Для того щоб побачити найкрасивіше пробудження природи після зимового сну, потрібно відправитися до нас в санаторій “Боржава” на відпочинок в Закарпаття навесні.

Романтичне весняний настрій особливо гостро відчувається серед вікових гір, пологих схилів, вкритих лісом або на лісовій галявині, де вже звільняється від льоду гірський струмок. Зручно, що відправитися в подорож можна на тривалий час або навіть на вихідні, весняні свята.

Особливою підготовки поїздка не вимагає, персонал в санаторії Боржава завжди раді прийняти відпочиваючих. Тому відпочинок в карпатах навесні – один з найкомфортніших варіантів подорожі для всієї родини.

Як незабутньо відпочити навесні?

Хоч сніг ще й вкриває шапкою вершини гір, в лісах вже розквітають перші квіти, сходить лід з гірських річок і струмків, озер. Спостерігати красиві весняні пейзажі дозволить відпочинок в “Боржаві” навесні.

Під час прогулянок лісом або гірськими схилами можна послухати спів птахів, які зимували тут або вже прилетіли з півдня. Обов’язково знаходите кожен день час, щоб спостерігати ознаки пробудження природи. Скоро сонце стане більш теплим, і рослини моментально покриються зеленню.

І тоді можна побачити, яким багатим є рослинний світ Закарпаття, багато порід дерев, чагарників, квітів ви зможете зустріти в цьому краї.

Секрети відпочинку в санаторії “Боржава”

Весна – це ще й час загострення різних хронічних захворювань. Лікування в Карпатах у санаторії “Боржава” під пильною увагою досвідчених кваліфікованих медичних працівників дозволить своєчасно впоратися з проявом загострення, значно поліпшити самопочуття, можливо навіть позбутися від хвороби назавжди.

Адже на допомогу медикам прийде цілющий, кришталеве повітря Карпат, лікувальна сила лікарських рослин, корисна традиційна кухня, атмосфера спокою й умиротворення.
Закарпаття – це найчистіша здравниця, з цілим комплексом різних за профілем санаторіїв і курортів. У горах знаходиться багато джерел мінеральної води, багатої цілим комплексом корисних елементів. Наш санаторій являеться одним з найзнаменитіших санаторіїв, куди можна відправитися на відпочинок в карпатах навесні.

Тут працює колектив висококваліфікованих і досвідчених медиків, відпочиваючим пропонуються різні ефективні медичні послуги і процедури не тільки навесні, але і відпочиваючим влітку, восени і взимку.

Дізнайтеся як в Закарпатті святкують весняні свята

Якщо відпочинок в Закарпатті припадає на один з народних свят, ви зможете стати учасником традиційного гуляння, цікавих символічних обрядів. Це дозволить краще пізнати культуру і історію місцевих жителів.

Для приїжджих відкриті двері різних музеевю. Навесні, як і осіннім відпочинком в Закарпатті, проходять різні музичні фестивалі, на яких виступають музиканти самих різних стилів. Ви зможете послухати і народні наспіви, і рок композиції.

Відпочивайте правильно!

І це не всі грані, які має “Боржава” в Карпатах. Варіантів відпочинку багато, кожен знайде для себе найцікавіший. Але якщо відправитися на відпочинок в Карпати навесні хоча б на пару тижнів, можна буде знайти час і для оздоровчих процедур, і для підкорення Говерли, і для відвідування багатьох колекціями музеїв.