Project Description

Лікувальний масаж в санаторії «Боржава»

Масаж здійснює не лише лікувальний ефект, але і покращує загальне самопочуття, підвищується життєвий тонус, стимулює лімфо-та кровообіг. Ця процедура є доволі ефективною при захворюваннях опорно-рухового апарату та при порушеннях обміну речовин.

Лікувальна дія масажу заклечається в активації кровопостачання в тканинах, завдяки чому зменшується венозний застій та пришвидшується виведення продуктів обміну із організму. Візуально можна спостерігати покращення стану шкіри, її свіжість та еластичність, зменшення талії та кінцівок в об’ємі на декілька сантиметрів. До того ж, правильно виконаний масаж сприяє нормалізації роботи сальних і потових залоз.

Лікувальний масаж сприятливо впливає на роботу серцево-судинної, центральної і периферичної нервової системи. Після сеансу покращується самопочуття, зменшується втома та прояви больового синдрому.

Курс масажу також буде корисний людям із порушеннями живлення в хребті, спондилопатіями, запальними захворюваннями хребта, дегенеративними змінами, такими як остеохондроз, сколіоз і порушення постави.

В санаторії «Боржава» виконується як загальний лікувальний масаж так і масаж певних ділянок тіла. Масажисти володіють ефективними прийомами та техніками, що вже після першої процедури позитивно впливають на організм. Крім того, проведення курсу лікувального масажу разом з іншими процедурами санаторно-курортного лікування істотно впливає на результати відновної терапії та посилює дію медикаментозних препаратів, які застосовуються при хронічному больовому синдромі. Курс лікування включає 10-12 процедур, які рекомендовано виконувати через день.

ПРО АВТОРА