Project Description

Термальний басейн в санаторії Боржава

 

Реабілітація після будь-якого захворювання – це тривалий і важкий шлях до відновлення організму. Як прискорити процес одужання? Рекомендується санаторне лікування, одна зі складових якого – термальний басейн. Природні термальні води використовувалися для лікування ще з давніх часів. Склад води з різних підземних джерел може відрізнятися, але, в будь-якому випадку, він багатий корисними елементами та мінералами. Проникаючи в організм через пори шкіри, вони сприяють максимально швидкій регенерації тканин і органів.

В Україні користуються великою популярністю термальні басейни Закарпаття. Джерела знаходяться на території декількох санаторно-курортних комплексів. Є також бази відпочинку з термальними басейнами. Але якщо ви хочете отримати комплексне ефективне лікування під контролем кваліфікованого медичного персоналу, рекомендується придбати путівку в санаторій з термальними басейнами. Один з таких санаторіїв у Карпатах – оздоровниця «Боржава». В арсеналі санаторію є індивідуальні ванни з термальною водою і термальний басейн 4 на 5 метрів та глибиною 85 см. Для бассейну використовують лікувальну термальну воду “Теплиця”, температура якої 37 С. Такий басейн прекрасно підійде як для дорослої людини, так і для дитини. Тут успішно проводиться лікування хвороб кістково-м’язової, серцево-судинної, нервової, дихальної та інших систем.

Переваги термальних басейнів

Термальні басейни Закарпаття називають справжнім раєм і для пацієнтів з різними захворюваннями, і просто для любителів купання. Вода в них багата йодом, бромом, солями, іншими корисними хімічними сполуками. Її підйомна сила істотно знижує вагу тіла, за рахунок чого:

  • мінімізується навантаження на суглоби при виконанні фізичних вправ;
  • активізується кровообіг;
  • поліпшується обмін речовин.

Тому процедури та відпочинок в термальних басейнах рекомендовані в період реабілітації після травм, інсульту, інфаркту, запальних захворювань опорно-рухового апарату, невралгії та інших патологій. Пацієнтам, які перенесли зазначені захворювання, рекомендують періодично проходити курс відвідувань термального басейну, або ж ванни з термальною водою в якісті профілактики і загального зміцнення організму. Найкращий ефект дає комплексне санаторно-курортне лікування.

«Боржава» – санаторій з термальними басейнами, в якому водні процедури комбінуються з іншими видами лікування – кліматотерапія, масаж, лікувальна фізкультура, фізіотерапія. Під кожного пацієнта складається індивідуальна оздоровча програма з урахуванням специфіки патології, вікової категорії та індивідуальних особливостей організму.

ПРО АВТОРА