hiking

КАРПАТСЬКІ АКТИВНОСТІ

ДОЗВІЛЛЯ

Санаторій Боржава знаходиться в мальовничому та культурно багатому куточку Карпат. Це забезпечує безмежну кількість різноманітних активностей від походів в гори до різних тематичних фестивалів. Кожен гість санаторію може знайти для себе цікаве заняття та незабутньо провести час

Дозвілля в Санаторії Боржава

Виникли питання? Напишіть нам

Дозвілля та розваги в санаторії “Боржава”

Відпочити в Карпатах – це справжня насолода, тому сюди весь рік з’їжджаються тисячі туристів, яких приваблює мальовнича природа, чисте гірське повітря, широкий спектр розваг і прийнятна цінова політика.

Закарпаття пропонує туристам прекрасний готельний сервіс і розміщення в комфортних номерах.

Зупинившись у самому серці Карпат в бальнеологічному санаторії “Боржава”, ви можете доповнити відпочинок і розваги лікувальними процедурами з використанням природних ресурсів. Відпочинок у нас – це справжня можливість активно і цікаво провести свій час, а також оздоровити свій організм, до того ж, ціни на послуги тут цілком прийнятні.

Гості санаторію можуть розміститися в одному з двох триповерхових, затишних, спальних корпусах або в комфортабельних євро-котеджах. Харчуватися можуть в кафе, їдальні або одному з двох банкетних залів. Їдальня санаторію розрахована на 150 осіб, тут нашим гостям пропонується чотириразове харчування, що складається з широкого асортименту страв закарпатської кухні. Туристи можуть покуштувати різноманітні закуски, перші та другі страви, салати, напої за цілком доступними цінами.

Все більше відпочивальників прагнуть поєднати активний відпочинок з різними оздоровчими процедурами. SPA-процедури – це відмінна можливість природного карпатського лікування, яке буде відповідати запитам гостей санаторію.

КАРПАТСЬКА КУХНЯ

Харчування

КОМФОРТНЕ РОЗМІЩЕННЯ

Номери