) Тому просто сили вам і росту.

Якщо потрібні деталі, то я тут 096-30-19-357, halkos@ukr.net

Галя Космина, Львів

19.10.16

По доброму заздрю керівництву санаторію «Боржава», що в них працює менеджером чарівна жінка Оксана Михайлівна! Такої теплоти, уваги до відпочиваючих з якою ставиться Оксана Михайлівна не зустрічав в жодному санаторії Закарпаття. Зичу їй здоров»я, нев»ядучої краси і молодості.

З повагою, С. Юрченко

 

22.10.16

Я відпочиваюча Бондаренко Надія Петрівна. Дуже вдячна екскурсоводу ,молодій дівчині, зате, що вона дуже гарно ставиться до відпочиваючих, старається виконати свою роботу відмінно.

Оксаночка Кузан, це ваша находка, хочется більше відвідувати екскурсій з її участю.

Щира подяка «Боржаві» та всьому персоналу санаторію від рецепції до покоївок за тепле та уважне ставлення, Оксані за цікаві екскурсії (більше детально у відгуках-анкетахJ). До зустрічі!!!

З повагою, Стащук Р. Б., Стащук О. О., Недашківська І. О.

 

22.10.16

Большое спасибо всему персоналу санатория «Боржава». Здесь я отдыхала впервые и увидела такое внимательное и гостеприимное отношение к отдыхающим, как будто побывала у своих самых близких родственников. Спасибо за радушие и отзывчивость всех без исключения и ко всем без исключения. Уезжаю и расстаюсь с Вами с большим сожалением. Если смогу, то постараюсь вернуться.

С большой благодарностью и самыми добрыми пожеланиями, Валентина Андреева, ком. 318.

 

26.10.16

Спасибі всім, лікарю, медсестрам, покоївкам за чуйне відношення, кухаркам за смачну їжу, Оксанці і Надії Іванівні за веселі вечори, дівчатам на рецепціі.

Так тримати Закарпаття!!!

Марія Федорівна з Іршави.

27.10.16

Дорогие сотрудники «Боржавы»!

Огромное всем Вам спасибо за незабываемые две недели отдыха и оздоровления в Вашем санатории. Понравилось нам всё, природа, питание, уход, лечение, всё, всё, внимание ваших горничных и чистоту в комнатах. Особенно хочу поблагодарить за волшебные руки Светочку, за внимание Анну Васильевну на грязях, спасибо Верочке на фитобочке - незабываемая процедура! Спасибо Надежде Ивановне за развлечения, Оксаночке за прекрасные экскурсии, девочкам на рецепшине, дежурным медсёстрам. Желаем всему персоналу «Боржавы» крепкого здоровья, благодарных клиентов.

С наилучшими пожеланиями, ком.107, 2 свахи – Нина Павловна, Херсон и Екатерина Ивановна, Киев

Присоединяются ко всему написанному и девочки с Одессы – Люда и Оксана

28.10.16

Дякуємо санаторію «Боржава» за приємний гостинний відпочинок, та прийом та чудовий релакс душі і тіла.

Чудові умови, природа і ландшафти сприяють гарному відпочинку.

Ми проживали в будиночку, де був чудовий камін, який щовечора розпалював нам люб’язний охоронець території. Весь персонал санаторію завжди усміхається й радий щиро!!! Допомогти справитися з будь-якими питаннями.

Особливо вдячні пані Оксані, яка своїм професіоналізмом й своєю істинно красивою зовнішністю зробила наш відпочинок дуже комфортним та більш корисним. Ми отримали максимум задоволення й корості. Зарядились енергією Карпат і людей навколо.

Обов»язково повернемося ще й будемо рекомендувати всім знайомим. ДЯКУЄМО!!!

Мама й донька, Лепель Катерина і Наталя

 

15-28.10.16

Большое спасибо всем сотрудникам санатория «Боржава».

Сегодня уезжаю. С вами расстаюсь с сожалением. Понравилось всё: доброе, чуткое отношение, улыбчивые, доброжелательные девочки на процедурах и в столовой. Довольна всем!

Желаю «Боржаве» процветания: пусть к вам редут за позитивом, здоровьем, красотой. Дома буду рекомендовать лечиться и отдыхать у вас.

Наталья, Харьков

 

28.10.16

Я, Бондаренко Н., хочу винести подяку всьому колективу санаторію.

106 к.

 

30.10.16

Большое спасибо всем сотрудникам санатория «Боржава» за чуткое отношение ко всем отдыхающим. Я очень довольна всем и всеми. Всех благ вам и крепкого здоровья.

Уткина В. Ю., Кривой Рог

 

30.10.16

Велике спасибі працівникам санаторію за теплий прийом, щире, добродушне відношення. Будемо рекомендувати своїм знайомим відпочинок та лікуваня у Вашому санаторії. Під час перебування ми отримали море позитиву і зарядились енергією на цілий рік.

Ступаківська Н. М., Потієнко О. М.

 

30.10.16

Я, Панчоха А. Г., хочу поблагодарить весь санаторный персонал за их чуткость к нам отдыхающим. Всем им большое спасибо за их работу. Я сегодня уезжаю с такой неохотой, здесь очень красиво и хорошо. Я не знала, что Боржава такой красивый санаторий. Будет возможность, то приеду ещё. Желаю всем отличного здоровья, удачи во всём, благополучия, как на работе так и в их семьях.

г. Киев


12.07.2016

Кто в Боржаве не бывал

Тот и в сказке не бывал!

Михаил Юрич врач отменный

И главврач примерный!

Оля зам всем помогает

И доброту всем нам подарит!

Свежий воздух наш Олег

Коммерсант, спортсмен ,атлет!

Все врачи ,как те принцессы

Как волшебницы они!

Добры милы все они!

И Василий Бог ІТ

Всё настроим вмиг в сети

Без него Боржаве грустно

И при нём всегда есть чувства!

Ах те процедуры милы

Ванны и массажи красивы!

Таня так колдует враз

Ты почувствуешь сейчас!

Руки Тани золотые

И как локоны красивы!

Девушки на ваннах супер!

Это наслажденье всем!

Им большой поклон от всех!

Чтобы смех звучал в Боржаве

Феи есть – они прекрасны,

Удалые, молодые, заводные.

Это Юля и Оксана – дай вам Бог

Любви и счастья!

Но ещё есть в мире диво,

То столовая – красиво

И накормят улыбаясь

И обслужат наслаждаясь

Той улыбкой и добром

Пусть им счастье – миллион!!!

Ну конечно это Света

Разместит она всех

И с приездом пожелает, всем

Здоровья, счастья

И проводит улыбаясь

Ведь хозяюшка Она!

Там ресепшен очень милый

Весь красивый, самый стильный!

Там ребята вам домчат ,хоть

На полюс , хоть куда!

Это мастера дороги,

Мастера-водителя!!!

Все медсёстры хороши

Пожелаем от души

Им добра ,удачи, счастья

Заслужили ведь они!!!

Всех в Боржаву приглашаю

Счастья ,радости желаю!!!

Коротков А. Н.

P. S. Отдельное спасибо человеку , который принимал участие в создании атмосферы и самого санатория Дмитрию Дмитричу Гоголю!!!

10.07.16

Хочется от всей души поблагодарить коллектив санатория «Боржава» за их работу. Сотрудники приветливые, доброжелательные, всегда готовы прийти на помощь в решении той или иной проблемы. Радует глаз и цветы, газоны, лужайки, где можно сделать зарядку, походить босиком. Чувствуется с какой любовью ухаживают за всем этим сотрудники, отвечающие за озеленение. Слова благодарности медсёстрам из кабинетов электропроцедур. Особенно хотелось бы отметить работу Радь Марьяны, она максимально отдаётся своему делу, работает творчески, с огоньком как на акваэробике, так и на утренней зарядке, на занятиях на доске Евменова. Многие упражнения, которые она старается показать, учитывая особенности заболевания каждого из нас , позволяют сделать шаг вперёд в борьбе с нашими болезнями. Молодец , Марьяна, так держать! Большое спасибо и Юлечке, которая отвечает за культмассовую работу! С удовольствием ходили с ней на прогулки в лес, все походи она сопровождает интересными рассказами, знакомит с легендами этого края. И, конечно, благодарим и коммерческого директора санатория Олега Александровича, каждое утро он вдохновлял нас, занимаясь с нами нордической ходьбой, рассказывая много интересного и полезного о правильном образе жизни. Большое спасибо и массажистке Лесе.

Пожелания:

1)Больше фруктов и овощей в меню

2)Может быть отдельное меню для тех, кто желает сбросить лишние килограммы .

И последнее, молодцы также девочки, которые держат руку на пульсе ,поддерживают контакты с клиентами уже после того, как мы побывали в санатории. Были приятно удивлены ,когда получили дома поздравление с каким-то праздником из санатория «Боржава».

Всего вам доброго и ещё раз спасибо!!!

Людмила Григорьевна и Анатолий Леонидович Квитка, г. Киев.

 

10.07.2016

Я проживаю в 105 ком., Харитонова С. И.

Спасибо за внимание сотрудникам , вкусную еду, предупредительность. Особенно спасибо массажисту Татьяне и Марьяне Радь за понимание и культурное обслуживание.

Спасибо Вам!

Светлана Ив.

 

05.07.2016

Огромное спасибо за отдых. Очень приветливый и вежливый персонал.

Прекрасные специалисты работают в кабинете физпроцедур, ванном отделении. Особо хочется отметить профессионализм Гойс Светланы и Радь Марьяны. С удовольствием ходили на массаж и гимнастику, аква гимнастику. Побольше таких людей, которые постоянно совершенствуют свой профессионализм. Это ваша визитная карточка вместе с горами, пейзажами и воздухом.

К сожалению в этом году есть замечания к питанию, но это отдельно. Надеемся, что в следующем году над этим вопросом поработают и мы снова приедем в Боржаву.

С уважением, Веровчук, г. Киев

Спасибо большое санаторию «Боржава» за теплый прём. Отдыхали у вас впервые, всё очень понравилось, восхитительная природа, атмосфера, всё очень классно. Большое спасибо дежурной медсестре Фирке Марьяне за отзывчивость в любое время суток, большое спасибо Оксане Ивановне Стерчо за профессионализм и за заботу во время отдыха. Также хочется отметить организатора Юлию, которая заряжала нас каждый вечер своей энергией и весельем! Юля молодец! Спасибо большое Олесе с регистратуры за помощь в любом вопросе. Хочется вашему санаторию процветания и побольше отдыхающих! Приедем к вам ещё обязательно!

До новых встреч, семья Сиранчук

04.07.2016

Хоть наш отдых длился недолго всего 10 дней мы получили «море» эмоций позитива от проведённого отдыха в санатории «Боржава». Огромное спасибо персоналу на ресепшене. Девочки молодцы. Очень вежливые и терпеливые. Помогают отдыхающим с трансфером и так по всем вопросам.

Особо хочется отметить экскурсовода Оксану. Очень приятная и вежливая. Экскурсии проводит отлично. После экскурсий «море» позитива и масса впечатлений. В памяти остаются самые приятные моменты, впечатления. Оксана очень позитивная и терпеливая к отдыхающим. Старается ответить на все вопросы и много рассказать о Закарпатье и традициях этого прекрасного края.

Коллектив лечебной базы санатория профессионально оказывают медицинские услуги. Стараются удовлетворить все пожелания и просьбы. Огромное спасибо, за такое короткое время проведённого отдыха, массу позитива и хорошее впечатление, и настроение!!! Также очень понравились СПА процедуры, которые проводила Наталья.

С уважением, отдыхающие Безсмертна А., Пратащук Т.

 

03.07.2016

Вот и закончился наш прекрасный отдых в санатории! Великолепие пейзажей, зелёных гор, ароматных лугов, и замечательных людей живущих в этом чудесном крае, навсегда останутся в нашей памяти! Всем работникам санатория «Боржава» выражаем огромную благодарность за профессионализм, обаяние и чуткое отношение к людям! Особая благодарность великолепному доктору и милой женщине Оксане Ивановне Стерчо, неповторимой и обаятельной Надежде Ивановне – человек радости и улыбка, дарящая всем прекрасное настроение! Прекрасный музыкант и мастер своего дела! Спасибо за работу и обаяние, доброту и прекрасную улыбку официантке Ильканич Наталье.

Всем добра! Счастья и мира на этой волшебной Земле с замечательными людьми!

С уважением, семья Коваль

 

02.07.2016

Спасибо огромное за прекрасный приём!!! И очень понравилась экскурсовод Оксана!!! Очень хороший экскурсовод и прекрасный человек!

Спасибо вашему колективу за прекрасный отдых!!!

13 кот., Слободянюк

І моя черга писати в цю книгу. Я була у вас з 26.06. до 03.07.16р. (сподіваюся, наступного року, коли буду писати знову це прочитати J Це була за тиждень спланована відпустка, бо у вас дивним чином, знайшлося місце. Дяка Богу!

Я спочатку дуже хотіла в Теплицю, але там не було місця і мене скерували до вас. Це не просто так, для мене ви кращі! J

Я у вас відпочила. А тепер окремі подяки: дякую, що привітно відповідали на телефонні дзвінки і відписували на пошту, дякую, що організовували трансфер з вокзалу і тричі телефонували, щоб повідомити всі деталі, спитати, коли прибуваю і сказати дуже прості, але корисні слова: ми вас чекаємо! Дякую за квиток назад і за ініціативу купити його для мене, навіть дякую, що з нами їхав Ваш працівник, Світлана, яка провела нас і познайомила з санаторієм. І це дуже важливо. Ви не відпускаєте людей на самохід. Молодці!

Дякую Богу, що подарував вам чудову природу, а вам дякую, за доглянутий кожен кущ, чудові квіти, озеленення, за фантазію з облаштування скверів, доріжок, за цікавинки у траві, дякую, що тут немає торговців і ви пильнуєте наш спокій, дякую за ранковий спорт, він для мене так корисний, дякую за гойдалки і лежаки, за гарне радіо Закарпаття, за систему оповіщення, дякую за кімнату, за комфортну ванну кімнату, за добре для спини ліжко, за правила поведінки в кімнаті, а особливо за одне із них: не давати заохочень і подяк працівникам, все офіційно в касу. Я підтримую! Сподіваюсь, ви також винагороджуєте працівників, бо вони стараються, хоча дисципліна всім потрібна. Але там, де посмішка, як у вашому бізнесі, треба дуже мудрий підхід мати до працівників, чого всім і бажаю. В моїй кімнаті (309) через відчинений балкон ввечері, вночі і вдень не знаюJ щось шумить, якийсь генератор. Спочатку, мене це напрягло, а потім я угледіла, що це тече річка Боржава і полюбила! Була здивована, що у вас немає Євангелій в кімнатах. Ми ж християнська держава і це практикують навіть європейські відомі готелі. Не все в ваших руках, ще трохи в руках Бога! Наприклад, ця блискавка, яка була в мої дні, вогнем залетіла у мою кімнату через відкритий балкон, але зі мною все гараздJ дякую за лікування, все було добре, але бажаю вам рухатися в напрямку збільшення послуг і не бійтеся робити їх більш доступними для людей. Це вам повернеться. Кімнату для релаксу зробіть більш релаксуючою з окремим м’яким кріслом для кожного з більшим затемненням (щоб ми не тулилися один до одного і не розглядалиJ з шумозахисними стінками, бо ці пропускають, як за вікном носять траву, а в коридорі розмовляють з медперсоналом. В басейні мало одної душової кабіни. Басейн супер! Дякую за здорове харчування, за додаткові салатикиJ гарну обстановку у фіто барі! Також для мене дуже важливо заняття в залі ЛФК! Дякую за коні…Не кожен дозволить собі таку розкіш.

Загалом я ставлю вам високий бал 11,5 з 12. Але хай ці 0,5 бала стануть для вас безлімітними. Рухайтесь вперед постійно! А я до вас ще приїдуJ

Дякую!

Галя Космина, м. Львів

 

 

01.07.2016

Хотим выразить большую благодарность за прелестный отдых, доброту, приветливость и заботу. Прекрасное, красивое место – поистине волшебное. Нам очень понравилось. Надеемся, что приедем ещё.

С уважением, Карагуца О. Н.

29.06.2016

Шановні працівники санаторію «Боржава»! Щиро вдячна Вам за Вашу віддану працю – ми відчуваємо Ваш професіоналізм, доброзичливість, теплі посмішки!

Я перший раз в Закарпатті. Мене зачарувала природа і люди цього краю!

Хочу подякувати всім тим, хто турбувався про моє здоров’я: лікар Чеботарьова С. П., реєстратор Олеся Фулей, масажист Фечка Олеся, Симканич Мирослава, офіціантки Марія Романець, Тетяна Гарасим, творець коктейлів Бабинець Віра.

Я відчуваю, що мінеральна вода сприяє моєму стану здоров’я і настрою, своїм друзям буду рекомендувати сюди приїхати!

Всім здоров’я і добра!

З повагою, Г. Т. Мелешихіна

24.06.2016

Щиро дякуємо за чудовий відпочинок! Дуже все сподобалось, щирі й привітні працівники – медперсонал (лікарі, масажисти); смачна кухня! Дуже гарні люди на Закарпатті! Хочеться приїхати ще раз! Процвітання Вам, любі!

З повагою, сім’я Ківенко, м. Тальне

23.06.2016

Благодарим персонал санатория за слаженную работу, приветливость и отзывчивость. Было бы хорошо сделать ещё соляную пещеру, многие нуждаются в таком лечении. В столовой лучше организовать «шведский стол» (как в «Теплице»).

18.06.2016р.

Боржава!

Я втретє вітаю Тебе! Як приємно знову побачити милих і привітних дівчат на ресепшені. Все у Вас добре! Не знаю, що у Вас може не сподобатись? Гори, свіже повітря, прекрасне закарпатське харчування, ванни, грязі. А які прекрасні люди нас обслуговують. Дай Бог всім здоров’я і довгих щасливих років життя.

Хочеться окремо виділити масажисток: Радь Мар’яну і Гойс Світлану – це спеціалісти (фахівці) своєї справи. Милі, щирі, з «золотими руками», вони віддаються своїй роботі. Таких фахівців Вам побільше!

Дуже приємно було знову побачити і почути Надію Іванівну, від якої впізнаєш Ваш край і Ваші звичаї.

Дякую всьому персоналу санаторію «Боржава» за приємний і корисний відпочинок.

З повагою Гаврилова С.М.

16.06.2016р.

Отдыхали в «Боржаве» с 01.06.16 по 16.06.16, впервые. Отдых понравился, приветливый персонал (девочки медсестры с процедурных кабинетов, массажист Виктор, аниматор Юлия и т.д.), все стараются максимально хорошо выполнять свою работу. Хочется отметить и коммерческого директора Олега Александровича с очень хорошей стороны.

Из того, что не понравилось: нет в коттеджах чайного сервиза (ложки, чашки, заварной чайник). Отсутствие чайных ложек в столовой. Вместо их используют пластиковые?!

В целом отдых в санатории «Боржава» произвел хорошее впечатление.

Надеемся, что наше оздоровление, которое мы три получили, будет поддерживать иммунитет всей нашей семьи.

Семья Сточных (г. Одесса)

16.06.2016р.

Большое спасибо всем работникам санатория «Боржава» за наш великолепный отдых!

Отдельное спасибо:

- администратору Оксане, регистратору Татьяне и Лесе за помощь по любому вопросу в любое время;

- врачам Снежане Петровне и Оксане Федоровне за внимательность и профессиональную помощь;

- Алле (циркулярный душ) за дружелюбность и позитив;

- Марии П., Марии Г., Олесе, Наталье и Марьяне за «золотые руки» и отличный массаж;

- Марьяне за зажигательные занятия аква гимнастикой;

- всем медсестрам отделения физиотерапии за слаженную и грамотную работу;

- всем поварам за очень вкусное питание и всем официанткам малого зала за внимательное обслуживание;

- горничным за всегда чистый номер и помощь в бытовых вопросах;

- аниматора Юлию за ее позитивную энергию, которой она заряжала нас на протяжении всего отдыха.

Желаем «Боржаве» процветания, а всем его работникам – здоровья и благополучия!

Спасибо!

Семья Лазаренко (г. Москва)

15.06.2016р.

Всё супер! Большое спасибо. Очень понравился обслуживающий персонал, питание, хорошие номера.

Пожелание: в вечернее время чтобы в кафе был побольше ассортимент продуктов питания!

Белорусь

09.06.16р.,

Відпочивали у вас вперше .

Дуже сподобалися усі працівники даного санаторію. Всі були ввічливі, гостинні і люб’язні. А особливо хочеться подякувати таким людям:

1)Культорганізатору Юлії. Жоден вечір не проходив одноманітним. Завдяки її зусиллям кожні вечори були яскравими і незабутніми;

2)Комерційному директору Олегу. Завжди люб’язний і привітний. Вирішить завжди усі питання, які в нас виникали;

3)Аніматору Світлані з дитячої кімнати.

Щиро вдячні Вам за приємний відпочинок.

P.S. : Але було б набагато краще, якби був у Вас басейн на відкритому повітрі. І продовжте будь ласка вечірній час, бо з 20:00 до 22:00 год. – це дуже мало.

З повагою Альона і Інна, м. Черкаси

03.06.16р.

Вперше відвідала ваш санаторій. Крім гарної природи, свіжого повітря та душевного спокою зустріла уважний, приємний персонал, чудові лікувальні процедури. Слід відмітити колоритну, найсмачнішу українську кухню. Щиро вдячна, вже мрію про наступну подорож до вас!

З повагою Козлова Любов Михайлівна, м. Первомайськ, Миколаївської обл.

Від щирого серця, дві свахи, дякуємо всім працівникам санаторію «Боржава» за вашу відданість, доброту, увагу, сердечність до відпочиваючих. Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, сімейного затишку.

Нехай смуток і негаразди обминають ваші домівки.

Благослови Господи нашу Україну.

Сакаль Лідія Андріївна і Устінова Валентина Олександрівна.

На Закарпатті відпочиваємо 3 раз. З 16.05.2016 по 31.05.16р. відпочивали в санаторії «Боржава». Відпочинком задоволені! Будемо рекомендувати друзям своїм Ваш санаторій.

З повагою подружжя з Києва, Кухтюк Р.М., Кухтюк Л.А.

31.05.16р.

Бывают же такие места, где осуществляются все желания - лечение, питание, проживание. А природа - это просто райский уголок!

Отдыхала в санатории «Боржава» 15 дней. Впечатление – самое яркое. Огромное спасибо администратору Оксане Михайловне за гостеприимство и понимание; коммерческому директору – Олегу Александровичу – за чуткость, заботу и тепло; экскурсоводу Оксане Михайловне – за красоты Карпат. А вообще, здесь есть стильная и ответственная команда профессионалов, и в столовой, и в каждом кабинете – то ли это ванные процедуры, то ли грязи, то ли массаж. Я благодарна за «золотые ручки» Марьяне и Светлане. Сколько же силы в этих женских руках! Спа-си-бо!

Я не знакома лично с директором, но хочу сказать на бумаге:

- Боржава, вы лучшие!

Очень мелкие пожелания – устно.

Киев, Тимошенко А.И.

Дуже приємно була здивована хорошим відношенням з перших хвилин. Неодноразово відпочивала в санаторіях, але такої атмосфери не пам’ятаю.

Тому хочу виразити сердечну подяку всьому персоналу санаторію:

- дівчатам на ресепшені;

- дівчатам, які працюють в кабінетах фізіопроцедур, Марії - масажистці, всім, хто лікував нас ваннами.

Взагалі, всім, всім, всім!

Особливо хочу відмітити лікаря-терапевта Марину Федорівну. За тепле відношення, чарівність її усмішки, тембр голосу добавляє більше результату в лікуванні.

Комерційний директор дивує доброзичливим відношенням і увагою до тих, хто приїжджає сюди.

Бажаю всім здоров’я, добра і миру сім’ям, близьким і рідним.

Не зазнавайтесь і вас довго будуть пам’ятати і бажати приїхати сюди ще раз.

Всім удачі!

Душа радіє і серце мліє, коли зустрічаєш таку людину, як Надія Іванівна. Скільки у неї енергії, запалу, а як вона любить свій край і нашу неньку Україну. Люди, які не були в Закарпатті через Надію Іванівну знайомляться з традиціями цього краю.

Велика їй вдячність і пошана.

А тепер побажання:

а) бажано, щоби людей , які приїзжають,зустрічав автобус, нехай не задарма, але по помірних цінах;

б) меню можна трішки подавати різноманітне;

в) створити дитячий майданчик для дітей.

А взагалі велика подяка працівникам санаторію. Так тримати й слава Україні!

16.05.16р. м. Львів Лозинське

Дякуємо всім працюючим в санаторії «Боржава» за приємний відпочинок. Бажаємо всьому колективу міцного здоров’я та терпіння до нас відпочиваючих.

15.05.16р. З повагою, сім’я Кравчуків смт. Млинів Рівненськак обл.

Сердечно благодарим весь персонал санатория «Боржава» за прекрасный ответ и оздоровление. Отдельно благодарим медперсонал за заботу и профессионализм, тренерам по лечебной физкультуре и аквагимнастике, а также поварам и официантам за прекрасное обслуживание и вкусную по домашнему еду.

А также приветливой администрации и обслуживающему персоналу.

04.05.16р. С уважением Семья Кравченко Г. Белая Церковь

Мы отдыхали в санатории «Боржава» в конце апреля 2016 г. Нам очень вс понравилось и питание и обслуживание, а природа просто супер.

Красота, воздух, лечение всё замечательно. Как говорит мой муж: «Мы побывали просто в раю». Большое спасибо девочкам из физиотерапевтических кабинетов, фитобара, ванны и душа. Очень внимательные девочки в регистратуре (в частности Олеся). Наш доктор, Ваш Марина Викторовна-большой души человек, большая умница, и внимательный , знающий доктор. Большое ей спасибо!

В общем, всё замечательно! Большое всем спасибо! Дай Вам Бог всего чего Вы желаете!

Семья Киркиш (м. Хмельницкий)

Отзывы о санатории:

1.Расположение – великолепно

2.Обустройство ландшафта – супер

3.Отношение к нам – очень доброжелательное

4.Лечение – в достаточной мере

5.Питание – хорошее (по цене)

6.Номера – очень хорошие

7.Досуг в свободное время – организован в полной мере.

Пожелания:

1. Не помешало бы в номерах сушилки для белья и полотенец

2.Углубить бассейн на 0,3 м (на перспективу) было бы супер

3.Поставить хотя бы один банкомат

4.На перспективу сделать тротуар с твердым покрытием до с. Долгое (обочина очень узкая ).

Спасибо за отличное обслуживание. Желаю всем Вам добра, здоровья, достатка в доме и мирного неба!

Слава Украине!

Всем своим друзьям и знакомым буду советовать Вашу «Боржаву».

С уважением С.В.Грисько (Полтава)

Отдыхали в санатории «Боржава» с 11.04.16 по 26.04.16г., проживали в номере 318.

Большое спасибо за чудесный отдых всему персоналу санатория! Приветливым и терпеливым регистраторам, внимательным и доброжелательным медицинским сотрудникам: врачам, медсестрам и их помощникам; отзывчивым сотрудникам технического персонала: горничным, 3-го этажа, сантехнику, кочегарам, которые вновь дали тепло в номера после похолодания; всему радушному персоналу столовой (пищеблока) за вкусное и разнообразное питание.

Ещё раз большое спасибо за заботу о нас.

О самом санатории. Очень удобно то, что проживание и прохождение всех процедур и питания, находится в одном корпусе и не зависит от капризов погоды. Очень важно, что в жилой части мягкое, поглощающее шум покрытие, а в холлах много удобных диванов. Дизайн и оформление вестибюля и холлов заслуживает внимания. Окружающая территория санатория ухожена и радует глаз.

Несколько пожеланий администрации санатория.

Считаем (из опыта многих поездок по Украине), что стоимость непосредственно проживания в одно - и двухкомнатных номерах «стандарт» и «улучшенных» значительно завышена (раза в 1,5 не меньше) с учетом предлагаемого комфорта, оснащения и размеров. Если бы цена проживания (в номере 318 она составляет 600 грн./день для 2-х человек с учетом сезонной скидки) была реально ниже, многие отдыхающие с удовольствием бы находились здесь значительно дольше, а сегодняшние затраты на питание и лечение при увеличении времени пребывания с лихвой бы окупили уменьшение стоимости проживания. Ведь в сутки 2 человека на лечение и питание тратят ещё 600 грн. И плюс дополнительные платные процедуры. А ведь для правильного и нормального санаторного лечения необходимо от 21 до 24 суток.

Конкретные пожелания: 1)кабинет «Ароматерапии» желательно перенести в более тихое место здания, т.к. он находиться на перекрестке самого шумного места – регистрация, прием медперсоналом отдыхающих, проходной коридор и т.п. и во время сеанса в кабинете не уютно.

В номере 318 и ему подобных телевизоры установлены очень высоко и смотреть их весьма не комфортно. В двухкомнатных номерах желательна межкомнатная дверь, иначе теряется преимущество такого номера.

В санблоках желателен шампунь, а не только один кусок мыла вне зависимости от количества людей и времени пребывания (один на всех на весь период!!!).

Просьба к руководству санатория по возможности поднимать вопрос состояния дорог на районном и областном уровне и где только можно. Ведь добраться к санаторию от Свалявы и Хуста на машине без потери здоровья и техники не возможно. Это тоже уменьшает поток желающих.

Эти замечания и пожелания не только наши, но и других отдыхающих, с которыми мы познакомились здесь. Надеемся, что они найдут определенные решения со стороны администрации.

Со своей стороны желаем всему персоналу санатория «Боржава» здоровья, мира, добра и процветания.

26.04.16р. С уважением семья Фирсенко В.В. и Л.Г. г.Николаев (обл.)

Щиро дякуємо за такий чудовий відпочинок в Вашому санаторії.

Дуже сподобався щирий та привітний персонал санаторію та кваліфікований та доброзичливий мед. персонал.

Відпочинок найкращий в нашому житті. Особливо хотілось би відмітити екскурсовода Оксанку. Дуже привітна та чемна дівчинка. Гарно проводить екскурсії та дозвілля.

Будемо приїжджати самі та радити своїм друзям та рідним.

25.04.16р. Валентина та Альона з Києва

Большое спасибо за гостеприимство. Всему колективу большое спасибо!

24.04.16 Семья Петровых г.Измаил

Особлива подяка адміністратору і регістратору. Професіонали і красиві, з лікуючою усмішкою, Жінки-українки.

Слова сердечної подяки хочемо висловити всьому колективу і творчому колективу санаторію «Боржава».

Всім: лікарю Чеботарьовій С.П., менеджерам, що працюють на Reception, медсестрам, які мають високий професіональний рівень, дбайливим та уважним дівчатам, які обслуговували наш (№9) стіл, техперсоналу, який дбав про порядок у нашому (304) номері. Всім дякуємо і бажаємо закладу процвітання, колективу здоров’я та удосконалення майстерності, розвитку матеріальної та лікувальної бази для використання ефективних сучасних методів бальнеології. Собі ж залишаємо надію ще і ще навідуватись за здоров’ям у цей Богом даний нам всім куточок України.

21.04.16р. Сім’я Турченко Сергій Михайлович, Світлана Олексіївна м. Київ

В цьому Храмі здоров’я нас лікували чарівною усмішкою , доброзичливістю весь мед. і технічний персонал.

Дякуємо за розуміння нас, хворих, терпіння до вибагливих клієнтів.

Хай Господь Вам дає добре здоров’я та щастя.

Побажання:

1.Більше професіональних екскурсоводів, та більше екскурсій по горах.

2.Теренкур не виконують інструктор, міг би й ввечері пояснити тим, хто вперше цим займається.

З повагою, надією, що приїдемо ще раз.

21.04.2016р. Зуйкова Г.О.

Ми приїхали з далекої Херсонщини. Звичайно, у наших країнах своя краса, але такої дивовижної природи, як у Закарпатті, таких чудових гір і лісових масивів у нас немає. Тому щодня любувалися красою. Просто чудово спланована та «уквітчана» територія санаторію «Боржава». Дякуємо тим, хто за цим всім доглядає. А особливо хочеться щиро подякувати ніжних господарок на рецепції – Олесю, Таню і Оксану. Дуже уважні, привітні і красиві.

Медперсонал заслуговую також на особливу повагу. Наш лікар Марина Федорівна на протязі всього періоду надавала необхідні консультації та призначила вдало лікування, дуже привітна, що для людей літнього віку є дуже важливим.

Професійно опікувались відпочиваючими і старша медсестра Ельвіра Василівна, і чергові мед сестрички.

Всі процедури в лікувальних кабінетах надавались вчасно, грамотно. У кожному кабінеті – привітання, усмішка, велика увага. Особливо хочеться подякувати Жені та Славі з кабінетів фізіопроцедур та масажистці Марійці.

Дуже дбають про імідж санаторію офіціантки всі, а особливо Вікторія і Наталія.

Поїдемо додому з повагою до всіх, хто дбає про цей храм здоров’я, а ще з надією, що у нашій державі все буде добре, бо люди у нас в Україні найкращі.

21.04.16р. Г.М. Міщенко, А.П. Романюк кімн.№222

Большое спасибо всему персоналу санатория «Боржава».

Я встретилась с очень вежливыми людьми, с большими специалистами своего дела. Так держать! Отдельное спасибо массажистам , а особенно Марии Г., а официанты, как пчелки, еда всегда свежая, вкусная.

Спасибо!!!

Большое спасибо за прекрасный отдых в вашем санатории «Боржава». Огромная благодарность всему коллективу. Очень довольна обстановкой, лечением, вниманием, душевной теплотой, кроме питания. А питание не понравилось, салаты не вкусные, сухие, выпечка сухая, а так прекрасно.

20.04.16р. К. Бей

Фирма «ВЕСЬ МИР» работает в туристическом бизнесе 10 лет.

В этом году мы открыли для себя и наших туристов отели Закарпатья «Боржава» и «Теплица». Отели европейского типа можно сравнить с отелями Австрии. Прекрасное месторасположение, очень красивый архитектурно-парковый дизайн, профессионально спланированное расположение спальных номеров, лечебного корпуса и столовой.

Но то, что отличает эти отели от остальных – это необыкновенно чуткое, внимательное отношение к отдыхающим.

Не по обязанности, а по доброте душевной.

Высокий профессионализм сочетается с искренним желанием помочь. Особенно хотелось бы отметить таких сотрудников санатория как: Фридманскую Оксану Михайловну, Фельцан Татьяну, Орихан Оксану, Эльвиру Васильевну Яцкович, Пилип Марину, прекрасную массажистку Марию Грядиль, в столовой Виточку Романец и Омельник Людмилу Ивановну. С пожеланием Людмилы Ивановны от многих отдыхающих слышали благодарность за разнообразие и качество приготовленных блюд.

Вместе с тем хотелось бы обратить внимание руководства санатория на необходимость:

- открытие в санатории аптечного киоска, т.к. иногда срочно нужны лекарства, которых в санатории нет.

Желательно:

- открыть банкомат;

- пункт проката велосипедов;

- спортинвентаря (ролики и т.д.).

В целом, будем рекомендовать эти санатории нашим туристам.

Директор туристического агентства «Весь мир».

20.04.2016р. Согоконь С.И., г. Харьков

Большое спасибо за отдых. Все замечательно! Все сотрудники санатория доброжелательны и отзывчивы. Вкусное питание, чистые номера, интересная программа. Особенную благодарность хотим выразить массажисту Марии Грядиль,которая всегда приветлива, заботлива, внимательна. Она высококвалифицированный специалист. После её чудо–массажа раскрепилась спина, будто выросли крылья. Большое спасибо!

14.04.16р. Семья Демиденко, комн. 206г. Кременчук

Шановні працівники кухні санаторію «Боржава».

Дорогі жінки і дівчата! Щиро дякую Вам за те, що завжди свіже готували, гарно подавали і дуже чисто прибирали! Особлива подяка офіціанту Вікторії, за її щиру посмішку і добре ставлення. Щиро дякую всім працівникам, медперсоналу і дівчатам з реєстратури за чуйне і добре ставлення до нас, за щирі посмішки, за те, що гарно і щиро приймали, професійно лікували. А за гарний настрій, за чудово проведений час, за пісні, особлива подяка Надії Іванівні!

Бажаю всім Вам шановні добра і миру, любові і щастя, добробуту і процвітання! Я дуже добре відпочила, набралась сил, оздоровилась. Надіюсь, що обов’язково приїду в «Боржаву» ще раз і не одна…

кімн. 301, В.Й.Фесько

У Закарпатті вперше, в «Боржаві» вперше - ми в захваті від природи, повітря. У санаторії дуже зручно, що всі процедури в одному корпусі. Територія озеленена чудово, особливо красиві зараз «анютині глазки» та «маргаритки».

Персонал, починаючи з адміністраторів, медперсоналу, техпрацівників дуже терпеливі і ввічливі, за це – спасибі…

А який чудовий персонал кухонних працівників, офіціантів – їм ціни нема. Дуже смачна їжа і фрукти, йогурт доречно… А різотто, запіканки, борщі з пампушками, супи з фрикадельками, як вдома. Велика подяка поварам.

Перлина Вашого санаторію Надія, - це майстер своєї справи. Надовго запам’ятаються вечори, які вона проводила. Молодець!

Дуже вдячні персоналу за лікування та відпочинок.

14.04.16р. Полтавська обл., смт. Нові – Санжари сім’я Завалій, кім. 219

Дуже вдячна Вам за відпочинок!!!

Була у «Боржаві» 20 днів. Це дні щирого відношення усього персоналу.

Запропонований мені номер дуже сподобався (214), для хворого хребта дуже підійшов матрац, що було важливо для мене. Номер покоївки підтримували в чистоті, за це дуже вдячна їм.

Харчування в столовій хороше, різноманітне. Офіціанти дуже привітливі і чуйні. Медичний персонал уважний і привітний. Всі процедури мене задовольнили. Дуже вдячна за лікування, приємно, що завжди всі йшли на зустріч, коли необхідно було перенести час процедур.

Особливо хочу подякувати за ті вечори, коли приходила Надія і влаштовувала наше дозвілля: це і вино терапія, і закарпатське весілля.

Багато взнала про Ваш край від неї, про звичаї, про мову. Дякую щиро.

Сподобались і майстер-класи від Нікіти. Такі зустрічі дуже об’єднували відпочиваючих. Я приїхала одна, але себе одною зовсім не відчувала. Дякую Вам за це!

Дуже доречно було б кафе на території з приємними офіціантками. Зручно, що можна скористатися окремими замовленнями.

Дякую Вам!

Бажаю санаторію розвитку, втіленню нових ідей, поповнення персоналу.

З порад конкретних:

*додаткова вентиляція столової

*збільшення спортивних заходів на свіжому повітрі

Дуже вдячна Вам за відпочинок і лікування. На наступний рік приїду зі своїми рідними. До нових зустрічей!

13.04.16 Людмила Прихожай, м. Київ, вул. Чорнобильська 11а, кв.8

 

03.04.16

Щиро дякуємо всьому персоналу санаторію «Боржава» за прекрасний настрій, лікування, щирий, який не можна купити за гроші! Особливий респект екскурсоводу Оксаночці! Думаємо, саме вона буде візитною карткою Боржави! Молодець Оксаночко, розвивайся і вдосконалюйся!

Окремі слова вдячності Нікіті! Невтомний живчик, ерудований, харизматичний, привітний! Ми, перший раз, з його рук, в його виконанні, спробували настоящий глінтвейн. Повірте, він зовсім не такий, як в інших місцях! Залишайся в Боржаві, Нікіта!

Низький уклін лікарям і сестричкам! Кваліфіковані, уважні, настоящі професіонали, переживають за всіх, хто лікується, дають гарні поради, які зачасту кращі, ніж ліки.

В номерах чисто, затишно, хочеться повертатись ще. Є все належне. Розваги та майстер-класи на вищому рівні! Всі гості збагачуються духовно, покращують знання про культуру цього краю, здружуються, що не маловажно в наш час!

Багато людей, які обслуговують санаторій, залишаються за кадром, проте ми всі розуміємо, що їхня служба суперважлива. Дякуємо.

Керівництву поталанило з такими співробітниками. Дякуємо керівництву за таку вмілу організацію роботи. Процвітання всім!!! І пам`ятайте, що вдосконаленню – НЕМАЄ МЕЖ!!!

Пропозиції: продовжити роботу лікувальних процедурних кабінетів (до 16.00), оскільки санаторій знаходиться не близько, прохання в номери виділити фени (в стандарти), продовжувати розробляти нові екскурсії по святих місцях Боржавщини та робити їх доступними для всіх категорій відпочиваючих.

З повагою, Лук`яненко В.П., Гринюк Т.Л., Біла Церква

 

01.04.16

Выражаем большую благодарность всем сотрудникам санатория за прекрасное лечение, питание. Спасибо всем за то, что вы такие доброжелательные, отзывчивые, приветливые и улыбающиеся люди. Процветания вашему санаторию и всем крепкого здоровья. Спасибо за прекрасный отдых!!!

Семья Шевченко, Гончарова из Белоруссии, г. Гомель

 

26.03.16

Хотим выразить огромную благодарность всем сотрудникам санатория за внимательность, толерантность, взаимопонимание администрации, коллектива за отлично налаженный отдых, питание, лечение, а также водителям, экскурсоводу, руководителям развлекательных мероприятий - большое-большое спасибо.

СПАСИБО!

С уважением, Бучанчийские

г. Бердянськ, г. Приморск

 

24.03.16

Большое спасибо за отдых и лечение. За добрый и отзывчивый коллектив. Всё супер. RESPEKT.

С уважением, Пиляев Ю. И.

21.03.16

Сердечно дякую керівництву санаторія Боржава, бо розумію, що у доброго господаря і Всі, і Все дуже гарно!

Всі працівники уважні і співчутливі. Окрема подяка адміністратору Наталії та Тані. Взагалі подяка всім, всім!

З повагою до Вас, Сказка Л.С.

 

19.03.16

Благодарим коллектив санатория «Боржава» за приятный и (очень надеемся!) полезный отдых.

Отдельно хотим выразить признательность регистратору Татьяне за профессионализм, терпение и искреннюю заботу, что в немалой степени способствовало формированию позитивного мнения о санатории.

Также благодарим за лечебный массаж массажиста Виктора Викторовича.

С уважением, М. Я. Гришунина, А.Л. Цибизов

15.03.16

Сердечно дякуємо всьому персоналу, техпрацівникам за все те, що вони роблять для відпочиваючих.

Особливо хочеться відзначити роботу Нікітосика за прекрасно організоване дозвілля, за тактовність і толерантність, за вміння проводити майстер-клас, під час якого відпочиваючі ознайомлювалися з приготуванням різних страв і напоїв, а також з національною кухнею.

Дякуємо Берегині цього краю – Надії Іванівні. Вона разом зі своїми учасниками фольклорного ансамблю вчить нас розуміти одне: ми різні, але нас об’єднує саме найдорожче для нас – наша Батьківщина, єдина Україна, а Батьківщину, як і Матір, не вибирають.

Здоров’я, миру, натхнення всім працівникам санаторію.

З повагою, Світлана - Лисичанськ, Ганна та Сергій - Київ, Олена та Сергій - Рівне

 

14.03.16

Дякую, дякую, дякую всім працівникам санаторію «Боржава». Все досконало и продумано. Професійний та чуйний персонал від прибиральниць до лікарів. Лікування в поєднанні з прекрасним відпочинком та мальовничими захоплюючими екскурсіями дасть свій позитивний результат. Дякуємо за людяність усім!

Златогурська Н.

 

13.03.16

Замечательный отдых в замечательном месте с замечательными людьми! Здесь самая уютная и по настоящему домашняя атмосфера, приветливый и отзывчивый персонал. Сюда хочется возвращаться снова и снова. Особенно под впечатлением от празднования Масленицы со семи закарпатскими традициями. Вино терапия, песни под баян и Надежда Ивановна будут нам помнится ещё очень долгое время !!! Никита, тебе отдельное спасибо! Не скучайJ

от Насти и Ларисы

 

12.03.16

Санаторий «Боржава» - очень красивый и в очень красивом месте расположен. Благодарны всему коллективу санатория «Боржава». Все работники вежливые, внимательные к отдыхающим. Очень ухоженная территория. Мы давно не видели, чтобы так был продуман досуг и необыкновенно интересные экскурсии для отдыхающих.

Наша просьба для руководства:

1) Постарайтесь сделать лифт – это вполне возможно

С уважением, больные опорно-двигат. аппарат., Людмила и Валентина, г. Харьков.

 

12.03.16

Дуже дякуємо за гарний відпочинок, оздоровлення. Особлива подяка Микиті та Надії Іванівні за те, що проводили зарядку, танці, вечорниці. А також дякую за гарні процедури, що мені робили (грязеві аплікації, ванни, фіто чаї). Мені дуже тут сподобалось. В тому числі і води (особливо «Олегівська» і «Боржавська»). В їдальні – дуже смачно готують, добре, що є кава, чай, молоко, какао. Всім дякую!

від Маліцької Юлії.

 

10.03.16

Мої дорогі всі люди цього санаторію «Боржава». Від щирого серця Вас поздоровляю з Весняними святами і зичу Вам Всім здоров’я, миру, добробуту, всього-всього найкращого. Дуже, дуже Вам вдячна. Хай Бог нам дає більше таких золотих людей. Ви Всі дуже сердечні і дуже добрі.

Ваша Сказка Л.С.

 

09.03.16

Висловлюємо велику вдячність колективу «Боржава» за море позитивних емоцій та вражень, за дружній колектив, що завжди готовий прийти на допомогу.

Хотілося відмітити чудові організаторські здібності Микити, який професійно та із задоволенням виконує свою роботу! А ще хотіли подякувати всьому колективу. І ще Міші за гарно організовані та проведені екскурсії.

09.03.16

Хотелось выразить благодарность экскурсоводу Михаилу за увлекательную поездку на Форелевое хозяйство.

Евгения, Олег, г. Измаил; Анна, Сергей, г. Киев; Елена, Сергей, г. Ровно

 

09.03.16

Санаторий «Боржава» -сделано с любовью!!!

Огромная благодарность всему коллективу санатория «Боржава». Все (без исключения) работники вежливые, внимательные и каждый на своём месте. Прекрасная и чистая территория, продуманный досуг и время экскурсий для отдыхающих. Особая благодарность у нас с мужем: Татьяне на рецепшине – она очень добрый и внимательный работник; Никите – молодой, перспективный и талантливый работник,; Михаилу экскурсоводу – благодарность за любовь к своей работе, за то, что умеет слышать людей, внимательный, берегите его! Платите достойную з/п! Массажисту Светлане – это сотрудник – по призванию. Добротно и профессионально делает свою работу; Надежде Ивановне Гринюк – это сердце Вашего санатория!!! Это человек с чистой и доброй душой. Мы впервые видим ,чтобы так, от всего сердца, человек отдавался своей работе. Спасибо ей за свадьбу, которую она инсценировала для нас!!! Каждый час и каждая минута её работы – наполнена любовью к людям, к музыке… Просим Вас – берегите и держите у себя такого человека. Такие работники на вес не золота, а бриллиантов. Отпустите – много клиентов потеряете!

Крепкого здоровья, семейного счастья и добра всем Вам.

Наши пожелания для руководства:

1) Поменять ковровые покрытия в комнатах на деревянный пол или хотя бы на линолеум

2) Делать ежедневную влажную уборку в номерах

3) Сменить дешёвые и вредные синтипоновые подушки на перьевые

4) Трудиться и вкладывать средства для развития санатория

С уважением, семья Мановейчук

P.S. Надеемся на встречу с Вами!

29.02.2016

Хочу висловити велику подяку всьому персоналу санаторія «Боржава». Особливо масажисту Лесі. Вона дуже позитивна і ввічлива людина, дуже добрий фахівець.

Дякую всім і бажаю процвітання.

З повагою, Любов.

 

28.02.2016

Елена и Алина Бочеварова, ком.305, отдыхали с 07.02.2016-28.02.2016г.

Хотим от всей души поблагодарить весь персонал санатория «Боржава» за тёплый прием и внимательный сервис. Мы на 21 день окунулись в домашнюю атмосферу этого уютного уголка Закарпатья. На следующий год приедем обязательно!!! Отдельная благодарность аниматорам Юле и Никите за то, что помогали в воспитании Алины (2,4 года).

С уважением и любовью! Всех благ вам, процветания и много новых отдыхающих!

28.02.2016

Дуже дякуємо за гарний відпочинок і лікування. Ми вже вдруге відпочиваємо і плануємо приїхати ще. Кухня смачна! Персонал чуйний! В номерах чистота! Так тримати!

м. Трускавець, Олена і Роман

 

26.02.2016

Огромное спасибо всему персоналу санатория «Боржава» за чуткое и внимательное отношение. Всё очень понравилось. Чудесные девочки-медсёстры все без исключения, всегда готовы пойти на встречу и прислушаться к мнению отдыхающих. А таких внимательных и позитивных девочек на рецепшене нет ни в одном санатории! Чудесная доктор Оксана Михайловна! Всё просто супер!!! Чего стоит одна поездка на форелевое хозяйство! Хочется отметить хорошую организацию культурно-массовой работы… Спасибо Надежде Ивановне и Никите. Они всегда поднимут настроение и умеют организовать отдыхающих. Кормят очень хорошо. Девчонкам в столовой огромное спасибо.

Всем, всем, всем спасибо, здоровья и удачи. Одно пожелание - приобрести озокерит. В сочетании с грязелечение было бы ещё больше результата.

Ещё хочется отметить Андрея на конюшне. Чудесные лошади, ухоженные – это его заслуга.

У нас нет ни одного замечания, ни к одному работнику санатория! Так держать! До встречи в следующем году!

С уважением, Свистак-Королюк

 

21.02.2016

Санаторий «Боржава» и его коллектив удивляют своей привлекательностью, «вышколенностью» и уважительно-предупредительном отношением к отдыхающим:
1. Медперсонал процедурных кабинетов выполняет обязанности чётко и быстро, очереди у них отсутствуют
2. Уборка номеров производится каждый день, но незаметно и ненавязчиво
3. Персонал на reception учтиво и терпеливо всё разъясняет и улыбкой
4. Удивила мужская половина технического персонала (водители, сантехники), которые не употребляют нецензурных выражений. Благодарность тому, кто их так воспитал.
Хочется отметить великолепно поставленную культурно-массовую и спортивною работу.
Надежда Гринюк со своим музыкально-танцевальным коллективом умеют преподнести национальную идею и привить чувство патриотизма и национальной гордости лучше любых политиков.
А врач, Оксана Ивановна, назначила такое комплексное лечение, положительный результат которого почувствовался уже через неделю.
С уважением и надеждой на встречу в будущем, семья Краснянских

19.02.2016
Висловлюємо щиру подяку адміністрації санаторію і особисто екскурсоводу Фанта Михайлу за змістовні, наповнені, пізнавальні та відпочиваючі екскурсії по вашій місцевості та історичних місцях.
За доручення групи екскурсій, з повагою, В.І. Карнухов

 

18.02.2016
Огромное спасибо друзьям и товарищам (т. е. персоналу) санатория «Боржава» за прием и отношение к отдыхающим. Мы впервые у Вас и очень Вам благодарны. Отдельное спасибо за экскурсию Мизаилу в форелевое хозяйство. Многое познали из истории Закарпатья и местных законов.
Весьма благодарны всем!

 

08.02.2016

В санаторії вдруге. Відзначаємо гостинність, увагу та професіоналізм персоналу санаторію, що створює комфортну, позитивну атмосферу відпочинку. Велика подяка персоналу лікувального корпусу (водні процедури, фізкабінети). Окрема подяка лікарю Фрідманській Оксані Михайлівні за уважне, турботливе ставлення, професіоналізм. Спасибі дівчаткам-адміністраторам за посмішки, готовність допомогти, все пояснити. Відпочинок вдалий, лікування результативне. Але є кілька побажань адміністрації санаторію. Вважаю, слід більш помірковано підійти до організації ЛФК. Одне заняття зранку з інструктором без визначення спрямування вправ замало для такого багатопрофільного санаторію. Бажано формувати спеціальні групи, виходячи з профілю захворювання. А ще прикро і дуже не зручно, що в час розвинених новітніх технологій в санаторії немає банківського терміналу і банкомату. Подумайте та створіть умови безготівкового розрахунку хоча б у касі санаторію.

Бажаємо успіхів, процвітання, щастя та добробуту всьому персоналу санаторію! Спасибі всім! До зустрічі!

кім.№106, Запоріжжя

05.02.2016

С огромной благодарностью отдыхающие комната 202.

Теплое отношение персонала санатория, доброта и забота об отдыхающих сделали отдых просто незабываемым!!!

Огромное спасибо девушкам на рецепшене!

Хочется отметить организатора культурно-массовых мероприятий –молодец!

Спасибо всем! Всем! Всем! До встречи!

 

04.02.2016

Наша семья Шмелевых с благодарностью отзывается о санатории «Боржава» . Нам понравился и персонал, и мед. персонал - обращение просто завораживает. Очень комфортные условия. Оздоровились, отдохнули… В общем, набрались сил…Спасибо Вам большое!!

С благодарностью и сердечными пожеланиями Мира, Добра, Благополучия и Любви.

Жанна Харламова

30.01.2016. г. Харьков

 

26.01.2016

Багато писати - мало казати. Велике спасибі за організацію чудового відпочинку і лікування.

Кімната 116

 

22.01.2016

Первый раз в Боржаве. Большое спасибо всему Вашему персоналу за внимание, понимание, уважение.

Желаем и дальше санаторию процветания, мира, добра!

С уважением, Рудь Р.Г., Сула Л. Д., г. Сумы

 

18.01.2016

Скільки любові, поваги вкладається у здоров’я тих, хто прагне кращого у своєму житті. Тільки твоя нога ступає на Боржавську землю, тебе захоплює краса українського Закарпаття, доброта, порядність, толерантність усього персоналу: від вахтера, що готовий допомогти з речами до головного лікаря.

Я впевнена, що саме таким відношенням до справи, до відпочиваючих, персонал санаторію демонструє приклад як необхідно будувати відносини в суспільстві, у нашій державі.

Дякуємо. Як тільки нагода – до Вас!!! На Закарпаття, у «Боржаву», до зеленої краси!

А друзям, усім, усім про все розповім.

Надія Орловська, Олександр Робочий, м. Хмельницький

 

10.01.16

Были в санатории «Боржава» впервые. Очень нам понравилось. Огромное спасибо всему персоналу. Все очень внимательные, дружелюбные и приветливые. Спасибо Виктории за её мастер-классы и зарядку, Людмиле за наш досуг, Светлане из детской комнаты за внимание.

Семья Буцулько из Запорожья

08.01.16

Велика подяка «Боржаві», турботливому колективу, подяка Андрію на конюшні за дозвілля.

Вдячні відпочиваючі

05.01.16-11.01.16

В це чудове містечко «Боржава» не можливо не приїхати знову і знов. Воно манить своєю гостинністю, привітністю, добротою і професійністю всього персоналу. Красою і чистотою території, кімнат, смачними стравами. Різноманітними культурно-розважальними програмами.

Різдвяний тур, який ми вже 2 рік проводимо в санаторії «Боржава» приніс нам велике задоволення. Ми підлікувались, прийнявши різні процедури. За це велика подяка мед. працівникам-професіоналам своєї справи.

Ми отримали заряд адреналіну, відвідавши екскурсії з екскурсоводом Мішою. На 100% задоволені розважальною програмою з фуршетами, які організовували для нас і проводили Люда, Надія Іванівна, Вікторія Вікторівна, Світлана - дитячий аніматор.

Наш син Ігор в захваті від дитячих розважальних програм і ще раз говорить, що «Боржава» - це супер!!! «Боржава» -це клас!!!

Дівчатка-адміністратори-це еталон порядності і професійності.

Всіх працівників і адміністрацію цього райського містечка вітаємо з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо міцного здоров"я, щастя, кохання, добробуту, благополуччя і достатку не на рік, а на цілий вік. Мирного неба над нашою Україною!

З вдячністю всім Вам – сім"яКерей з Черкащини, кім. № 208

04.01.16

Огромное спасибо всему персоналу санатория «Боржава» за наш отдых. Особенно хочу поблагодарить Вику, Людмилу. Без них санаторий осиротеет. Спасибовсем тисячу раз!!! Будьте здоровы!!!

С уважением, Фещенко М.М.

04.01.16

«Боржава», я тебе кохаю, тут так чудово! Професіонали кругом, і лікарі, і мед. персонал, і працівники рецепції, і люди,які піклуються про коней, і всі-всі! Особлива подяка Оксані і Вікторії. Бажаю Вам процвітання і всіляких гараздів.

Бойцова Лілія,м. Херсон.

28.12.15

Огромноеспасибо сему персоналу санатория «Боржава» за мой чудесный отдых. Спасибо за доброту, приветливость, заботу и високий профессионализм. Если РАЙ существует ,то это именно здесь! Спасибо! Тысячу раз это повторю.

Желаювсем Вам здоровья, счастья, благополучия и процветания для»Боржавы».

С уважением, Кравец Наталия

27.12.15

Очень благодарны всему персоналу без исключения вашого санатория за их добродушность, приветливость, за их культурность. Очень бы хотелось ,что бы все работники получали достойную зарплату или хотя бы ежемесячные премии. Мы очень благодарны Вам Всем за чудесный отдых и оздоровление. Будем Вас вспоминать только с хорошей стороны. Если цены на путёвки не поднимут для среднего слоя населения, то обязательно к вам потянутся отдыхающие. Буду надяться ,что и мы к Вам приедем в грибной сезон. Ещё раз огромное спасибо за всё! Так держать боржавцы!!!

Отдыхающиесанатория Боржава, ком.№103Лепешонкова Г.Б., Лепешонков О.Н.

04.12.15

Відпочинок та оздоровлення в санаторії «Боржава» це дуже чудово. Велика подяка всім працюючим за їх чуйність, доброзичливість, чемність, увагу. При нагоді знову приїду, а до цього часу буду завжди згадувати приємні дні перебування в «Боржаві».

Ніна з Кіровоградщини.

 

15.11.2015

Вперше відпочивали у вашому санаторії і були вражені гостинністю, ввічливістю, професійністю, чуйністю, привітним відношенням і добротою персоналу. Мабуть, віддаленість від центральної частини України дається в знаки, що в ваших гостинних людях залишається якийсь особистий, закарпатський колорит, який постійно відчувається при спілкуванні. Велика вдячність персоналу, дирекції, медичним працівникам, а також екскурсоводу Михайлу і водієві, який возив по екскурсіям, не дивлячись на відсутність доріг, за професійне керування.

Бажаємо процвітання, збереження національних традицій у всьому і ще більшого розвитку і тільки вдячних відвідувачів. До зустрічі!

З повагою, з міста Канева

 

04.11.15

Виражаю велику подяку всьому персоналу санаторію «Боржава»! Дякую!Дякую за ваші щирі посмішки, за чуйність, за розуміння. Було все дуже гарно і незабутньо . Окрема подяка Людмилі, Вікторії, Михайлу! Більше працювати з відпочиваючими, більше інформації і заохочення до екскурсій. Вони надзвичайно цікаві, на жаль, часто зриваються.

З повагою, Галина, м. Київ.

 

30 октября 2015 года

Примите слова искренней благодарности за гостеприимство, внимание, заботу о людях, атмосферу доброты и домашнего уюта!

После прошлогоднего отдыха не могли удержатся от желания приехать к Вам вновь. Сейчас мы прекрасно отдохнули уже всей большой семьей и, уверены, приедем сюда еще не раз; расскажем о Вас друзьям и знакомым.

Выражаем признательность администратору Светлане Васильевне, Наталье и Татьяне из регистратуры, врачам Оксане Ивановне и Марине Федоровне, девочкам из ванного отделения, Танечке из фитобара и ее сестре Алине, официантке Валерии, диетсестре, экскурсоводу Михаилу, культорганизаторам Виктории и Людмиле, массажистке Марии.

Отдельная благодарность поварам санатория за такие вкусные домашние блюда, за знакомство з закарпатской кухней.

Желаем Вам процветания, благодарных отдыхающих, сил и терпения, здоровья, радости от каждого дня, приятных знакомств и щедрых улыбок.

До встречи, любимая «Боржава». С благодарностью и добрыми пожеланиями всему дружному коллективу санатория.

Семья Велковых и Лагоды.

г. Киев

 

28.10.15

Хочемо висловити велику подяку керівнику і всьому персоналу санаторію «Боржава». З перших кроків нам підняла настрій посмішка дівчат на реєстратурі. Їхня посмішка – супер, вона оздоровляє, надає наснаги на оздоровлення. А далі кабінет Оксани Михайлівни Фрідманської. Яка це привітна і добра людина! Підбере хороші процедури, з кожним лагідно, спокійно поговорить! Божої благодаті їй і її сім"ї! А які «золоті» руки в дівчат, що роблять масаж. Окрема подяка Наталці, 2 поверх.
А яка їжа! Смачна і калорійна! Спасибі всім поварам і офіціантам!
Дякуємо за людяність, доброту, чуйність.
Хай кожна днина буде гожа,
Нехай благословить Вас усіх Мати Божа,
Нехай Ангел Божий з Вами крокує,
А Господь многая літ дарує!
З повагою, кушничани

 

16.10.15

Дуже вдячні всьому персоналу санаторія «Боржава» за гостинність, ввічливість, повагу до відпочиваючих. Особлива подяка масажисту Віктору Вікторовичу за його «золоті руки», які дуже допомагають людям. Бажаємо всьому колективу здоров"я ,миру і хороших відпочиваючих.

м.Київ

13.10.15
Спасибо за отличное обслуживание коллективу столовой! Физиотерапия каб. №1 - Пальок Виктория - вежлива, мягкая, профессиональная при проведении процедур. Одно удовольствие.
Массажист Сивуля Татьяна – сказка, чтобы у неё никогда не болели ручки!
Всему коллективу санатория здоровья и процветания!
г. Одесса, Мирошниченко С.Е .

11.10.15
Дякую! За гостинність, порядність, увагу і любов до відпочиваючих. Безмежно вдячна такому молодому колективу санаторію «Боржава». Будьте всі здорові, щасливі і багаті! До нових зустрічей в санаторію «Боржаві»! Побажання: в 3-х місний номер поставити по можливості двері-гармошку. Ще раз дякую за все!
Леонтьєва Г. І.

11.10.15
Велика вдячність за прекрасне лікування та відпочинок! Прекрасний колектив! Не можу виділити когось одного , боюсь бути несправедливою до інших. Чудовий час проведений в «Боржаві»!
До зустрічі в наступному році! Побажання: якби був банкомат та аптека на території було б чудово!
Муряник Наталія, с.Петринівка, Дніпропетровська область

10.10.15
Якщо є рай ,то це тут!
Дякую всім, а особливо Тані, Оксані, Віці, Мирославі, Маші Гряділь і всім покоївкам - Любі, Віці, Наді - культорганізаторам. Є побажання: більше фруктів, газет, москітні сітки на вікна. Ще подяка черговій медсестрі Марині. До зустрічі в травні, щоб ви ще краще розквітали!
Маруся Фаустова, Харків

05.10.15
Я побувала в раю! Дуже вдячна всьому персоналу за чудовий відпочинок і лікування. Дуже гарні люди в Закарпатті! Передам все це Північно-Східній Україні.
Озимай Є. М.

02.10.15
Самый лучший санаторий «Боржава». Люблю весь обслуживающий персонал, особенно женщин и девушек! Благодарен за ПОЗДРАВЛЕНИЕ, очень правильное правило! Спасибо!

01.10.15
В санаторії «Боржава» вдруге. Найкраща похвала працівникам «Боржави» - ми хочемо приїхати ще раз! Рекомендую своїм друзям відпочинок у вашому санаторії. Особливо вдячні за «золоті руки» масажисту Світлані та всім працівникам. Також особливу вдячність - водію Олександру Петровичу - він не просто професійний водій, а чуйний, добрий, уважний та готовий прийти на допомогу відпочиваючим, яких возив в «Теплицю».
Відпочиваючі з Жмеринки

 

25.09.2015

Отдыхали в санатории «Боржава» второй раз. Нравится Ваш санаторий, поэтому приехали еще раз. Большое спасибо всем сотрудникам санатория за хорошо организованный отдых! Много экскурсий, развлекательных программ. Спасибо Надежде за песни, за прекрасно проведенную винотерапию. С особой благодарностью к медсестрам! Любовь и теплота исходит от них. Массажисту Светлане, Тане, врачам и администрации. Спасибо за чистые номера и хорошее питание.

Семья Новиковых, г. Киев

23.09.15

Відпочивали у Вас перший раз, маємо багато позитивних вражень. Дуже приємні люди, процедури, гарне відношення колективу, доброзичливість. Такого відношення до відпочиваючих ми не бачили ніде. Приємних вражень багато. Сподобались екскурсії, оформлення номерів, території, а кімнати – супер. Кормили просто шикарно! Ми набрати вагу. А вечори у Вас казкові! Особливу увагу привернула мова. Записали багато ваших слів. Будемо разом розповідати друзям про свій відпочинок, застосовуючи Вашу мову. Спасибі Вам велике за тепле відношення до всіх нас. Дай вам Боже всім здоров’я, достатку, мирного неба і щастя. Всього Вам найкращого!

20.09.2015

Перший раз на Закарпатті і перший раз у вашому санаторії "Боржава". Дуже рада, що профспілка ДП «Антонов» серійного заводу почали з Вами співпрацю.

Такої доброзичливості та уваги до відпочиваючих не часто зустрінеш. Моє знайомство з санаторієм почалося з реєстратури, де зустріла Наталію Іванівну та Оксану Михайлівну. Задавала тисячі питань, на які завжди мала чемну відповідь з посмішкою та увагою. Хотілося б подякувати лікарю – Фрідманській Оксані Михайлівні з якою ми вибрати оптимальне лікування по моїх захворюванням та віку. Не можна не відмітити працівників фізіотерапії №1 Мирославу Іванівну та Євгенію Михайлівну – крутяться як маленькі вертольотики. До кожного є добре слово і професійна відповідь. Окреме дякую Світлані – масажисту кабінету №1. Своїми пальчиками дістала до самих застарілих проблем, міліметр за міліметром знаходячи точки болю.

Дякую і кухні бо завжди треба пам’ятати, що ми живемо не для того, щоб їсти, але їмо, щоб жити.

Ще хотілося б додати, що дуже сподобалась зустріч з директором санаторію. Було цікаво і навчально.

Сподобалась екскурсія, яку вів Михайло. По всій дорозі він відповідав на різні запитання щиро та відверто.

Бажаю «Боржаві» процвітання та добробуту, гарної зарплати співробітникам та керівництву, щоб завжди номери були повні і Ви не загубили назву «санаторій». Надіюсь, що ще сюди обов’язково приїду.

З повагою, Проценко Н.Г.

09.09.2015

Мы первый раз в Закарпатье. Нам очень понравилось в санатории «Боржава». Все на высшем уровне. Но, хотелось бы отметить очень хороших работников: официантку Викторию Романец, девчат массажистов с кабинета зимнего кафе Грядиль М. и Пупена М., экскурсовода Михаила. Все работники очень приветливы. Все просто SUPER!

Семья Вовчук.

17.09.2015

Благодарна коллективу санатория за хороший прием и лечение. Очень приятно удивляет отношения коллектива к отдыхающим. Всегда с улыбкой, спокойно и профессионально. Особое спасибо Мише – экскурсоводу, Вике, Татьяне в бассейне, массажисту Марии Пупена.

С уважением, Соломенко Т.С. г. Киев

26 серпня 2015

м. Київ

Бували в санаторіях, але санаторій «Боржава» це райський куточок України, а правильно сказати Закарпаття, де знаходиться Ваш санаторій.

І я б хотіла сказати, що серце України знаходиться не в Києві, а саме тут на Закарпатті. Післ великого міста ми з чоловіком відчули такий спокій в душі. Де зліва і справа Карпатське повітря чудове. А персонал санаторію. Це люди які зранку дають відпочиваючим заряд енергії на цілий день. Ввічливість на всі 12 балів від покоївок до лікарів.

Їдальня – супер. Це перший санаторій де ніхто не голодний. Достатньо м"ясних продуктів, багато овочів і фруктів. Спасибі куховарам. Велика подяка головному лікарю за тактовно підібраний персонал. Старайтесь надалі так триматися. А все повністю добре не може бути. В сім"ях теж є негаразди. Але вони затьмарюються на фоні прекрасного виду і всього персоналу Вашого санаторію.

Хороших зарплат і ввічливості не згубити на всі 10 років.

26.08.2015

Мы первый раз на Закарпатье. До глубины души поражены широтой, благородством, щедростью души народа. Красота санатория «Боржава» нас покорила с первой минуты пребывания на этой земле. Чистота, ухоженность санатория поражают. Коллектив санатория добрый, улыбчивый, доброжелательный, всегда все расскажет, покажет, объяснит. Дорогие девочки, всем Вам здоровья, счастья, благополучия. Огромное спасибо Андрею (лошади великолепны), дети были очень рады. Огромное спасибо Василию, Мише и водителю Александру за экскурсии, информацию. Счастья Вам, ребята.

Любимая Оксана Михайловна! За эти дни мы Вас полюбили как родного человека, которого знаем давным-давно. Ваше трепетное отношение к нам и нашим детям – огромное спасибо! Оксане Михайловне здоровья, любви Вам и Вашей семье. Мы вас любим!

Спасибо врачам, медсестрам. Спасибо за чисто убранные номера!

Особая благодарность Олегу Анатольевичу. Молодец!!!

А всем вам, нам мира.

г. Дружковка, Наталья, Марк

г. Краматорск, Елена, Виктория

 

25 серпня 2015

Дозвольте висловити велику подяку екскурсоводу Міші за чудову організацію та проведення екскурсії на форелеве господарство та вміння створювати дружній клімат у колективі. Так тримати!

Сім’я Шостак, Сірий-Козак

г. Одесса, семья Бобровых

25.08.2015

Спасибо большое всем! Получили большое удовольствие от отдыха и лечение в Вашем санатории. Особенно хотелось отметить массажистку Владиславу – нам есть с кем сравнивать – молоденькая девочка – но очень профессиональный и сильный массажист. И, конечно, Викторию – за ее потрясающую утреннюю зарядку! Желаем всем благополучия и здоровья!

23.08.2015

От всей души благодарим персонал санатория «Боржава» за отлично проведенный отдых. Особенно хочется отметить администратора санатория и ее помощниц, которые помагали оперативно решить возникающие проблемы.

Желаем здоровья и благополучия персоналу и процветания санатория!

С наилучшими пожеланиями семья Муравлевых.

21.08.2015

Дякуємо колективу санаторію «Боржава» за відпочинково-оздоровчий комплекс. Особлива подяка масажисту Олесі Іванівні за професіоналізм, директору Михайлу Юрійовичу та адміністратору Оксані Михайлівні за людяність у розумінні питань та порозуміння. Всім – здоров"я та процвітання.

Зоряна Заяц, Ірина Либа

м. Львів, кімната 307

21.08.2015

Дякую за приємне та корисне оздоровлення, відпочинок. Дуже у Вас сподобалось. Все було чудово. Особлива подяка за натхнення та оптимізм Вікторії Вікторівні.

Дякую.

Валентина. м. Херсон

21.08.2015

Дякую за приємний та затишний відпочинок і оздоровлення.

Сергій. Івано-Франківськ

P.S. Особлива подяка за працю Вікторії Вікторівні.

Впервые приехал в ваш санатория. Хочу поблагодарить коллектив санатория «Боржава».

Особое спасибо и благодарность организатору досуга Виктории. Очень профессиональная работа. Организация досуга на высшем уровне. Долгих лет жизни и процветания санаторию «Боржава». Обязательно вернусь сюда. Спасибо!

Від щирого серця дякую всьому колективу санаторію «Боржава» за подарований хороший настрій, здоров’я і бажання знову повернутися до Вас.

Окреме спасибі за організацію поздоровлення в мій День народження.

Будьте самі здорові, нехай Ваші діти будуть щасливі. Многая і благая літ Вам.

Дякую. Брила Маріанна

18.08.2015

17.08.2015

г. Кривой Рог

Мушкевич Валерий

Мушкевич Валентина

Впервые отдыхали в санатории «Боржава». Уезжаем домой – как быстро пролетели дни отдыха. Огромная благодарность коллективу санатория за внимание, доброту, улыбки. Спешим отметить потрясающую работу организатора досуга Виктории, девочкам на рецепшене, столовой, медсестрам. С благодарностью и наилучшими пожеланиями. Будем стараться приехать еще всей семьей!

13.08.2015

Имея достаточно большой опыт отдыха в санаториях разных городов Украины, были приятно удивлены работой персонала Вашего санатория «Боржава». А именно: все сотрудники санатория доброжелательны, приветливы, радушны, что в общем формирует позитивное настроение у отдыхающих.

Особенно хочется отметить работу ряда сотрудников, которые выполняют свои обязанности с максимальной самоотдачей, инициативой и безграничным терпение к различным капризам и прихотям отдыхающих. Это: администратор Оксана, экскурсовод Михаил, горничная Оксана и организатор досуха Виктория.

Считаем, что указанные люди заслуживают поощрения и качество их работы должно служить примером для остальных сотрудников.

Отдельно, большой плюс отделу отбора и подготовки персонала.

Желаем Вашему санаторию успехов, развития, процветания и нескончаемого потока хороших отдыхающих.

Повітря, природа, колектив з посмішкою кожного дня.

Все, що тебе приємно здивує з першого дня перебування в «Боржаві».

Дякуємо за лікування, за дієтичне харчування, вільний час ввечері так вправно організований Вікторією, турботу технічного персоналу і всіх, хто любить цей заклад та їх відвідувачів.

Творчої наснаги всім. Обіймаємо.

Сімя Маслових. м. Черкаси

До зустрічі на наступний рік!

Велика шана усім працівникам санаторію «Боржава». Всі добрі, ввічливі, професійні люди. Все було добре: і лікування, і харчування, і житло. З надією на повернення. Сімя Ткачук. м. Харків.

09.08.2015

Дуже дякуємо колективу санаторію «Боржава» за чуйне ствлення, доброзичливість, ласку, розуміння, особливо: Марії Василівні на ваннах, масажисту Світлані, культ масовику Вікторії, інструктору ЛФк та плавання – Маряні, адміністратору Оксані.

Оздоровлення та лікування нам пішло на користь.

До наступного року. Кімната 316

Бондарчук В.І.

Сідіченко Н.І.

Дякуємо санаторію «Боржава» зокрема і культорганізатору Вікторії за чудово проведені дні у санаторії, за широкий спектр медичних послуг, люб’язність та увагу персоналу. Організація вечорів, їх різноманітність на високому рівні. Обовязково приїдемо ще раз у разі, якщо такий рівень відпочинку та, зокрема, його культурна частина залишиться на такому ж рівні.

До зустрічі.

Панченко Г.П.

Гончарова О.П.

06.08.2015

Огромное спасибо коллективу санатория «Боржава» за чуткость и внимание к пацинтам, качественное обслуживание и приятный отдых. Особенно хочется отметить работу врача Чеботаевой С.П., администраторов санатория, инструктора по гимнастике Марьяну.

Желаем всем крепкого здоровья, дальнейших успехов в раоте.

Так держать!!!

До скорой встречи.

Полковник Г. Опря

Яремчук О. И.

04.08.2015
Дякуємо. Бажаємо успіхів! Тепло Ваших сердець теж лікує. Окрему подяку Вікторії Ковач.
Лариса! Света! Ми Вас любимо!

01.08.2015
Мы выражаем огромную благодарность всему коллективу санатория за чуткость, отзывчивость, приветливость, добросовестное выполнения своих обязанностей. Мы впервые приехали к Вам, время пролетело быстро, дни были заполнены как оздоровительными процедурами, так и отдыхом для души. Нам хочется еще с Вами встретится. Спасибо медсестричкам физпроцедур, медсестричке кабинета гидроколонотерапии за тактичность и терпение, официантам стола №19 Татьяна и Виктории; сотрудникам рецепшена; не могу не похвалить цветовода и просто технический персонал. Спасибо врачу-терапевту Оксане Михайловне за консультации и назначение.
Особо отмечаем культмассовика Викторию, которая без устали, с утра до глубокой ночи отдает всю свою энергию, здоровье, знания тысячам отдыхающим, внушая, что жизнь прекрасна и Солнце всем одинаково светит всем. Это талантливый, всесторонне развитый человек, мужественная, сильная духом. Цените этого работника.
Желаем всем процветания, благодати, мира и счастья, повышенного денежного награждения. Еще раз спасибо
Конченко Нина Федоровна и Леонид Артемович, г. Кривой Рог


02.08.2015
Доброго дня!
Відпочиваю в санаторії «Боржава» вперше та сподіваюсь, що не в останнє. Хочу висловити Подяку за вашу щирість, за вашу гостинність. Дуже привітний колектив.
Щиро дякую і до нових зустрічей.
З повагою, Світлана Осадча, м. Київ.

Мені дуже сподобалось відпочивати в санаторії «Боржава». Особливо сподобалися дві медсестри – Мирослава та Віталіна з фізіопроцедур. Ще мені сподобалась культорганізатор Вікторія. Вона проводила різні заходи на яких було дуже цікаво. Мені сподобалось на іппотерапії. Моя масажистка була Владислава. Вона дуже гарна. Дякую їй. Наступного року я ще приїду в цей санаторій!
Олександра, 11 років, м. Харків
30.07.15

30.07.2015
Я впервые отдыхала и оздоровлялась в санатории «Боржава». Мы очень понравилось обслуживающий персонал. Особенное спасибо и благодарность Виктории, которая каждый день начинала с Нордической ходьбы, встречи Солнца и позитивного настроения. Каждая минута, проведенная в санатории, пролетала просто благодаря Виктории. Она превратила оздоровительные процедуры (массаж, душ, ванные, чаи, аромотерапии) в увлекательные путешествия и познания себя. Ждем встречи с Викторией с огромным нетерпением. Мастер-классы на высоком уровне, со знанием всех тонкостей души и тела. Огромное спасибо! Единственное пожелание руководству – цените таких людей и оплачивайте достойно их работу!
Инна Бачинская, г. Харьков

28.07.2015
В санатории «Боржава» мы отдыхаем впервые. Впечатления самые прекрасные. Понравилось все: и лечение, и питание, и доброжелательное и профессиональное отношение медперсонала. Особенно хотим отметить профессионализм массажиста Светланы. Такого профессионального массажа нам не делали ни в одном санатории. Здоровья ей и счастья. Прекрасное питание, на любой вкус и запросы. Скучать тоже не приходилось, спасибо организатору мероприятий за ее работу. Единственное пожелание – увеличить количество экскурсий.
До встречи. Любим Вас!
Семья Козачище, г. Киев

27.07.2015
Уже 5 раз в «Боржаве» и все равно не надоедает. Нам очень нравится. Отдохнули, оздоровились, набрались сил. Особая благодарность, как всегда, инструктору по верховой езде Андрею, который большое внимание уделял моему сыну. Также работникам конюшне – Василию (Фанте) и Юрию – спасибо за доброту, чуткость и просто хорошее общение. Горничные Люба и Таня – вы умнички и трудяжки! При любой появившейся возможности вернемся еще. Любим это место, этих людей! Врач Марина Федоровна – профессионал, грамотные администраторы. А Вика – ну просто суперженщина, мы ею потрясены и покорены, она такая умничка! До встречи! Любим Вас!!! Ирина и Саша Бабко, г. Кременчуг

24.07.2015
Уже 2-й раз у Вас в гостях прекрасно отдохнули и подлечились. Спасибо всему медперсоналу – все внимательные, привлекательные и профессионалы. Спасибо массажистке Тане, благодаря ее волшебным сильным рукам и мастерству проживем без боли до следующего приезда к Вам. Спасибо работникам столовой – все красавицы, все вкусно, выпечка – бесподобная. Спасибо культработнику Виктории – необыкновенному человеку, стремящемуся поделится с каждым своими знаниями и умениями: от зарядки, мастер-классов просто без ума! Спасибо администрации за четкую организацию отдыха и лечения. Бассейн – прекрасное новшество в лечении. Непременно приедем еще. Желаем всем прекрасного здоровья и успехов.
Татьяна, Виктор, г. Киев

22.07.2015
Сегодня уезжаю из «Боржавы» . Хочу поблагодарить коллектив за доброе отношение, за улыбки, за то, что хочется и хочется приезжать еще. Всем, всем большое спасибо.
Благодарю и массовика Вику за ее прекрасное отношение к нам всем, за ее доброе сердце.
Удачи всем вам. Мира и добра.
Я приеду еще и не одна. Успехов вам во всем и процветания.
С уважением, Татьяна Петровна Чепурко, город Кривой Рог.

21.07.2015
Сердечно дякую за увагу, чудове відношення, професійність, доброзичливість медичних сестер фізіотерапевтичного відділення та бальнеологічного відділення.
Нагорна Т.А. м. Київ

20.07.2015
Ми Шевчук Ганна та Шевчук Василь дуже вдячні за гостинність у Вашому санаторії. Вдячні за гарну зустріч, за щирі посмішки ваших працівників.
Особливо ми дякуємо масажистці Світлані за її золоті руки. Зичимо колективу санаторію здоров’я, гарного настрою, натхнення. Нехай Боженько всіх береже. Ми вас всіх любимо.

18.07.2015
Шматюк Тетяна Михайлівна
Шматюк Григорій Миколайович
м. Миколаїв
Ми на Закарпатті вперше. Відразу полонила і вразила краса вашого краю! А до чудової природи гармонійно приєдналися прекрасні люди, що працюють у санаторії «Боржава». Милує зір як територія санаторію – доглянута, квітуча, чиста, з оригінальними клумбами – так і приміщення з чудовим дизайном, сучасними меблями, заспокійливим декором. Хочеться висловити глибоку подяку лікарю Оксані Михайлівні, всім мед сестричкам, які здійснювали процедури професійно, завжди чуйні і привітні. Надзвичайно приємне враження справила їдальня – завжди чисто, гарний посуд, ресторанне обслуговування. Особлива подяка офіціанту Вікторії (стіл №15, І зміна) – завжди усміхнена, дуже швидко обслуговує, надзвичайно привітна і вихована. Спасибі покоївкам Тетяні і її напарниці (на жаль, не знаємо її імені) за чистоту і тактовну по віденку. Взагалі відпочинок чудовий. Організатору Вікторії подяка за створення позитиву (ранкова зарядка, майстер-класи, виступи фольклорних груп).
Щиро Вам всім дякуємо за оздоровлення, відпочинок і масу позитивних емоцій.

Мы очень благодарны всему коллективу и руководству санатория «Боржава» за фантастический отдых и лечение. Огромное спасибо заботливому администратору Оксане Михайловне, профессиональному врачу Оксане Михайловне и всему медицинскому персоналу, добрым горничным, умелым поварам и официантам, и «солнечному лучику» - Виктории!!! Сколько у Вас положительной энергии, тепла, добродушия, таланта и любви.
Дай Бог Вам всем здоровья, счастья, любви и долгих лет жизни.
Людмила и Виолетта
18 июня 2015

Вот Боржава дорогая
Каждый год я приезжаю
Все любуюсь я тобою
Восхищаюсь я тобою
И, конечно же, слова
Благодарность для тебя!
Большое спасибо всем сотрудникам санатория под чутким руководством изумительного доктора и руководителя - Михаила Юрьевича, врачей: Снежаны Петровны, Оксаны Михайловны. Всем дежурным сестрам которые, я убедился, настоящие специалисты своего дела. Виктория – культорганизатор – само очарование. Администраторы - высший класс. Я приезжал, приезжаю и буду приезжать. Сам приезжаю и Вас приглашаю. РЕКОМЕНДУЮ!!!
С уважением, Коротков Андрей Николаевич
15.07.2015

Впервые посетили ваш санаторий. Очень довольны всем: лечением, условиями проживания, питанием, микроклиматом. Особое внимание заслуживает организованность, слаженность и профессионализм всего персонала.
Мечтаем вернутся сюда вновь. Желаем всем здоровья и дальнейшего процветания санатория. Особая благодарность: сотрудникам на рецепшене Оксане и Татьяне, диетсестре Марии, горничной Шандра Татьяне, медперсоналу ванного отделения во главе с Марией Васильевной, массажистам Леся и Татьяне. Очень понравилась организация досуга, которым занималась Виктория. С уважением, жильцы комнаты 108
Наталья, Кирилл, Светлана

Хочу подякувати всьому медичному та обслуговуючому колективу санаторію «Боржава» за увагу, привітність та професіоналізм.
Окрема подяка Вікторії за її ранкову зарядку бадьорості на весь день, за її майстер-класи – відкриття нових творчих здібностей для себе, за вечори відпочинку, за релакс біля старого дуба.
Хочу подякувати майстриням-масажистам Світлані та Владиславі за індивідуальний підхід до кожного відпочиваючого.
Також хочу подякувати адміністратору та директору санаторію за новий басейн, в якому можна поплавати і провести заняття з аквагімнастики під керівництвом дівчат-інструкторів.
Відпочинок в цьому санаторії був незабутнім і казковим. Сподіваюся, що відвідаємо його ще не один раз.
Бажаю персоналу санаторію здоров’я, успіхів та процвітання.
Валентина Шаблієнко
9 липня 2015 р.

 

Уважаемая администрация санатория «Боржава»
В вашем санатории работают простые и хорошие люди. Прошу, отметьте, пожалуйста, отличную работу вашей столовой. Спасибо огромное поварам – они готовят вкусно. Спасибо скромным и симпатичным официанткам. Отметьте, пожалуйста, работу массажисток Олесю и Светлану – их руки творят чудеса.

02.07.2015
Выражаем огромную благодарность всему коллективу санатория «Боржава» за добросовестный труд и профессионализм. Благодарим работников кухни и официантов за прекрасное отношение к своим обязанностям. Обязательно приедем еще. Желаем Вам крепкого здоровья и успехов во всем.
Отдыхающая Криворучко М.И.

1.07.2015
Море впечатлений от природы, прекрасный санаторий, созданы все условия для отдыха и оздоровления, очень понравилось ухоженная территория санатория, вечера отдыха. Очень благодарны всем администраторам за чуткое и внимательное отношение. Признательны всему медперсоналу, врачам, работникам столовой, техперсоналу и особенно сотрудникам физкабинета за отношение и старание.
Желаем всему коллективу санатория и благополучия.
Семья Сибирских. Одесса

29.06.2015
Дуже дякуємо Вам за відпочинок! Дякуємо персоналу за гарне обслуговування: і лікарям, які дуже чуйні та кваліфіковані, і робітникам столової, іншому обслуговуючому персоналу.
Дуже гарна природа, чудові люди. Бажаємо санаторію «Боржава» подальшого розвитку та всього найкращого.
З найкращими побажаннями: Костянтин, Людмила
м. Миколаїв

29.06.2015
Дякуємо Вам всім (всьому персоналу і лікарям) за чудове відношення до відпочиваючих. Ми гарно відпочили у ВАС!!! Шановний власник санаторію – бережіть Ваш персонал!!!

Сім’я Легойди, м. Вінниця


26.06.2015
Щиро дякуємо за чудовий відпочинок!!! Бажаємо процвітання санаторію, а колективу здоров’я та натхнення у вашій благородній справі.
З повагою, Віктор, Олена
Івано-Франківськ


Шановні працівники санаторію «Боржава»
Відпочиваючи в санаторії ми дуже вдячні всьому колективу, медичному персоналу, працівникам столової, покоївкам за ваш професіоналізм, чуйність, людяність, привітність. Особливо хочеться відмітити і щиро подякувати адміністратору Світлані, менеджеру Тетяні, культорганізатору Вікторії, лікарю Ваш Марині Федорівні і масажисту Світлані за їх чуйні, добрі, щирі душі, за відповідальне ставлення до своїх обов’язків. Також хочеться відмітити офіціантку Женю.
Бажаю всім міцного здоров’я, сімейної злагоди, добробуту достатку, родинного затишку, мирного неба, щастя Вам і Вашим родинам, здійснення всіх мрій і побажань! Успіхів і процвітання Вам!
З повагою, Лариса, Тетяна, м. Яготин, 107 кімната

25.06.2015. Киев
Щиро вдячні за удове обслуговування та відношення всім працівникам санаторію «Боржава».
Особлива подяка лікарям Сніжані Петрівні Чеботарьовій, Ваш Марині Федорівні, масажистці Світлані за професіоналізм та щирість душі.
Окрема велика подяка дівчатам столової Тетяні, Жені та Раїсі.
Хай вам всім щастить! З повагою
Кочерга Л.В.
Краснопольська Л. Е.

21. 06.2015

Выражаем большую благодарность всему коллективу санатория «Боржава» за профессиональный подход к делу, к людям. Огромная благодарность врачу Оксане Михайловне, массажистам Олесе, Татьяне, всем медсестрам. Желаю Вам процветания, благополучия, а главное здоровья.

Семья Даниловых

г. Одесса

20.06.2015

Від’їжджаємо з санаторію «Боржава» здорові і щасливі. Щира подяка всьому колективу за професійний підхід до справи, яку виконують. Окрема подяка лікарю Сніжані Петрівні Чеботарьовій. Просимо керівництво санаторію, по можливості, відзначити увесь колектив за сумлінну працю. Бажаємо здоров’я, наснаги, миру Вам і Вашим сім’ям, процвітання санаторію «Боржава». Наше побажання – організувати в санаторії «Боржава» кліматопавільйон для лікувального сну на свіжому повітрі.

В.В. Єфімов

І.І. Позднякова

м. Кіровоград

 

19.06.2015

Велика подяка всім працівникам санаторію «Боржава» за ваше дуже хороше ставлення до відпочиваючих, за обслуговування й лікуючі процедури. Здоров’я Вам від щирого серця. Щастя і всіх земних благ. Особлива подяка екскурсоводу Міші за його дуже цікаві подорожі по Закарпаттю і за його гостинність. Також велика подяка культмасовику Вікторії за приємний відпочинок.

Данильянко О.І.

Швець О.П.

Кімната 224.

Дякуємо всьому персоналу санаторію «Боржава» від кімнати 120, а особливо екскурсоводу Міші за цікаві екскурсії. Час провели дуже приємно. Щиро дякуємо всім.

Відгук від Ксюші Бобровник

17.06.2015 Мені 18 років. Перший раз побувала в Карпатах. У вас добре все! Гори – мальовничий пейзаж! Ромашки такі крупні! В Києві таких не буває. Познайомилась з класними людьми. Знаю тепер що таке «файно» і «никати»! Полюбила Вашу атмосферу! Навчилася навіть трохи їздити на конику. Усе файно. Шикарний басейн, комфортабельні номери, прибирають аж дуже сильно. Дякую Вам. За все! Усім! Ви класні!

А танці – це щось! Ніколи так не відривалась! Усе казкове – архітектура, природа, пейзаж, ночі і ранки.

ДЯКУЮ!

17.06.2015

Тетяна Бобровник. Наче потрапила в казку. Шикарні номери, ввічливі люди, кожен вечір – дискотеки, танці. Чудові пейзажі, найкраща профілактика. Все зручно! А столова. Ніколи такої смакоти не їла. Так всього багато! Дякую всім Вам, ви найкращі! (Турція нервово курить в сторонці) Щастя і нових відпочиваючих Вам!

13.06.2015

Дуже вдячні обслуговуючому персоналу санаторію «Боржава» за їх щире, доброзичливе відношення. Бажаємо Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я. Великого процвітання у вашій потрібній справі – оздоровленні людей.

м. Київ, Авіаційне ДП «Антонов»

Загладько, Голубчик

Огромное спасибо санаторию «Боржава» за прекрасный отдых. Хочется пожелать вам процветания, достатка и успехов в дальнейшем развитии. А также хочу выразить огромную благодарность всему персоналу санатория. Очень милые, чуткие и внимательные, всегда идут на встречу отдыхающим. Желаю всем вам крепкого здоровья, благополучия и мирного неба над головой. Спасибо всем!!! Буду рекомендовать Ваш санаторий всем своим близким и друзьям!

С уважением, Елена Палий

12.06.2015

Дуже приємно було відпочивати у санаторії «Боржава». Для українських місць відпочинку – це кращий. Персонал ввічливий, уважний, професійний. Маємо приклад добре підготовленої команди і це приємно.

Велика подяка адміністратору Світлані Василівні, медичній сестрі Нелі Михайлівні, лікарям, всьому медперсоналу. Будемо самі приїздити та з собою везти родичів, друзів.

Дякуємо

11.06.2015

Большое спасибо за прекрасный отдых, санаторное лечение и прекрасных людей, специалистов своего дела. Все очень приветливые, добрые, улыбчивые. Очень было приятно с ними общаться.

Нина, г. Киев

Большое спасибо за прекрасный отдых. Желаю процветания, огромное спасибо персоналу и массажистке Светлане! Хорошее лечение и водичка!

С уважением, Ирина

г. Одесса

Боржава подарила прекрасный отдых. Каждый день имел новое начало и совершенно не похожий на предыдущий! Спасибо персоналу, Виктории, экскурсоводу Мише и всем, всем, всем. Будем советовать всем ваш санаторий.

С уважением, Авдеева Юля

г. Одесса

Реальность превысила ожидания! Здорово! Легко! Каждый день в покое и радости! Особая благодарность культработнику Виктории. Поддерживала и развлекала нас с особым теплом, любовью и отдачей!

Благодарим!

07.06.2015

Щиро дякуємо за прекрасний відпочинок та лікування. Персонал добре підготовлений, ввічливий, добрий. Харчування теж добре. Бажаємо персоналу санаторію «Боржава» доброго здоров’я, успіхів та всього найкращого.

м. Львів. 04.06.2015

Хочу выразить благодарность вашему коллективу санатория! Большое Вам спасибо за тепло, внимательность, профессионализм! Большое спасибо за чуткое отношение всем девчонкам на процедурах! Большое спасибо девочкам на рецепшене за помощь. Большие умнички в столовой – везде все вовремя, свежо и очень вкусно. Очень приятная атмосфера. Мы с дочкой впервые в этих края и в этом санатории. Как здорово, что знакомство началось именно с «Боржавы». С удовольствием приедем еще. Хочу выразить свое восхищение Викой! Необыкновенный человек – талантливая, светлая и красивая! Желаю Вам счастья и процветания!

30.05.2015 Инна, Алина

30.05.2015

Мы с мужем посетили первый раз санаторий «Боржава». Остались очень довольны. Большое спасибо вашему санаторию. Все внимательные, отзывчивые, всегда оказывают помощь при необходимости. Особенно хочется выразить свою благодарность Виктории Викторовне, которая дарит всю себя людям, она просто чудо (наверно, если б ее не было было бы скучно). Нас всех сплотила в одну большую семью. Руководству желания не терять такого доброго, умного, отзывчивого, душевного человека. Большое ей спасибо за теплоту и уроки.

Желаем Вам здоровья, процветания и отдыхающих. Планируем еще к Вам приезжать! Все очень сильно понравилось.

Семья Довгень, 117 комната

30.05.2015

Бесконечные слова благодарности! Уютно, красиво, тепло, искренне, уважительно, весело, сказочно, потрясающе. Дай Бог Вам здоровья, удачи, любви! Спасибо большое за прекрасный отдых!!!

Татьяна, г. Белая Церковь

29.05.2015

В Ваш санаторий приехали впервые. Как говорят, что театр начинается с вешалки, так санаторий «Боржава» начинается с регистратуры. Мы приехали в выходной день и нас встретила приветливая и доброжелательная регистратор Наташа. Несмотря на то, что нас было много, быстро оформила документы, при этом отвечая на многочисленные телефонные звонки. В последующие дни мы неоднократно обращались к Светлане и Наташе и всегда получали ответы с улыбкой и приветливостью. Считаем, что они соответствуют своему рабочему месту. Нам очень понравился санаторий, надеемся приехать к Вам еще, хотелось бы что бы на лужайке были не только тапчаны, но и шезлонги.

г. Киев Зоц Т.Г.

23.05.2015

Выражаю благодарность всем сотрудникам санатория «Боржава». Особую благодарность выражаю Вике (культ массовик). Поистине, человек с БОЛЬШОЙ буквы! Талантливый, интересный, светлый!

Все понравилось! Спасибо Вам большое! Процветания вашему Закарпатскому краю! Хочется снова вернутся сюда! Массажисту Лесе благодарность! Вы супер!

Харьков. Лена

28.05.2015

Присоединяюсь к словам подруги Лены. Все здорово! Всем сотрудникам спасибо! Вика – это прелесть!!! Андрей с Витязем – это супер.

В конце пребывания в санатории поняла, что начинать надо было с иппотерапии!

Массажисты замечательные! Олеся – умничка! Мише спасибо! Жаль, что времени было мало (12 дней).

Огромное спасибо приветливому и услужливому персоналу.

Да здравствует дружба между Западом и Востоком Украины!

Да будет единство и мир!!!

г. Харьков, Лида

Дорогі працівники санаторію «Боржава»! Велике спасибі за все: ми відпочивали, лікувались майже в родинному колі, було тепло, зручно, смачно. Саме місце казкове, повітря духм"яне, спів пташок, багато квітів. Все чудово!!!

Дуже привітливий персонал. Всім ще раз дякуємо. Але якби ми не зустріли тут Вікторію Вікторівну (Віку) ці 2 тижні не запам’яталися б нам на все життя… Вона лікує душі!!! Її ранкові гімнастики, аквааеробіка, майстер-класи по малюванню, різні творчі завдання, походи до дуба чи річки для медитації, а ввечері просто відпускали себе в танці під чудовим зоряним небом. Скільки в неї знань, фантазії, добра і любові до всіх. Це унікальна, чудова людина, великої культури, фанат своєї справи. Цінуйте її. Під цим підпишеться багато-багато людей.
Хочеться приїхати сюди ще багато разів і зустріти тут прекрасних людей і Вікторію.

З повагою, сімя Ігор і Людмила Таранови (м. Київ) 11-23 травня 2015 року

Любоньки, красуні, закарпатські чарівниці. Спасибі за лікування, щиру яскраву доброзичливість. Будьте здорові, красиві, щасливі.
До нових зустрічей!
19.05.2015 м. Київ

 


Закарпатська курортна Боржава


Ой, які ж вони красиві, закарпатські жінки
Гарні, добрі господині любоньки-кровинки
Посміхнеться та дівчинка – серце замирає
А душа бринить струною, лагідно співає

Відпочити їдуть хлопці в гори у Боржаву
Вранці ходять лікуватись, ввечері на каву
Вже печінка не хворіє, не болять коліна
Танцювати запросила дівчина-калина

Вміють закарпатські жінки хлопців лікувати
І обнімуть, і помиють, і положать спати
Ну а потім не відпустять, поведуть розмову,
Гарною своєю вродой причарують знову

Душ Шарко, термальна ванна оживляють тіло
Щоб у нас уже нічого більше не боліло
І не треба нам уколи – «любонька-медичка»
Щоб серденько не боліло поцілуй, сестричка

Щоб ніколи у житті не було мороки
Поприймайте, мужики, електричні токи
Процедура нелегка електрофорезом
Але будете завжди бриті і тверезі

Якщо Вам не допоможуть заграничні мазі
То намажуть Вам на спину чудодійні грязі
Через місяць, через два будете скакати
На свіданку до куми всіх переганяти.

Зустрічає сонце нас, вранішній світанок
Нам гімнастику робить треба кожен ранок
Закарпатську мінеральну вип"ємо водичку
І не будем більше пити горілку «Тригичку»

Ой, спасибі Вам, дівчата що нас лікували
Проводжають нас до дому голосно цимбали
Будем в серці пам’ятати ми тебе, Боржава
Обнімає на прощання дівчина любава

Закарпаття, Боржава. 19.05.2015 В. Кукоба. М. Київ


17.05.2015
Выражаем благодарность всем сотрудникам санатория «Боржава». Особые пожелания и благодарность Виктории.
Боброва, Селезнева.


Доброзичливість, щирість, розуміння – ось з чим зустрічається кожен з нас щоранку, щохвилини. Щиро дякуємо за старанність при проведенні оглядів медиків, процедур, харчування.
Особливу вдячність та добрі слова виражаємо Вікторії – фанату своєї справи, яка проводила культмасові міроприємства з захватом, умінням.
Доброго Вам здоров’я.

Лариса Війтєва (Київ), Ірина Попкова (Запоріжжя)

10.05.2015
Дуже вдячна всім працівникам санаторію «Боржава» за чудовий відпочинок, який я мала завдяки Вашій щедрості, відкритості, гарному ставленні до всіх відпочиваючих + ваш дивовижний, Богом даний край.
Завтра вже від’їжджаю, але вже знову бажаю сюди повернутися.
Від усього серця дякую.
Людмила. Київ.
02.05. – 11.05.2015


Благодарны за прекрасный отдых. Очень хотелось отличить Олесю и Василия за профессиональный массаж. Весь персонал очень внимательный и радушный. Желаем «Боржаве» процветания.
Неля, Алексей, 215
06.05.2015

Очень довольны отдыхом в вашем прекрасном, волшебном крае. Прекрасное обслуживание, внимательные медсестры, врачи, обслуживающий персонал. Отличные жилищные условия, красивая территория. С удовольствием приедем еще.

С уважением, семья Демченко.
06.05.2015

Щиро вдячні за відмінний відпочинок й оздоровлення. Успіхів й процвітання санаторію «Боржава», а всім працівникам здоров’я, щастя і благополуччя.
З повагою, сім’я Кравченко, Петров
23.04 – 06.05.2015

05.05.2015
Огромное спасибо всему коллективу санатория «Боржава» за великолепный отдых. Особая благодарность Виктории – организатору культ-массовых мероприятий за вечера, мастер-классы, уют.
Светлана, г. Харьков

 

03.05.2015
От всей души хотим выразить искреннюю благодарность дружному коллективу санатория «Боржава» за теплое, чуткое и внимательное отношение и заботу. Особую благодарность выражаем культорганизатору Виктории за интересное, увлекательное проведение мероприятий, а также медперсоналу: Светлане Карловне, Татьяне Ивановне, Иванке.
Желаем всему коллективу санатория процветания и успехов.
С удовольствием неоднократно посетим ваш замечательный санаторий!
Семья Вермишевых
г. Кривой Рог.

02.05.2015
С огромным удовольствием посетили Ваш санаторий с 24.04 по 03.05. Спасибо большое за Ваш труд и гостеприимство. Отдельное спасибо массажистам да и всему медперсоналу! От всей души желаем процветания вашему санаторию и всему Закарпатью. Процветания, мира и благополучия.

г. Харьков, семья Карташенковых

01.05.2015
Огромное спасибо всем сотрудникам санатория «Боржава» за великолепный, незабываемый отдых и оздоровление. Особые слова благодарности хочется сказать воспитателю детской комнаты Светлане за заботу и интересный минуты общения с детьми; массажисту Олесе Ивановне, где получила с ребенком высокопрофессиональный и качественный курс массажа; всему медицинскому персоналу на ваннах, душе, фитобаре, физиопроцедурах; лечащему врачу – Марине Федоровне; культорганизаторам – Виктории и Надежде за прекрасные вечера, настроение и впечатление; экскурсоводу Василию, а также всем поварам.
Хотим от всей души пожелать коллективу «Боржавы» процветания, творческих успехов, огромного наплыва отдыхающих круглый год.
Мы надеемся увезти с собой здоровье, отличное настроение от отдыха, незабываемые впечетления о Закарпатье. До новых встреч!

 

28.04.2015
Велике спасибі за лікування і відпочинок санаторію «Боржава». Всі працівники санаторію дуже ввічливі і дружелюбні.
Дякую за прекрасний відпочинок у такому мальовничому місці на Закарпатській землі.
Хочу Вам всім побажати міцного здоров’я, успіхів у Вашій нелегкій праці. Вважаю, що лікування у вашому санаторію «Боржава» мені буде тільки на користь.
Дякую Вам всім.
Бєлозерська Н.М. м. Київ.


27.04.2015
Огромное спасибо всем девочкам работникам санатория. Очень внимательный, отзывчивый персонал. Прекрасная домашняя обстановка, замечательное отношения к отдыхающим. Удачи и процветание вашему санаторию. Спасибо, спасибо, спасибо!
Кирюшина Н.И.

27.04.2015
Большое спасибо медицинскому персоналу. Доброжелательное отношение, высокий профессионализм. Всегда старались найти подход. Особенно хочется отметить массажиста Олесю. Прошла у нее курс массажа – полный рэлакс. Очень внимательны в физиотерапевтическом кабинете. Ванны – очень внимательные сотрудники. Спасибо за экскурсию на форелевое хозяйство. Спасибо сотрудникам администрации и кассы – быстро и своевременно получили необходимые документы.
Бабенко М.Н., Киев.


21.04.2015
Я в санатории впервые. Получила огромное удовольствие и от лечение, и от отдыха. Огромное спасибо всему персоналу санатория. Отдельное спасибо за массаж Светлане, за интересные экскурсии Алле, культурно-массовую работу Виктории. Единственное, что меня расстроило – мало было экскурсий. Очень хотелось бы вернутся и посетить побольше экскурсий.
Семонова Н.А.
г. Новая Каховка, Херсонская обл.

15.04.2015
Ода «Боржаве»
Я завидую тем, кто родился в горах
Кто привык просыпаться в синей, солнечной дымке
Кто хрусталь родников ежедневно черпает
И по хвойному лесу на работу шагает.
Здоровья хочешь зачерпнуть?
Тогда тебе в «Боржаву» - путь!
Испить целебную водичку,
Массаж и душ, бассейн и пена
В лечебной ванне – отдохнуть!
Восторг! По изумрудной травке
Носится на гнедой лошадке
И есть горячую форель
Из рук волшебницы Оксаны.
Под руководством «Старшей» Эли
Здесь все становятся как ели:
Здоровыми и стройными и даже молодеют
Всего за две недели.
Кудесница Надежда под баян
Расскажет всем про банош
И кто такой овчар;
Как танцуют коломыйки местные девчата,
Как целую жарко витязи в Карпатах.
Горных речек быстрота, женских ручек доброта
Внимание, знания и талант
Врачебный опыт и заслуженная слава –
Все это в персонале санатория «Боржава»
Наталья Калюга, врач-иммунолог, доктор биологических наук

 


10 апреля 2015 г.
Мы из Харькова, Киева, Запорожья, Одессы, Первомайска Николаевской области, Харькова, Луганска, Каменец-Подольска, Днепропетровска за свои «100» лет посетили не один десяток санаториев, именно в вашем санатории «Боржава» встретили креативного, профессионального всесторонне развитого организатора культурно-массового досуга Викторию Викторовну.
С появлением этого человека культмассовая работа санатория поднялась совершенно на новый интеллектуальный уровень.
Жизнь отдыхающий санатория оживилась и стала ярче. По утрам все выходили на зарядку с желанием и любопытством: нас ожидает нордическая ходьба с использованием элементов самых современных, модных оздоровительных практик.
В кабинете ЛФК по-новому, профессионально занимаемся пилатесом, йогой, восточными танцами.
В плане развития работы ЛФК у Виктории Викторовны неиссякаемый запас знаний, умений и огромное желание воплотить это в действие.
Виктория Викторовна креативна, прекрасно дополняет основное лечение духовно-эмоциональными практиками.
Она обладает умением зажечь костер из вдохновения в душе каждого отдыхающего, дарить мягкость и радость общения. Умеет всех объединить, заинтересовать любым делом. Это – профессионал.
Выражаем благодарность руководству санатория «Боржава», которые смогли рассмотреть в этой женщине талантливого, профессионального работника.
Будоева И. А.
Николаенко Ж.В.
Артюк Н. О.
Цибулько А.П .
Цибулько Р. П.
Покусаева Р.П.
Усенина Л.А.

 

03.05.2015

От всей души хотим выразить искреннюю благодарность дружному коллективу санатория «Боржава» за теплое, чуткое и внимательное отношение и заботу. Особую благодарность выражаем культорганизатору Виктории за интересное, увлекательное проведение мероприятий, а также медперсоналу: Светлане Карловне, Татьяне Ивановне, Иванке.

Желаем всему коллективу санатория процветания и успехов.

С удовольствием неоднократно посетим ваш замечательный санаторий!

Семья Вермишевых

г. Кривой Рог.

 

02.05.2015

С огромным удовольствием посетили Ваш санаторий с 24.04 по 03.05. Спасибо большое за Ваш труд и гостеприимство. Отдельное спасибо массажистам да и всему медперсоналу! От всей души желаем процветания вашему санаторию и всему Закарпатью. Процветания, мира и благополучия.

г. Харьков, семья Карташенковых

01.05.2015

Огромное спасибо всем сотрудникам санатория «Боржава» за великолепный, незабываемый отдых и оздоровление. Особые слова благодарности хочется сказать воспитателю детской комнаты Светлане за заботу и интересные минуты общения с детьми; массажисту Олесе Ивановне, где получила с ребенком высокопрофессиональный и качественный курс массажа; всему медицинскому персоналу на ваннах, душе, фитобаре, физиопроцедурах; лечащему врачу – Марине Федоровне; культорганизаторам – Виктории и Надежде за прекрасные вечера, настроение и впечатление; экскурсоводу Василию, а также всем поварам.

Хотим от всей души пожелать коллективу «Боржавы» процветания, творческих успехов, огромного наплыва отдыхающих круглый год.

Мы надеемся увезти с собой здоровье, отличное настроение от отдыха, незабываемыевпечетления о Закарпатье. До новых встреч!

28.04.2015

Велике спасибі за лікування і відпочинок санаторію «Боржава». Всі працівники санаторію дуже ввічливі і дружелюбні.

Дякую за прекрасний відпочинок у такому мальовничому місці на Закарпатській землі.

Хочу Вам всім побажати міцного здоров’я, успіхів у Вашій нелегкій праці. Вважаю, що лікування у вашому санаторію «Боржава» мені буде тільки на користь.

Дякую Вам всім.

Бєлозерська Н.М. м. Київ.

27.04.2015

Огромное спасибо всем девочкам работникам санатория. Очень внимательный, отзывчивый персонал. Прекрасная домашняя обстановка, замечательное отношения к отдыхающим. Удачи и процветание вашему санаторию. Спасибо, спасибо, спасибо!

Кирюшина Н.И.

27.04.2015

Большое спасибо медицинскому персоналу. Доброжелательное отношение, высокий профессионализм. Всегда старались найти подход. Особенно хочется отметить массажиста Олесю. Прошла у нее курс массажа – полный рэлакс. Очень внимательны в физиотерапевтическом кабинете. Ванны – очень внимательные сотрудники. Спасибо за экскурсию на форелевое хозяйство. Спасибо сотрудникам администрации и кассы – быстро и своевременно получили необходимые документы.

Бабенко М.Н., Киев.

21.04.2015

Я в санатории впервые. Получила огромное удовольствие и от лечение, и от отдыха. Огромное спасибо всему персоналу санатория. Отдельное спасибо за массаж Светлане, за интересные экскурсии Алле, культурно-массовую работу Виктории. Единственное, что меня расстроило – мало было экскурсий. Очень хотелось бы вернутся и посетить побольше экскурсий.

Семонова Н.А.

г. Новая Каховка, Херсонская обл.

 

15.04.2015

Ода «Боржаве»

Я завидую тем, кто родился в горах

Кто привык просыпаться в синей, солнечной дымке

Кто хрусталь родников ежедневно черпает

И по хвойному лесу на работу шагает.

Здоровья хочешь зачерпнуть?

Тогда тебе в «Боржаву» - путь!

Испить целебную водичку,

Массаж и душ, бассейн и пена

В лечебной ванне – отдохнуть!

Восторг! По изумрудной травке

Носится на гнедой лошадке

И есть горячую форель

Из рук волшебницы Оксаны.

Под руководством «Старшей» Эли

Здесь все становятся как ели:

Здоровыми и стройными и даже молодеют

Всего за две недели.

Кудесница Надежда под баян

Расскажет всем про банош

И кто такой овчар;

Как танцуют коломыйки местные девчата,

Как целую жарко витязи в Карпатах.

Горных речек быстрота, женских ручек доброта

Внимание, знания и талант

Врачебный опыт и заслуженная слава –

Все это в персонале санатория «Боржава»

Наталья Налюга, врач-иммунолог, доктор биологических наук

10 апреля 2015 г.

Мы из Харькова, Киева, Запорожья, Одессы, Первомайска Николаевской области, Харькова, Луганска, Каменец-Подольска, Днепропетровска за свои «100» лет посетили не один десяток санаториев, именно в вашем санатории «Боржава» встретили креативного, профессионального всесторонне развитого организатора культурно-массового досуга Викторию Викторовну.

С появлением этого человека культмассовая работа санатория поднялась совершенно на новый интеллектуальный уровень.

Жизнь отдыхающий санатория оживилась и стала ярче. По утрам все выходили на зарядку с желанием и любопытством: нас ожидает нордическая ходьба с использованием элементов самых современных, модных оздоровительных практик.

В кабинете ЛФК по-новому, профессионально занимаемся пилатесом, йогой, восточными танцами.

В плане развития работы ЛФК у Виктории Викторовны неиссякаемый запас знаний, умений и огромное желание воплотить это в действие.

Виктория Викторовна креативна, прекрасно дополняет основное лечение духовно-эмоциональными практиками.

Она обладает умением зажечь костер из вдохновения в душе каждого отдыхающего, дарить мягкость и радость общения. Умеет всехобъединить, заинтересовать любым делом. Это – профессионал.

Выражаем благодарность руководству санатория «Боржава», которые смогли рассмотреть в этой женщине талантливого, профессионального работника.

Будоева И. А.

Николаенко Ж.В.

Артюк Н. О.

Цибулько А.П .

Цибулько Р. П.

Покусаева Р.П.

Усенина Л.А.

10.04.2015 З великою приємністю перебували в санаторію «Боржава» з 30.03 по 10.04. Перше, що вражає: охайна, зі смаком оформлена територія з квітами і красивими декоративними конструкціями. Перший тиждень з дощем і снігом не був втраченим, бо в санаторії «Боржава» ніби перебуваєш на міжпланетній космічній станції, де все є в одному приміщенні з чуйним, уважним персоналом. 09.07.2015 Знімальна група телеканалу СТБ щиро вдячна колективу санаторія «Боржава» за теплий прийом. Вдячні за гарну співпрацю. Сподіваємось на подальшу співпрацю в майбутньому. Журналіст Сільченко Ніна 07.04.2015 Огромное спасибо вашему коллективу санатория «Боржава» за отличный отдых и замечательное лечение. Вадим и Марина Ивановы. Польша, Ченстохова 07.04.2015 Очень благодарный всему коллективу и руководству санатория «Боржава» 03.04.2015 Хочу висловити щиру подяку всім працівникам санаторію «Боржава». Приємно вразила ввічливість, комунікабельність і професіональна майстерність. Все дуже сподобалось, лікування одержала все, що було потрібно: прекрасний масаж, який робила Леся, і грязі, і ванни, ЛФК – також Леся, як справжній тренер, уважні лікарі Марина Федорівна і Сніжана Петрівна. Внук вперше в житті катався на конях, інструктор спокійно провів заняття і спілкувався з дітьми як давній знайомий. Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів і процвітання. З наступаючим Великоднем. Костенко Лариса, Гладченко Максим 01.04.2015 З найщирішими побажаннями колективу санаторію «Боржава» за Ваше вміння прцювати з людьми різних характерів і мовлення. Від Вас ми отримали велике задоволенняі оздоровлення. З повагою, сімя Билим Т.Б., Билим І.І., Дембицька О.Л., Дембицький В.С. м. Київ Я на Закарпатті вперше, коли вийшла із автобусу, доля звела мене з адміністратором Світланою Василівною – милою, доброзичливою жіночкою. Тут як з під землі виріс хлопець і допоміг донести валізу до санаторію. Я була приємно здивована і вдячна персоналу за ввічливе обслуговування. Медперсонал на чолі з Ельвірою Василівною підібраний кваліфіковано, із знанням виконують процедури, завжди допомагають у вирішенні питань, зв’язаних з лікуванням. Вдячна Оксані Іванівні – лікарю за кваліфіковану допомогу. Зараз в Україні кожен другий має захворювання судин, серцево-судинної системи, і хотілося б мені і багатьом іншим, щоб до Ваших процедур додались процедури для лікування судин, як-от:

  1. Лазеро-терапія для судин
  2. Озонотерапія для судин голови, киснево-синглетне дихання.

І після цього я впевнена, що у Вашому санаторії будуть бронювати місця за місяць наперед, а то й більше. Дуже хотілося б, щоб ці процедури були присутні. Усім здоров’я, добра, удачі, здійснення Ваших і Наших мрій. Хай Вам Бог допомагає у Ваших справах. З повагою, Марченко К.М. 29.03.2015 27.03.2015 Велике спасибі колективу санаторію «Боржава» за гарне обслуговування і лікування. Всі працівники ввічливі, охайні. Відпочила, набралась здоров"я завдяки Вам всім. Особлива подяка культмасовику Надії Іванівні, яка завдяки своєму позитиву і енергетиці лікує душу і нервову систему. З подякою, Катерина. м. Київ. Дякую санаторію «Боржава» за гарний відпочинок. Дуже гарні коні, доглянуті. Інструктор Андрій Володимирович дуже гарно проводить заняття. Так тримати! Марася Т. 23.03.2015 Благодарю весь коллектив санатория «Боржава» за отдых в РАЮ! Очень довольна обстановкой, лечением, питанием, внимательной, душевной теплотой. Спасибо руководству за правильный подбор и расстановку кадров. Хочу отметить:

  1. Лечащего врача Оксану Ивановну – знающий, многопрофильный доктор!!!!
  2. Надежду Ивановну – от нее исходит лечебный позитив, положительная энергетика
  3. Старшую медсестру, всех сестричек
  4. Массажистку Танечку и других.

Мы любим Вас, потому, что Вы любите Нас!!! Скосарева Т.Г. г. Киев Огромное спасибо персоналу санатория «Боржава» за гостеприимный прием, за вежливое обслуживание в столовой, медперсонал, отличная веселительная программа. С уважением, Жевлакова В.П. 23.03.15 17.03.2015 Велике спасибі усьому персоналу санаторію «Боржава». Дякуємо за працьовитість, ввічливість медичних сестричок, водних, теплових, фізкабінетних процедур, а також масажистам Олесі і Світлані за їхній важливий труд і хороше ставлення. Велика подяка працівникам реєстратури, особливо Тетяні Михайлівні за її чарівну посмішку, хороше ставлення. Усім здоровя, добра, удачі і здійснення всіх мрій. З найкращими побажаннями, Король Н.Д. м. Луцьк.

10.03.2015

Огромное спасибо персоналу санатория «Боржава» за теплый прием и прекрасное отношение. Понравилось абсолютно все! Все работники санатория заслуживают премии. Будем сюда приезжать постоянно.
С уважением, семья Лопатьевых, город Киев

Хочу подякувати всім працівникам санаторію. Це всі усміхнені, приємні люди. Вони всі стараються на своїх місцях.

Дуже сподобалась культурна програма вечорами!
Приємно вразило місце розташування санаторію!
Але напросились і деякі побажання:
1. Басейн для плавання
2. Сауна Хамам і баня
3. Салон краси (манікюр, педикюр)
4. Гінеколог
5. Дерматолог
Але головне, що після відпочинку в санаторію «Боржава» хочеться сказати: «Ми сюди обовз’яково повернемось!!!»
Також всіх жінок з наступаючим святом – 8 Березня!!! Щастя, миру!!!
06.03.15 Софія. м. Бориспіль

Выражаем глубочайшую признательность всему коллективу санатория «Боржава» за доброе и внимательное отношение к отдыхающим, за добросовестное выполнение своих обязанностей всего персонала.

Приятно удивлены местоположением санатория, благоустройством его территории, уютом и чистотой жилых, административных и процедурных помещений, вкусным и разнообразным питанием. Отдельная благодарность за организацию и проведение досуга.
В качестве пожеланий:
- наличие аптечного киоска
- наличие банкомата
- более рациональная организация трансфера (усредненная подача транспорта к нескольким поездам, что приведет его к удешевлению)
Всем, всем, всем огромное спасибо!!!
Лучшую половину коллектива санатория, т.е. женщин, с наступающим праздником весны – 8 Марта. Любите и будьте любимыми!!! «Боржаве» - процветания на многие лета. Украине – мира, мира и еще раз Мира!!!
С благодарностью и уважением, супруги Певицины, город Никополь.
04.03.2015


Слова великої вдячності, любові, поваги до колективу санаторію «Боржава»!
Таких яскравих зірочок на Закарпатському небі ще ми ніколи не бачили. Колектив санаторію подібний до Закарпатського зіркового неба та сонця над Карпатами. Персонал професійний,заслуговує на слова найтепліші та найсердечніші!
Спасибі! Спасибі! І ще раз спасибі адміністраторам, які своєю теплотою посмішкою та професійним супроводом зігрівали нас під час відпочинку: чудові АЛІНКА, СВІТЛАНКА, НАТАЛКА, яскраві зірки адміністрації санаторію. Аллуся та Мишко і Надійка зробили наш відпочинок неперевершеним цікавим та феєйричним. Смачненько і затишно було разом з працівниками столової, кухарями, офіціантами Наталією, Світланою та яскравою зірочкою Валентиною - барменом кафе.
Окреме спасибі та низький уклін всім, хто несе здоров’я, красу та радість відчуття здорового тіла: медперсонал Маринка та Марійка (водні процедури), Іванка (душові процедури), Мирослава та Женя (фізпроцедури), Світлана Карлівна - особлива чарівниця санаторію!!!
Спасибі! Спасибі! Низький уклін за людяність, доброту, щирість та щедрість української душі, любов до традицій нашого народу, всьому колективу, особливе спасибі Аллі Василівні - красуні, фахівцю своєї справи та просто яскравій жінці!
Боржава у нашому серці!!! Повернемося обов’язково! Миру Україні, щастя Закарпаттю,
процвітання колективу санаторію! Слава Україні! Героям Слава!
Ваші відпочиваючі харків’янки: веселушки-хохотушки Светка та Ленка,з котеджу 52.
Цьом! ПА !До зустрічі!
Закохані в «Боржаву»

Хочу висловити слова вдячності колективу санаторію «Боржава» не комусь конкретно, всьому колективу.
Ввічливі і доброзичливі люди, завжди із посмішкою на обличчі і теплими словами. Здоров"я їм і їхнім сім"ям.
Ще раз велике спасибі

Спасибо санаторию «Боржава» за чудесный отдых. Замечательное лечение, прекрасное питание, чудесное обслуживание, замечательные люди работают в этом санатории. Желаю Вам Всем успехов в труде и хорошего настроения.
Г.Ужгород. Лукач.О.Л
22.02.15

Подяка!!!
Колектив агрофірми «Батьківщина Шевченко» щиро дякує за чудовий відпочинок, наданий працівниками санаторію «Боржава». З перших хвилин спілкування починаючи з адміністратора Оксани Михайлівни і всіх працівників ми постійно відчували турботу, радість, позитив.
Чудовий медперсонал, відмінна кухня, захоплююча культурно-розважальна програма.
Бажаємо колективу санаторію «Боржава» щастя, радості, кохання, процвітання. Запрошуємо Вас відвідати Моринці Звенигородського району, Черкаської області - Батьківщину Тараса Григоровича Шевченка.
Надіємося на подальшу співпрацю.
З повагою колектив агрофірми «Батьківщина Шевченка»
22.02.15


Подяка
Від щирого серця дякуємо за відпочинок, лікування, приємне спілкування з колективом санаторію «Боржава».

Велике спасибі за турботу, за затишок, за традиції українського народу, за молодий персонал який Ви виховуєте.
Бажаємо процвітати санаторій «Боржава».
Дуже просимо обладнати:
- Конюшню – місця для заняття
- Басейн – обов’язково
- Придбати велосипеди (платно давати на прокат)
- Обладнати дитячий майданчик.
З повагою, відпочиваючі Ольга Георгіївна, Наталія
15.02.2015.

Подяка санаторію «Боржава»

Все дуже дуже гарно, гарне відношення дівчат до відпочиваючих.

Особливо водні процедури. Гарна кухня. Одним словом, хочеться ще багато разів побувати у вашому санаторії.
с. Пушкіно. Столець Іван.

15.02.2015
Керівнику санаторію "Боржава"! Велике спасибі за турботу, затишок, традиції українського народу,
За молодий персонал, який Ви виховуєте. Бажаємо процвітати санаторію "Боржава"!
З повагою, відпочиваючі:Ольга Георгіївна, Наталія.


20.02.2015
Выражаю большую благодарность всему персоналу санатория «Боржава»! За высокий профессионализм, приветливость к отдыхающим.Спасибо за трудолюбие особенно в масажном кабинете и водных процедурах.
Желаю всем здоровья,счастья и удачи и только так, а не иначе!
Дубовий Станіслав Іванович. Запоріжжя. 20.02.2015. За все еще раз спасибо .


12.02.2015
Велике спасибі всьому персоналу санаторію "Боржава". Спасибі за працьовитість, ввічливість персоналу водних, теплових процедур, фізкабінет, масажний кабінет.
Щастя,здоровя і благодаті Вам і Вашим сімям.
Косімо і Марія ІТАЛІЯ-2015.


04.02.2015
Ми, відпочиваючі з Дніпропетровщини, виражаємо велику вдячність всьому колективу санаторію»Боржава»
Директору, медикам, рецепшну, обслуговуючому персоналу, працівникам їдальні, і, найголовніше, Райді Аллі Василівній та Надії Іванівні!
Бажаємо Вам: "Хай сонце світе у Боржаві і роде пшениця, щоб на Вашому столі було чим поживиться"
Щастя, здоров"я бажаємо Вам - дітям, онукам и Вашим батькам!
Будьмо Гей! Будьмо Гей! Будьмо Гей!Гей!Гей!
Слава Україні!
З повагою:Ножнін,Громова,Кудлюк.

30.01.2015
Семья Нефоросовых (папа,мама,двое детей и бабушка с дедушкой)очень довольны отдыхом!!!Все прекрасно- как всегда очень отзывчивый персонал,что нам южанам в диковинну СПАСИБО!!!!!!
«Боржава»
Ми тебе любимо!
До нових зустрічей!
Всім робітникам бажаємо міцного здоровя,щастя,успіхів,багато вдячних відпочиваючих та миру!
Нехай у ваших сімях панує любов,достаток та затишок!
Цілуємо та обіймаємо!Сімя НЕФОРОСОВИХ!

28.01.15.

Шановний Михайло Юрійович і вся Ваша велика родина санаторію «Боржава». Хочемо щиросердечно від усієї душі подякувати всім Вам за прекрасний відпочинок, лікування, та тепле, чуйне, людяне, доброзичливе ставлення, не тільки до нас, до всіх відпочиваючих вашого закладу.

З першого кроку, з якого ми вступили на територію санаторію – приємно здивував нас працівник (на жаль не встигли взнати прізвища – це був вечір 21.01.15, 19 00. А далі ці чудові, усміхнені, привітні дівчата – адміністратори Світлана Василівна та Аліна Михайлівна професійно та оперативно розмістили нас в №213, де зустріла нас світла, чиста, прибрана кімната, дякуючи старанням покоївки - Тетяни.

Нашим приємним здивуванням кінця не було.

Вранці нам було запропоновано лікарем Стерчо О. І. всі необхідні лікувальні процедури.

А ось тут почалися наші приємні враження від обслуговуючого медперсоналу, дівчат – професіоналів від Бога. Їх щирі посмішки і доброзичливе ставлення до нас (особливо все це вразило приємно мого чоловіка, інваліда 1 групи по зору, який себе дуже сильно комплексував щодо свого недуга(зазначу, не хотілось із-за цього їхати спочатку), а тепер дуже жаліє, що ми приїхали лиш на 7 днів, за те ми на своє місце запросили родичів із Орджонікідзе та Кривого Рогу.

Дуже велика подяка цим чарівним дівчатам із водних процедур – Аллі, Іванні, Лесі. На ванних процедурах, Марії В., Марині І., Тані, Ганні Василівні, ЛФК – Віка, Леся, Алла.

Ручний масаж – велика подяка Світлані, Олесі за такий чудовий масаж (багато було у нас їх, але такого - ніколи!).

Ті працівники з якими нам не прийшлося контактувати, спілкуватись впевнені, що саме так, як і вище перечислені, ставились, спілкувалися і лікували би добре.

Ну і як завжди після якісного лікування на зміну приходила розважально-культурна частина санаторію, якою керує чудова, весела, енергійна Алла Райда. Вона своєю роботою показує, як можна відпочивати, любити свій край, Україну, звичаї, традиції, пісні українські і не тільки (цьому доказ змагання «Хто більше пісень заспіває на «Ой». А танці – на Закарпатті, я прожила 35 років, але не знала, що під час танцю - гуцульського можна ще й вкручувати «лампочки». А приготування «бограчу», варіння вина запашного – це просто диво! Цей відпочинок це частина нашого лікування, тож наснаги вам Аллочка і процвітання!

А як можна промовчати про працівників харчового блоку?Це чудові, відповідальні, добросовісні люди, які в нашу їжу вкладають свою любов, серце, настрій, смакоту!

А дівчата – офіціантки – наче пташки між столами пурхають і також чуйно, спокійно, доброзичливо, старанно, виконують свою роботу, ніколи нікому не відмовили ні в чому.

Дівчата, не перераховую всі прізвища, бо не знаю, але всім великий Вам уклін за нелегку працю, яка спонукає нас до життя!

Михайло Юрійович, весь Ваш колектив сан. «Боржава»:

Медперсонал, техпрацівники, бухгалтерія, кухонні працівники, культпрацівники і всі – всі заслуговують Божої благодаті, здоров’я, достатку, процвітання!

М. Ужгород, сім’я Будай Любов А.

Ігор Михайлович

Ресторанно – готельний комплекс «Віраж»

27.01.15.

Корчомная Г.А.

Спасибо большое!!!!!! Очень хочу вернуться….

26.01.2015

Харків’яни дуже вам вдячні за лікування та відпочинок.

Чарівна природа і чудові люди!

07.01.15.

Дуже вражений обслуговуванням та організацією. За весь час подорожей по Україні, це найкращий заклад який я відвідував. Бажаю успіху та постійного потоку клієнтів.

Олександр та Сергій.

Дніпро.

Шановний Олег Анатолійович та колектив «Боржава», щиро дякуємо за теплий прийом у вашому курорті, все було чудово. Голова Асоціації фермерів Пустомитівського р-на., та заступник у Львівській обл.

Ігор Бабій.

067-671-33-13.

09.01.15

Дуже дякую за організацію та щирість робітників санаторію «Боржава». Враження від перебування у «Боржаві» залишилися найкращі. Процвітання Вам усіляких гараздів та вдячних відвідувачів.

Аліна (Херсон)

09.01.15.

Вау!!! Це сон чи казка?!

Так наш 8 річний синок Ігор відреагував на Різдвяний відпочинок в супер санаторії «Боржава».

Незабутні вечори відпочинку, святкова Різдвяна вечеря, катання на конях, лікувальна вода, фізпроцедури, грязі, масаж – це далеко не все, що ми охопили за 5 днів. Від цього всього ми у великому захваті.

Безмежно вдячні всім працівникам та адміністрації санаторію «Боржава» за чуйне, тепле, щире ставлення до відпочиваючих і наших діток.

Харчування на відмінно!

Лікування на відмінно!

Відпочинок на відмінно!

Чистота і порядок!

Працівники закладу – професіонали!!!

Вашому закладу – «Золоту медаль», а всім Вам дорогі працівники в нагороду за все це просимо у Бога і міцного здоров’я на багато літ, великого людського щастя, добробуту і достатку у ваших сім’ях, теплоти сердець, кохання і мирного неба над головою.

До зустрічі! Сім’я Керей.

Черкаська обл..

05.01.15.

Огромное спасибо за такой тёплый приём. Мы с детьми отдохнули у вас с огромным удовольствием. Такого шикарного отдыха у нас ещё не было. Вы санаторий с большой буквы. Обязательно к вам вернёмся. Спасибо вам огромное.

Днепропетровск.

2015

01.01.15

Огромное спасибо администратору Светлане за тепло, которое она дарит людям! Света очень профессиональный сотрудник!!! Спасибо за искреннюю заботу о гостях.

Екатерина ,Винница.

24.12.14.

В Закарпатье я впервые в жизни.

Сказать, что попадаешь в сказку, ничего не сказать.

Но если Закарпатье – это сказка, то «Боржава» - это алмаз Закарпатья. Как и каждый алмаз нуждается огранке – огранка это пищеблок. Работать нужно и всё получится. Но об этом было сказано и – точка!

Зато весь санаторий, начиная с местности, оформления, обслуживающего персонала – вот это бриллиант высокого качества! Начиная с проходной и заканчивая горничными. Приятно и гордо осознавать, что в Украине можно сделать всё с высочайшим профессионализмом. Профессионалы на рецепшене, особенные профессионалы – медицинское обслуживание – врачи, медсёстры, бальнеологическое отделение, фитобар, массажистки.

Огромная благодарность и низкий поклон за обслуживание, лечение, душевность, доброту и милосердие.

Здесь любят людей.

Здесь лечат не только тело но и душу.

С благодарностью и Уважением Л. Коваль. Киев – Херсон

П.С.А блогадаря таким профессионалам, как Аллочка Василий, хочется приезжать и приезжать !

И приеду!!!И ещё привезу много желающих.

УКРАИНА – ЭТО НЕ ТОЛЬКО КРЫМ(ЛЕЧЕНИЕ)

Это Закарпатье!!!

29.01.15.

Большое спасибо!!!

Всё было здорово!

Надеемся на встречу в следующем году!

Семья Конойко из Одессы!!

27.12.14.

Огромное спасибо за прекрасный отдых в санатории»Боржава». Всё прекрасно, особенно персонал. Быстрее делайте бассейн и улучшайте питание и мы Ваши постоянные клиенты.

Лауреат Госпремии Украины Харченко М.Г.

17.12.14.

Очень дружелюбный и квалифицированный персонал. Уютный санаторий.Рада сюда вернуться снова!!! Марина Ждан!

18.12.14.

Я хочу подякувати всьому колективу санаторію «Боржава».

Я відпочиваю тут вперше і я дуже задоволена.

Весь персонал дуже уважний. У кожного на обличчі усмішка, а в руках висока професійність і людська теплота - починаючі від лікарів і закінчуючи технічними працівниками – всім дуже вдячна. Вдячна м/с з фізкабінетів, з масажного кабінету Світлані - у неї «золоті руки». Всім сестричкам з водних процедур, з грязевих процедур, і старшій медсестрі.

Хочу вам, всім, побажати міцного здоров’я! Щасливих, веселих свят, Нового Року і Різдва Христового!

З повагою до всіх.

Галина Павл.

С.Баранинці

Ужгородський р-н.

Хочу поблагодарить за отличный приём, уют и улыбки:

Спасибо так держать!

МЁД СУПЕР!!!

10.12.2014

Сімья Гарбузових

М. Київ.

Хочемо виразити подяку всьому колективу санаторію «Боржава». За період перебування в санаторії ми відчули теплий прийом і людське піклування, професійність на всіх рівнях, а саме і в медичному обслугованні і в харчуванні. Особлива подяка Світлані та Аліні, що привітно нас зустріли і посилили в хороший номер. Слід відмітити що на території санаторію абсолютна чистота, так як в самій будівлі .

На кожному кроці нас зустрічала турбота, увага, що створювала майже домашній затишок.

Окремо слід відмітити працівників масажного кабінету Олесю, Світлану, в їх руках відчувався професіоналізм і людська турбота.

Молодість і відчуття зробити краще для відпочиваючих ми відчули при проведенні процедур ванних, грязевих, та електромагнітних.

Всі хороші люди в санаторії.

З повагою сім’я Гарбучових.

9.12.14.

Щиро дякую всьому колективу санаторію «Боржава» за теплий і щирий прийом, за людяність, професіоналізм. Особливо, дякую масажисті Тетяні Іванівні за її супермасаж, м – рі Маряні Валерівні, худ. керівнику Алі Василівні. Всім бажаю здоров’я, міцного, щастя земного і веселого Нового року, щоб збулися всі мрії.

Відпочиваюча Мельник.

06.12.2014.

Вялікі Дзякуй санаторыю «Боржава»!

Жанчинкі і дзяйчаткі тут проста цуд!!!

На пороге вашего санатория встречает солнышко Алиночка!

Внимание и улыбки на лицах девушек – медперсонала из бальнеологии дают забыть о всехневзгодах.

Душевность и забота девчат – медсестёр, из физ. кабинетов, дают заряд на целый день.

Большое спасибо доктору Оксане Ивановне за внимание и профессионализм.

А за золотые ручки массажистки Светланы отдельное спасибо!

Здоровья ей и благополучия в жизни .Хочется отметить персонал столовой за понимание к моим пожеланиям.

Очень хочется отметить желание работать, делиться всем что известно «ей»! Огромное ДЗЯКУЙ Алле Васильевне, нашему затейнику! А так же с очень положительными эмоциями буду вспоминать Василия – экскурсовода!

Большое спасибо администратору Светлане Васильевне за терпение, понимание и доброжелательность!

Как и везде, здесь так же есть и недостатки. Но…сплочённый коллектив санатория своей теплотой и добротой не дают даже и вспоминать о неприятных мелочах .

Дай Вам Бог всем здоровья, благополучия и просто женского счастья, дорогой женский персонал!

С уважением Макарчикова Алла.

Республика Беларусь

2.12.2014.

Шановні працівники санаторію «Боржава»

Прийміть щиру вдячність із Житомирщини!

Відпочинок був чудовим, я зачарована природою та людьми. Ваші привітні працівники своїм ставленням до відпочиваючих дарують радість, піднімають настрій.

Чудові страви ваших кухарів це справжнє задоволення!

Бажаю всім Вам здоров’я, багато–багато відпочиваючих, щедрих на добре слово, на щиру усмішку!

ДО ПОБАЧЕННЯ!!!

Симон Т. О.

28.11.2014р

Шановні працівники санаторію «Боржава»!

Щиросердечно дякую Вам за прекрасний відпочинок, тепле, чуйне, людяне, доброзичливе відношення до кожного з нас.

За кожен проведений день з Вами, який дарував радість та щастя жити.

Вдячна Вам за турботу, увагу, професіоналізм, розуміння, тепло «домашнього затишку».

Від душі бажаю успіхів та процвітання, миру та добра кожному з Вас.

Спасибі за прекрасний відпочинок та незабутні вражання про перебування на мальовничій Закарпатській землі.

З любовью і повагою

Кульчицька Н.Б.

26 ноября 2014 года.

Уважаемый коллектив санатория «Боржава»!

Очередной раз мне посчастливилось посетить Ваш санаторий. С самых первых минут пребывания у Вас начинаешь понищать: то что создано природою, собрано в один коллектив – Вашим руководством нацелено на то, что бы доставить людям приятный отдых, расположить отдыхающих к пониманию, того, что самое большое достояние у человека – это его здоровье. Второе достоинство коллектива – это постоянный поиск улучшения отдыха, новых процедур, развлечений. За время отдыха не слышал каких либо удручающих разговоров от отдыхающих, здесь в любое время года есть чем заняться ; скучать не приходится. Особые слова благодарности – руководителю санатория. Михаил Юрьевич – Вы на правильном пути. Так держать!

Хочу пожелать всему коллективу – здоровья, божьей благодати, а самое главное терпения. Низкий Вам поклон. Увожу от вас – хорошее настроение, тепло вашей заботы и приятные воспоминания об отдыхе.

С глубоким уважением семья Егоровых

22.11.14

Відпочинок був просто чудовий!!!

Дякуємо всім хто працює в санаторії «Боржава». Кожен з працюючих відноситься з повагою до відпочиваючих.

Ми відчули на собі тепло і хороше відношення до людей.

Особлива велика подяка Аллі за її чудові вечори та майстер–класи . Дякуємо дівчатам кухні за смачні страви.

Бажаємо вам здоров′я, щастя та успіхів у вашій праці!

З повагою до вас Нечитайло, Андрущенко.

17.11.2014

Несмотря на ноябрь, отдых был супер!!!

Огромное спасибо всему персоналу, девочкам в медчасти и столовой. Особая благодарность врачу Оксане Ивановне – муж заболел и она три дня носилась с ним как с малым ребёнком.

Огромные умницы Алла Васильевна и Василий – время с ними проходит незабываемо интересно!

И самое большое спасибо администратору Алине – это Ваше Боржавское солнышко! Столько искренности и человечности давно не встречали, именно благодаря ей мы и приехали в Боржаву. И за всё время ни разу не пожалели. Приедем ещё раз обязательно!

Харьков.Олег, Светлана, Боря (5 лет)

Р.С. И ещё спасибо инструктору Андрею и он и его кони - это здорово.

Из пожеланий: надо мостик напротив санатория через Боржаву.

11.11.2014 рік.

Дуже вдячна Вам за тепле відношення і людяність до відпочиваючих. Ваш край чудовий! Я приїхала вдруге. Мені дуже подобається персонал. Усмішки дівчаток. Я зрозуміла, що доброзичливі люди – закарпатці.

Подяка

Оголошую велику подяку за всі послуги, що є в санаторії «Боржава» особливо пані Світлані за тепле прийняття, а також весь персонал кухні.

Бажаю здоров’я та успіхів Всім Вам. Хай Вас охороняє ангел-хранитель. Хай Вам щастить і Вашій родині. З повагою Гук Марія Павлівна

Львівська обл., Сокальский район м. Сокаль.

8 листопада 2014

Подяка!

Щиро дякуємо всьому колективу санаторію «Боржава» за теплий та щирий прийом на відпочинок.

Ми приїхали з Києва, дуже всім задоволені: і медичними послугами, і харчуванням, а особливо нам сподобалась конюшня та її інструктор Андрій і ми бажаємо вам усім успіхів і розвитку на довгі роки.

Слава Україні!

Ганкевич І. А.

К.203

02.11.2014.

В третий раз приехали в это чудесное место и мечтаем ещё и ещё. Наверное, мы нашли то, что нам нужно, именно здесь. Были 2 раза летом, решили посмотреть на закарпатскую осень. Приятно, что уже все нас знают и помнят, встречают как родных, искренни рады. Вроде, как и не уезжали.

Изумительно радушный коллектив, все внимательные, тактичные. Действительно отдыхаешь душой и телом. При любой появившейся возможности приедем обязательно.

Экскурсовод Василий, как всегда, молодчина, заряжает позитивом, радостью. В этот приезд сын почти всё время проводил на конюшне, просто неизгладимые впечатления от общения с самыми лучшими животными – лошадями. Андрей Владимирович, инструктор по верховой езде, нашёл общий язык, уделил внимание моему сыну. Этот человек на своём месте. Огромная Вам благодарность, будем вспоминать, приедем ещё.

Но особая благодарность инструктору по верховой езде Сулиме Андрею Владимировичу.

Что не понравилось: в комнате № 309 на прочь отсутствует вентиляция. Даже не открывается окно в ванной. Очень странный проект. Весь пар остаётся на стенах, на окнах, сыро. Конденсат капает с окон. Надо что–то делать.

Всё остальное – супер. С погодой повезло, была настоящая золотая осень. Отдохнули, набрались положительных эмоций. Это место нам очень понравилось.

Уважаемое руководство санатория! Когда люди приезжают сюда по несколько раз ( как мы – третий) и хотят приехать ещё – это о чём то говорит. Поощряйте свой замечательный коллектив, берегите работников и цените их по достоїнству (желательно в материальном эквиваленте). Как всегда, уезжаем с грустью и надеждой на следующий приезд.

До следующей встречи !Ваши постоянные (я надеюсь, и дальше) отдыхающие.

Семья Бабко, г. Кременчуг

К.309

30.10.2014

Пан Микола Каперльос попросив написати подяку, яку я викладаю нижче, бо йому через вік і хвороби важко писати:

Дякую всім, хто працює в санаторії!

Це чудові, професійні, життєрадісні люди, яким я бажаю щастя, здоров’я, успіху в роботі!

Дякую за гарне оздоровлення і хороше ставлення!

М. Каперльос

Рахівський район

С. Великий Бичків

М.Київ.

30.10.2014.

Дякую всім, хто працює в санаторії і на його благо – благо і щастя людей!

Приємно відпочивати у безпеці – дякую охороні!

Приємно, коли тебе з такою щирістю та турботою зустрічають біля воріт, а потім лагідно передають в руки чарівної п. Оксани та її колег.

Приємно після двох діб дороги швидко опинитися в затишному номері і не нести важкий рюкзак.

Дякую п. Віталію!

Приємно вражена, що персонал невідкладно і ефективно реагує на питання – проблеми, які виникають у відпочиваючих. Дякую п. Віталію за універсальність і допомогу з ноутбуком. Ви не тільки допомогли, а й зробили мене більш освіченою: відкрили для мене Люко Дашвар. Вірно вона написала: «Село це скарбниця нації»!

Гарні покоївочки, Дякую!

Дякую за чистоту, тепло, щирість, доброзичливість, надзвичайне працелюбність!

Чистота, приємні аромати, приємна музика – все чудово!

Моя дяка й тим працівникам, які тримають все в повному порядку!

Дякую за дуже смачну їжу і приємну атмосферу в їдальні!

Дякую за чудову каву з ранку!

Дякую дівчатам (таким швидким і приємним), які обслуговували мій столик № 17!

Дякую феї квітів – санаторій завдяки її турботі і любові є раєм!

Дякую п. Олесі за здоров′я та гарний настрій, які вона подарувала мені (масаж чудовий)!

Дякую працівникам стойні за доглянутих чудових коней, за добре ставлення до відвідувачів!

Дякую п. Василю за гуморні і пізнавальні екскурсії! Ви талановита і освічена людина – це все лише початок Вашого чудового життя!

Дякую лікарям – уважним і професійним чуйним людям!

Дякую пані, яка бере забір крові з вени – у вас золоті руки і ви чудова людина!

Дякую всіх: кого я згадала і не згадала – я буду пам′ятати з великою шаною і подякою.

Щастя Вам всім: ким би Ви не працювали, де б не були і щоб не робили!

Нехай щастя, яке Ви даруєте нам, повернеться Вам і Вашим рідним, близьким!

Шевченко О.В.

М. Дніпропетрвськ.

Р.С. п. Маріє Іванівна, дякую за допомогу. Приїду до батьків спробую повторити смакоту Вашої їдальні за рецептом: «Душеніна з овочами та галушками» за вашої поради. Дякую Вам!

Октябрь 2014

Карчикян Н. З.

Круть П.П.

Киев.

Стоит среди Карпатских гор волшебный замок. Называется «Боржава». А волшебный потому, что добрый и красивый. И люди в нём такие же .

Спасибо!!!

24.10.14.

Подяка

У вас гарна природа, у вас затишна будівля, але головне Ваше багатство - це люди.

Адміністратор і садівник, охоронець і прибиральниця, мед персонал і водій. Всіх їх об’єднує одно це добре, ввічливе ставлення до відпочиваючих - це запорука успішності Вашого закладу.

З повагою, Гнідець Володимир.

М. Київ.

24.10.2014

Подяка

Хочу висловити подяку керівнику і всьому персоналу санаторію «Боржава»

Зі всіх санаторіїв Закарпаття Ваш - найкращій!!! Я вже вдруге приїжджаю на оздоровлення до Вас. Дякую за теплий прийом, за гарне ставлення до відпочиваючих. Завжди привітні і усміхнені дівчата на всіх процедурах, в столовій. Особлива подяка лікарю Оксані Михайлівні, масажистці Тані, культ масовику Надії, дівчатам з рецепшину, покоївкам за чистоту.

Божої Вам благодаті!!!

Міцного здоров′я і терпіння до нас.

Процвітання і щоб цілий рік була 100 % заповнюваність санаторію.

Мрію приїхати до Вас знову!!!

p.s. Побажання: відкрийте молитовну капличку (можна маленьку кімнату, ікону повісити, освятити приміщення).

З повагою до Вас Яцкова А. кім.115

М. Ужгород

23.10.2014

Дуже вдячні за відпочинок в санаторії «Боржава»

Приємно бачити порядок, чистоту та доброзичливе відношення обслуговуючого персоналу. На високому рівні побудована робота колективу. Спасибі що підтримуєте народні традиції.

З повагою Сконич О. Т. Мальчева В.В.

м. Київ

кім.206

19.10.2014.

Косарева С.М.

Основная заслуга санатория – люди и место где он находится. Люди – очень чуткие, готовые всегда прийти на помощь.

Природа – как на открытом пространстве среди гор, леса, реки, грибов.

Из недостатков (улучшения):

Отсутствие часов в кабинетах и номерах.

Батареи днём холодные, а ночью слегка тёплые (к 119).

На фиточае – долго заполняется журнал и создаётся очередь из людей.

Особое внимание и большое спасибо: менеджеру Дмитрию, администратору Алине, девочкам на ваннах и физкабинете, супер – Надежда с баяном и винотерапия!, врачу Фридманской О.М.

Интересная экскурсия на форель. Хотелось бы где то поближе ловить рыбу, очень хороший клёв!!!

Ещё выражаю благодарность девочкам из столовой за душевное отношение к просьбам, щедрость и отзывчивость.

Вообще всем большое спасибо.

17.10.2014.

Хочется поблагодарить за хороший отдых, представленный администрацией, за прекрасное поздравление моего супруга с юбилеем (креативненько!). Медперсонал очень милый, а в столовой очень вкусно и от души готовят.

Отдельное спасибо: комерческому директору Диме, менеджеру Виталию, Алине.

Р.S. Перебор со свадьбами – это же санаторий, а весёлой музыки с утра до вечера под окном многовато. А так всё супер!!!

Спасибо!!!

15.10.2014.

Головному лікарю

Санаторію «Боржава»

Висловлюємо щиру подяку Німчуку В. та Райда А. за екскурсію 15.10.2014 року на форель. Все супер!!!

Ми ще хочемо!

Миронець О.(214 ком)

Маркович Л.(206 ком)

Коваленко Л. В. (105 ком)

Косарева С.М.(119ком)

Даже плохая погода не смогла помешать получить удовольствие и хорошее настроение от поездки на форель. Очень вкусно, весело, энергозатратно и запоминающе.

11.10.2014.

М.Полтава

Щербань Л.В.

Шановні працівники санаторію «Боржава».

Дуже вдячна Вам всім за тепле відношення і людяність до відпочиваючих.

Особливо велика подяка цьому сонечку, що на рецепшені Кебелеш Аліні Михайловні та лікарю такому чуйному у відношенні до людей Фрідманській Оксані Михайловні. Дай Бог Вам здоров’я всім і бути завжди такими уважними і чуйними у відношенні до відпочиваючих. З великою повагою і вдячністью Щербань Л.В.

12.10.2014.

Г.Киев

Новиковы.

Большое спасибо за прекрасный отдых в Вашем санатории. Замечательные, добрые и очень приветливые люди окружали нас на протяжении 3х недель.

С удовольствием приедем к вам ещё раз. Самый прекрасный санаторий «Боржава».

Желаем вам всегда оставаться такими же жизнерадостными. И нести людям Радость и Любовь.

С уважением Новиковы.

05.10.2014.

Г. Черновцы

Семья Рудометовых, Каллева, Бойченко

Очень всё нам понравилось, конечно же природа чудесная, место великолепное, но самое главное Вы – обслуживающий персонал!!!Самое главное – люди!!! Все очень приятные, отзывчивые, улыбчивые! Вы все создавали нам настроение и комфорт!

Мы желаем Вам процветания, усовершенствования, всегда, что бы было у Вас много отдыхающих. Просьба только одна – замена постелей! Да и это всё нормально! Всё клёво и супер!!! Приедем обязательно!!!

19.09.2014.

Семья Матковских

г. Днепропетровск

Огромнейшее СПАСИБО за волшебный отдых в санатории «Боржава». Вы подарили нам необыкновенный отдых и оставили незабываемые впечатления о Закарпатье, ведь мы здесь впервые и уже мечтаем приехать вновь. Спасибо огромное за тёплый приём, очень отзывчивый персонал, вкуснейшая и сытная кухня, разнообразные и приятные процедуры, интересные экскурсии. Все девочки и на процедурах и в столовой очень приятные и дружелюбные, с многими успели подружиться. Ещё неизгладимое впечатление остались от общения с лошадками и их инструктором.

Пусть Ваш санаторий процветает с каждым годом всё больше и больше, а количество отдыхающих увеличивается в 3-4 раза каждый год.

Единственная просьба:

Очень не хватает проката велосипедов, ведь очень хочется покататься по такой красоте.

И хотелось бы покататься на лошадках по лесу, а не только на конюшне.

Спасибо огромное «Боржава»! Идо новых встреч, ведь теперь мы будем видится каждый год!!!

17.09.2014.

г. Киев.

Мазур Светлана Н.

Иващенко Елена Л.

Ком. 218

Уважаемые сотрудники санатория «Боржава».

Благодарим практически всех работников санатория за внимание к отдыхающим. Встречали нас Алина и Светлана, приветливо, с улыбкой, уважительно отнеслись к нашим просьбам по поводу поселения.

Особая благодарность моему доктору – Оксане Ивановне Стерчо.

Благодарим мед. сестёр: Машу (ванны), Женю(физ. процедуры), Маричку и конечно же массажиста Свету, таких золотых рук нигде нет.

Есть у нас и пожелания:

1 Установить аптечный киоск.

2 Банкомат

3 Разнообразить питание.

Но в основном нам очень понравилось отдыхать и лечиться в санатории «Боржава».

Удачи Вам во всём!

Надеемся быть у Вас в будущем году!

06.09.2014

Відпочиваючі:

Захарова К. С.

Захарова В. Т.

м. Львів

Сподівання справдились!!!

Дякуємо всім працівникам санаторію «Боржава» за щирі посмішки, увагу та професіоналізм.

Окрема подяка!

-масажисту Світлані

-Вірі Михайлівні – за вино терапію та чудовий настрій.

-За пісні від душі та для душі!

-Екскурсоводу Аллі.

-Водію який нас зустрів, і якого почалися наші найприємніші враження від відпочинку, Юрію!!!

Надіємось побачити наступного разу:

-Прокат велосипедів!!!

-Заміну рушників (хоча б раз в 10 днів)

-Урізноманітнено харчування .

Дякуємо покоївкам за чистоту!!

Територія квітуча. Так тримати!

Успіху Вам та процвітання!!!

Милые, приветливые лица у всего персонала санатория. Заботливые и отзывчивые девочки на всех процедурах. В столовой работают вежливые и дисциплинированные девочки и конечно же большое спасибо за это Ирине Леонидовне.
Будьте все здоровы и счастливы!!!

С уважением, Серникова В. В., Россия-Брянск


12.07.2016

Кто в Боржаве не бывал

Тот и в сказке не бывал!

Михаил Юрич врач отменный

И главврач примерный!

Оля зам всем помогает

И доброту всем нам подарит!

Свежий воздух наш Олег

Коммерсант, спортсмен ,атлет!

Все врачи ,как те принцессы

Как волшебницы они!

Добры милы все они!

И Василий Бог ІТ

Всё настроим вмиг в сети

Без него Боржаве грустно

И при нём всегда есть чувства!

Ах те процедуры милы

Ванны и массажи красивы!

Таня так колдует враз

Ты почувствуешь сейчас!

Руки Тани золотые

И как локоны красивы!

Девушки на ваннах супер!

Это наслажденье всем!

Им большой поклон от всех!

Чтобы смех звучал в Боржаве

Феи есть – они прекрасны,

Удалые, молодые, заводные.

Это Юля и Оксана – дай вам Бог

Любви и счастья!

Но ещё есть в мире диво,

То столовая – красиво

И накормят улыбаясь

И обслужат наслаждаясь

Той улыбкой и добром

Пусть им счастье – миллион!!!

Ну конечно это Света

Разместит она всех

И с приездом пожелает, всем

Здоровья, счастья

И проводит улыбаясь

Ведь хозяюшка Она!

Там ресепшен очень милый

Весь красивый, самый стильный!

Там ребята вам домчат ,хоть

На полюс , хоть куда!

Это мастера дороги,

Мастера-водителя!!!

Все медсёстры хороши

Пожелаем от души

Им добра ,удачи, счастья

Заслужили ведь они!!!

Всех в Боржаву приглашаю

Счастья ,радости желаю!!!

Коротков А. Н.

P. S. Отдельное спасибо человеку , который принимал участие в создании атмосферы и самого санатория Дмитрию Дмитричу Гоголю!!!