Project Description

Профілактика та реабілітація вірусних захворювань

Протягом усього свого життя кожна людина постійно стикається з різними видами вірусів, бактерій та іншими видами різноманітних збудників. Деякі з них спокійно «співуживаються» з нами, а інші можуть викликати важкі захворювання. З більшістю з них науковці та лікарі дуже добре знайомі та знають профілактику та лікування таких захворювань.

Але, нажаль, сьогодні ми зустрілися з новим, дуже сильним, незнайомим для нас коронавірусом. І найбільша проблема у тому, що ніхто не знає як і чим його лікувати. Зараз учені усього світу досліджують, вивчають даний вірус і ми усі сподіваємося, що у найближчому майбутньому будуть винайдені вакцини та ліки від нього.

Але, на щастя, є і дуже добра новина! І вона заключається у тому, що профілактика усіх вірусних захворювань залишається незмінною. І найголовніше – це наш імунітет!!! Тільки від нього залежить як буде протікати перебіг захворювання і, чи захворіємо ми взагалі.

Зараз фармацевтичний ринок пропонує нам дуже широкий вибір різних препаратів як з синтетичних так і з природніх компонентів для зміцнення нашого імунітету. Але більшість з нас уже переконалися, що багато недобросовісних виробників пропонують нам неякісні ліки(підробки). А ще, ніхто не може передбачити наслідки після «штучної» активації нашої імунної системи. Адже не існує «чудодійної таблетки», яку можна з’їсти і стати здоровим.

Тому, нам залишається покладатися на самих себе, вести правильний здоровий спосіб життя, харчування і, звичайно, не рідше ніж 1-2 рази на рік – профілактичне оздоровлення у санаторії.

І у цьому якнайкраще вам допоможе санаторій «Боржава». Санаторій є багатопрофільним. Розташований він у тихому куточку, серед мальовничих гір Закарпаття. Наші спеціалісти зможуть підібрати для вас процедури, направлені на зміцнення імунітету, покращення стану здоров’я та самопочуття після перенесених захворювань. Ми пропонуємо вам:

 • Чисте гірське повітря;
 • Декілька видів питних мінеральних вод(їх у нас чотири), які мають вплив на різні органи і системи організму, очищають організм вцілому, покращують обмінні процеси;
 • Лікувальна фізкультура на свіжому повітрі, у тому числі й дихальна гімнастика (покращується вентиляція легень, збільшується об’єм дихання, покращується насиченість киснем усього організму);
 • Нордична хода під керівництвом інструктора; походи у ліс, на озеро
 • Катання верхи на конях
 • Різні види лікувального масажу
 • Бальнеологічні процедури

– Великий вибір мінеральних ванн для зміцнення імунітету
– Термальні ванни
– Великий плавальний басейн з мінеральною водою, де проводиться аквагімнастика
– Лікувальний термальний басейн
– Лікувальні душі

 • Пелоїдотерапія. Використовуємо декілька видів грязей для лікування бронхолегеневих захворювань, опорно-рухового апарату
 • Фізіотерапевтичні процедури, включаючи інгаляції
 • Фіточай та кисневі коктейлі. Вони відіграють важливу роль як для профілактики, так і для лікування багатьох захворювань у тому числі й впливають на стан нашого імунітету
 • Аромотерапія (моя найулюбленіша процедура). Усі аромамасла мають противірусні та імуномодулюючі властивості. Крім того, вони дуже добре впливають на стан нашої нервової системи , вирівнюють наш гормоналний фон, а коли потрібно – тонізують наш організм, підвищують працездатність.
 • Апітерапія(сон на вуликах) – природній шлях зміцнити свій імунітет.
 • СПА процедури – покращують наш зовнішній вигляд і дарують нам дуже хороший релакс, що так необхідний нам в умовах нашого інтенсивного життя.
 • Наш новий спортивний майданчик точно не залишить байдужим нікого,бо там є чим зайнятися як дорослим так і малечі.
 • Та, крім усього вищеперерахованого є ще дуже багато чого цікавого та захоплюючого

Ви точно не пошкодуєте, відвідавши наш санаторій, а ми, у свою чергу, постараємося зробити ваш відпочинок неперевершеним і будемо раді вітати Вас!

ПРО АВТОРА