Є у осіннього відпочинку свою чарівність – сонце вже не настільки нещадно, а навколишня природа одягає свій найкрасивіший і святкове вбрання. До того ж популярні у туристів і відпочиваючих місця Закарпаття стають менш багатолюдними.

Тому відпочинок в “Боржаві” Карпати (Закарпаття) восени – найпрекрасніше пропозицію від курортних комплексів, санаторіїв і приватних пансіонатів.

Відправившись відпочивати в одне з чудових місць регіону, можна насолодитися кристально чистим повітрям, чудовим краєвидом покритих золотом і багрянцем гір, тишею і самотою. Відпочинок в Закарпатті восени привабливий для тих, хто хоче відпочити від «трудових буднів», побутових проблем, стрімкого ритму життя. Також це прекрасний вибір для медового місяця.

Романтична і відокремлена атмосфера, яскраві фарби осінніх гір, захоплюючі екскурсії, прогулянки вдвох на велосипедах або конях – ви запам’ятаєте цей місяць в Карпатах на все життя.

Восени природа гір стає ще більш мальовничій – голосніше звучить в тиші водоспад або чарівна трембіта, на тлі осіннього неба більш виразні обриси старих дерев’яних церков або інших пам’ятників архітектури. Вирушаючи на відпочинок в карпатах восени, можна вибрати для проживання дуже комфортабельні номери. Якщо необхідно пройти комплекс оздоровчих процедур, можна зупинити свій вибір на санаторії «Боржава».

Високий рівень сервісу та медичного обслуговування відповідає найвищим вимогам. Готелі, пансіонати і санаторії приймають відпочиваючих у Карпатах навесні, влітку, восени і взимку.

І не обов’язково чекати відпустки, можна забронювати номер і на кілька вихідних днів. На відпочинок в “Боржаву” в Карпати (Закарпаття) восени можна відправитися і в поодинці, і всією сім’єю, разом з дітьми. Тут можна знайти розваги для будь-якого віку і на будь-який смак.

По-перше, нікого не залишить байдужою краса навколишньої природи Карпат, яка огортається серпанком спокою, умиротворення, готується до зимового сну. Тому основний час відпочиваючі відводять на прогулянки по схилах гір або по лісових стежках.

Відпочинок в Закарпатті восени – це прекрасна можливість зробити красиві пейзажні фотосесії або серію картин маслом або аквареллю.

Можна влаштувати невеликий пікнік у гірського струмка, провести півдня на природі з захоплюючим романом. А скільки задоволення отримують грибники, поправляючи восени на відпочинок в Закарпатті!

Обов’язково потрібно скуштувати смачні та ароматні страви карпатської кухні. Карпати славляться великою колекцією пам’яток дерев’яного зодчества, старовинними замками, слід знайти час і для пізнавальних екскурсій. Ви зможете привести з собою прекрасні фотографії пам’яток Закарпаття, букет сухих гірських трав і багато яскравих спогадів.