Отзывы

Написать отзыв

Відпочивала у «Боржаві» вчетверте. Дуже вдячна всьому колективу санаторію за професіоналізм, чуйне відношення по відношенню до відпочиваючих. Бажаю всьому колективу санаторію «Боржава» міцного здоровя особистого щастя, успіхів у вашій благородній праці, а директору Андрію Андрійовичу здійснення всіх задумів по розбудові санаторію. Щиро Вам дякую та низько вклоняюсь. Сподіваюсь приїхати до Вас знову.

З повагою, Степаненко Н.М та внучка Софія м. Київ
 
14.07.19

Я Марковська Інна Олександрівна номер №313 відпочивала в перше на Закарпатті з 01.07.19 по 14.07.19.
Дуже вдячна всьому персоналу за відпочинок лікування та харчування!!!
Дякую своєму лікарю Сніжані Петрівні за професіоналізм. Отримала неперевершені враження від вашого краю! Низький уклін людям, які тут живуть і працюють. Дуже скучаю за Вами! Сподіваюсь на нову зустріч.

Марковська Інна Олександрівна
 
14.07.19

Відпочивала та лікувались в санаторії 12 днів. Дуже вдячна персоналу санаторія за хороший відпочинок. Прошу керівництво здравниці особливо відмітити прибиральниць: Марію Михайлівну Татош, Марію Василівну Федоричко.
Також мою масажистку Наталію Петрівню Гринюк та лікаря Нелю Вікторівну Німчук а також Анну Василівну Петровці. Дякую їм та всьому персоналу здравниці за хорошу роботу.

З повагою Дзюбенко М.Л
 
13.07.19

Проживали в 214 номере. Просторный , светлый. Большая комната но очень неуютная. Пустые стены напротив кровати. Над кроватью дешовая картина , которая не соответствует статусу «полулюкс»
Мебель скудная –вешалка-шкаф. Холодильник центр интерьера , кажется из-за розетки , телевизор прикован к короткой антене и шнуру. В санатории есть удлинители? И длинные антены?
Хотелось бы рекомендовать наполнить этот номер уютным интерьером, мебель, картины. И расставить, так как бы вы сделали для себя и у себя дома.

комната 214
 
13.07.19

Отдыхали семьей в июне 4 человека(3 взрослых и 1ребенок) - 4 поколения))), мы уже второй год подрят выбираем этот замечательный санаторий по многим причинам: во-первых, мои бабули отметили эффективность лечения, боли в суставах ушли или значительно уменьшились, во-вторых, доброта, отзывчивость и готовность всегда помочь и пойти на встречу всего персонала санатория, всем огромное спасибо! Хорошая разнообразная кухня, без изысков(которые, я считаю, и не нужны при саноторном лечении), но очень по-домашнему, спасибо девочкам, которые помогали нашей прабабушке. Очень приятным сюрпризом в этом году был аниматор. Наталья, огромное вам спасибо за интереснейшую программу для деток! Это спасение для ролителей))). В следующем году будем планировать поездку в санаторий в период работы аниматора.
Есть пожелания к руководству санатория: установить кулеры с питьевой водой на каждом этаже санатория(особенно актуально летом); отладить работу циркулярного душа, с которым почему-то постоянно какие-то перебои; установить детскую площадку на территории санатория.
Спасибо огромное всем без исключения сотрудникам санатория Боржава за профессионализм, душевную атмосферу и искренние улыбки! Всем рекомендуем этот прекрасный санаторий в живописном Закарпатье!!!

Инна Лебединец
 
11.07.19

Нам порекомендували Ваш санаторій наші друзі , які постійно до Вас приїздять .
відпочиваємо вдруге в санаторії Боржава . Приїхавши цього року ми зустріли людей з якими познайомились прошлому році , ми обіймались та цілувались наче рідні . « Боржава» збирає до себе людей з різних куточків світу. Дуже дякуємо всьому персоналу санаторія. А особлива подяка Крайняй А.А, Фельцан Т.М., Дурда Т.М.,це ті люди, які з перших шагів коли заходиш в санаторій зустрічають нас посмішкокою, хорошим настроем, гарним ставленням ( а ми буваємо геть зовсім не всі тихі і пушисті)
Санаторій змінюється на краще з кожним роком. Нам з чоловіком подобається все, все влаштовує.
Подобається кухня, дуже весь раціон продуманий , під кожного відпочиваючого своя дієта , це дуже добре. Обслуговування на вищому рівні.Гарні культорно-масові програми .
Тепло людей, що у Вас працюють передається і нам. Як хочеться перечислити поіменно всіх Ваших працівників і кожному вклонитись за їхню тяжку працю від директора до прибиральниці. Дуже важливо той факт, що ми залишаємо свій номер спокійно не боячись,що з нього щось пропаде .
Дякуємо!!!! Дякуємо!!! Дякуємо!!!
До зустрічі в наступному році! Процвітання тобі санаторій « Боржава», а вам всім здоровя і хай у вас буде все добре на роботі і в ваших сімях !!!
м. Кропивницький ( Кіровоград)

З повагою та укліном сімя Остапець В.В та Остапець ОО.
 
11.07.19