procedura dush Sharko

Лікувальні душі є одним з найбільш ефективних методів гідротерапії. Механізм їх дії полягає в тому, що механічне і температурне подразнення водою рецепторного апарату покривів шкіри викликає гіперемію шкіри, обумовленої значним перерозподілом крові; поліпшується крово- і лімфообіг, мікроциркуляторні процеси, живлення тканин; стимулюється обмін речовин в тканинах.

Душ шарко – водолікувальна процедура, при якій на тіло хворого впливають струменем води певної температури і тиску від спеціального апарату з відстані 3-3,5 м.

Особливості дії: переважно рефлекторні механізми шляхом механічного, температурного та психоемоційного факторів. Тонізуючий, вазоактивний, спазмолітичний, трофічний та імуностимулюючий ефекти.

Циркулярный душ – водолікувальна процедура, при якій на тіло хворого з усіх боків циркулярно впливають тонкими струменями води певної температури і тиску від спеціального апарату.

Особливості дії: переважно рефлекторні механізми за рахунок механічного, температурного та психоемоційного факторів, збуджуються периферичні рецептори, тонізує центральна нервова система, поліпшується вегетативна регуляція функції організму.

Висхідний – водолікувальна процедура, при якій на хворого, який сидить стільці з кільцевих сидінням, впливають тонкими вертикальними струменями води певної температури і тиску від низу до верху на область промежини.

Показання: геморой, хронічний простатит, сексуальні дисфункції і неврози, імпотенція, коліти, функціональні порушення кишечника, хронічний аднексит, цистит.