Отзывы

Написать отзыв

Сьогодні відїзжаємо» Сумно…Сумно…Сумно…Наче з родиною рідною прощаємося…
Спасибі, рідні нам люди за Любов – справжня непідробна. Вона відчувається у всьому і скрізь: у щирості Тетяни Михайлівни , в увазі Сніжани Петрівни, Марини Федорівни, в добрих руках Олесі, в турботі Надії Іванівни, в очах, в речах, в деталях спілкування з персоналом ( даруйте, що всіх Вас не називаю). Вона ця щира ЛЮБОВ,- у клопотах керівника-дирктора: як поліпшити, осучаснити заклад?..Дай Боже Вам, Андрію Андрійовичу, сил ( і грошей) реалізувати Ваші плани , бачення, мрії… Хай до « Боржави» їдуть, ідуть, летять з усіх куточків України і близького та далекого зарубіжжя. Хай не втомлюєть Ваш молодий, завзятий, працьовитий колектив любити нас- таких різних, непростих часом непередбачуваних. Хай кожен, хто переступає поріг цього дому , несе в собі Любов до людей, що випромінюють сонячну турботу до тих, хто рийшов до «Боржави « за здоровям за Любовю.
Ми любимо тебе « Боржаво» . Чекай на нас ( із дітьми, внуками і правнуком!) вчетверте.

З вдячністю й любовю – Світлана і Сергій Коваленки.
 
11.07.19

Шановне керівництво
ТзОВ «Санаторій Боржава»!
Наша родина висловлює щиру вдячність та безмежну подяку всім і окремо кожному працівнику санаторія. Ці чуйні, працьовиті та ввічливі люди відпочинок у відмінному закладі просто неймовірним та дивовижно корисним. Особливі слова подяку заслуговує адміністратор Фельцан Тетяна, адже ця чарівна та завжди привітна працівниця перш за все є обличчям санаторію бо саме вона своєю посмішкою, гарним настроєм турботою та щирою увагою зустрічає та проводжає усіх відпочивальників. Ця чарівна леді створює для кожного всій райський відпочинок та вміє правильно, грамотно та справді дієво розповісти про переваги відпочинку порадити добре діло та направити до відповідного фахівця, що допоможе у подальшому вирішити те, чи інше питання. Завжди охайна ввічлива та професійна – це вона , Тетяна!!! Як кажуть в Одесі: «Щоб я так жив!!!» Так от, ми бажаємо всім людям Всесвіту , аби всі жили так, як ми ці чарівні дні відпочинку , оздоровлення релаксу в санаторії «Боржава».
А працівникам та керівництву закладу бажаємо здоровя, родинного затишку, мішок грошей та Божого благословення .
Ви найкращі !!!

Тілюгіна В.М, м. Ужгород
 
10.07.19

Щира подяка всім працівникам «Боржави» за гарне відношення і хороше виконання своєї роботи. Особлива подяка масажисту Бобиру Роману, Стецько Маряні та Райда Марії. Дякуємо за гарну і смачну їжу Надії Андріївні і її чудовим дівчатам. Ми дуже задоволені їхнім обслуговуванням . Вже втрете приїжджаємо сюди і сподіваюсь ще будем.
Бажаємо всім працівникам здоров’я і наснаги на багато років.
Щире дякуємо

сім’я Гудимів 302 кім
 
10.07.19

Шановне керівництво та працівники санаторію «Боржава» ми щиро вдячні Вам за чудесно проведений час та лікувальні процедури. Дякуємо за теплий прийом , доброзичливість, увагу, професіоналізм, турботу, чуйність, щирість та за всю Вашу роботу яку ви виконуєте з натхненням та любов’ю. Особлива подяка адміністраторам – Ви справжні професіонали!!!Дякуємо дівчатам з кабінету обгортувань та фітобару, молодому та талановитому масажисту Роману , дівчатам з ЛФК та басейну, обслуговуючому персоналу їдальні ( особливо офіціанту Вірі). Ще нам би хотілось відмітити роботу дитячого аніматора Наталію це дуже талановита і чуйна жінка що знаходить спільну мову з кожною дитиною і має золоті руки.
І звичайно конюшня, завдяки Вам ми полюбили цих чудових тварин. Дякуємо що є змогу проводити часу товаристві таких гарних і величних створінь - коней!!! Дякуємо інструктору Андрію, його турбота та ставлення до коней надихають.
Шановний Андрій Андрійович, ми вдячні Вам за турботу за те що Ви створили такий чудовий колектив. А ще за незабутній відпочинок

Ліба М.С 52 кот.
 
10.07.19

Щиро дякуємо адміністрації та всьому колективу санаторія «Боржава» за комфортний відпочинок. Все життя пізнається у порівнянні і порівняннях з іншими санаторними закладами 100 відсотково у користь «Боржави».
Особливу подяку виносимо адміністратору Тетяні Михайлівні за чуйне і добро зичливе відношення до відпочиваючих. Адміністрація санаторію вміло підібрала професійні кадри і тому вже відпочивали у «Боржаві» 5 відпусток і з нетерпіння чекаємо приїзду знову. Бажаємо колективу здоров’я, творчої наснаги.

Кравчук О.О, Петренко А.В
 
09.07.19

Щиро вдячні за гарно організований відпочинок, доброзичливість при зустрічі. Хочеться низько вклонитись кожному працівнику «Боржави» за увагу, турботу, повагу до нас відпочиваючих. Хочеться перерахувати всіх і керівництво і медперсонал, кухарів, офіціантів, технічних працівників. Нажаль нам дозволили виділити тільки медпрацівників. Але велике дякую висловлюю Тетяні Михайлівні за швидку реакцію, організацію ще в толерантному режимі за довго до приїзду в «Боржаву» за смачний відмінний чай, коктейлі офіціантам Вірі та Ларисі які обслуговували наш 23 стіл і всім всім.
Щиро Вам вдячна, люблю всіх Вас, чекаю вже на зустріч в наступному році.

З повагою, Здор О.В м. Бровари
 
08.07.19