У Закарпатті добре в будь-який час року, але багато шанувальників гірськолижного туризму віддають перевагу саме відпочинок в Карпатах взимку. Якість обслуговування тут з кожним роком підвищується, все більше наближаючись до альпійських курортів Франції, Італії та Швейцарії, при цьому ціни на відпочинок в Карпатах залишаються доступними для більшості туристів. У Карпатах є всі умови для повноцінного зимового відпочинку. Відправившись в санаторій “Боржава” в Карпатах (Закарпаття), туристи подарують собі багато зимових задоволень і розваг.

2Зимовий кращий відпочинок в Карпатах – це не тільки катання на лижах та санчатах, а й захоплюючі кінні прогулянки. Одне з найбільш популярних розваг в Закарпатті – катання на конях в упряжці, що особливо подобається дітям. Для екстремалів відмінний спосіб розбавити свій відпочинок і підвищити рівень адреналіну в крові – катання на снігоходах, особливо, якщо кататися наввипередки. Молодь, відправившись в Карпати взимку, зможе вести тут звичний активний спосіб життя різні розважальні комплекси не дадуть нікому занудьгувати. Чому відпочинок в Карпатах взимку настільки популярний не тільки у місцевих жителів, але і у закордонних туристів?

1. По-перше, гори Карпат – це величезний геологічний масив з крутими і пологими схилами. Тут є всі умови і для початківців спортсменів і для справжніх професіоналів: тут є схили для тих, хто любить екстремальні спуски і спеціальні обладнані схили для комфортного спуску.

42. По-друге, тутешній регіон багатий також і в культурному плані. Гурмани з різних країн з’їжджаються сюди, щоб скуштувати страви закарпатської кухні. Дегустація страви тут часто супроводжується обрядами або захоплюючими історіями місцевих старожилів. А щоб зігрітися взимку на морозному схилі, можна випити келих димлячого глінтвейну.

3. По-третє, взимку в “Боржаві” кожен може дозволити собі відпочити турист з будь-яким бюджетом – кожен знайде найбільш підходящий для себе варіант відпочинку.

Незалежно від того, який відпочинок виберуть для себе туристи, рівень сервісу в Закарпатті високий і практично не поступається популярним європейським курортам. 5Часто батьки ламають голову, куди відправитися взимку з дітьми? Адже потрібно враховувати буквально все: наявність дитячих забав, катання на лижах, санках, ковзанах, лижні маршрути, які сподобаються і дорослим і дітям. Крім цього, важлива і навколишнє оточення, умови проживання, атмосфера. Зимовий відпочинок в Карпатах для дітей – це заряд бадьорості на цілий рік.

У санаторії «Боржава» можна чудово відпочити, насолодитися пам’ятками околиць, оздоровити свій організм не тільки взимку, але і відпочиваючи в закарпаття навесні або в будь-який врем’я року. Основним методом лікування тут є бальнеотерапія. Завдяки особливому комплексу мінеральних вод п’яти різних типів, в санаторії Закарпаття можливе ефективне лікування.

Відпочинок взимку в Карпатах зарядить вас бадьорістю, позитивними емоціями і енергій надовго!