Відпочинок в Карпатах в березні. Санаторій Закарпаття “Боржава”

відпочинок-березень-БоржаваВідпочинок в березні – прекрасна можливість вирватися з круговороту повсякденних турбот і отримати заряд позитивних емоцій. Березень – дивовижна пора, коли природа поступово пробуджується від затяжного зимового сну і стає все прекрасніше з кожним днем.

Поступово тане сніг, пробиваються перші травинки, а тепле весняне сонечко, немов турботлива мама, своїми ніжними промінчиками зігріває все навколо. Природа співає, радіє, перетворюється, і так хочеться порадіти разом з нею і насолодитися всією красою цієї пори! Хочеться вирватися з міської суєти, відпочити на свіжому повітрі, щоб відчути подих природи і відчути злиття з нею.

Незабутній відпочинок в Карпатах

otdih-karpati-v-marteДе відмінно можна відпочити в березні? Запрошуємо Вас відвідати чудовий куточок Закарпаття – санаторій «Боржава», де ви зможете не тільки побачити всю багатоликість і різноманітність природи, що прокидається, але і оздоровити свій організм від багатьох хронічних захворювань, які загострюються саме в весняний період.

Після затяжної зими кожен відчуває гостру нестачу вітамінів, сонячного світла і радісних емоцій. Тури в Карпати в березні – це чудова можливість відправитись в захоплюючу подорож, побачити мальовничі пейзажі, безкраї ліси і величні гори. Саме в цей період гірське царство знаходить особливу принадність і чарівність.

Оздоровчий відпочинок в санаторії

ozdorovlenieВідпочинок в Закарпатті в березні – це прекрасна можливість надихатись найчистішим гірським повітрям і погрітися під променями ласкавого весняного сонечка. Крім комфортного проведення часу санаторій «Боржава» в Закарпатті допоможе вам поправити своє здоров’я і усунути проблеми, пов’язані із захворюваннями опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, серцево-судинної і нервової системи.

Здравниця володіє хорошою медичною базою, тому відпочиваючим будуть доступні тільки ефективні методи і приємні процедури. Основний метод лікування – бальнеотерапія. Для позбавлення від багатьох недуг у нас використовуються цілющі мінеральні води «Боржавська», «Олегівська» і «Кушницька».

Комплексне лікування полягає не тільки в застосуванні питного режиму, але і в призначенні термальних мінеральних ванн, ароматичних і SPA-ванн. Також для успішного лікування використовуються такі новітні методики, як нордична ходьба, іпотерапія, кліматотерапія, гідрокінезотерапія, аерозольтерапія, електролікування, масаж і інші методи.

Дозвілля та розваги – невід’ємний компонент повноцінного відпочинку

Поїздка в Закарпатті в березні подарує вам незабутній відпочинок і масу нових вражень. Кожен тут знайде цікаве захоплення для себе, будь то відвідування місцевих музеїв або прогулянка до водоспадів, які в березні показують свою небувалу міць. Захоплюючі екскурсійні маршрути дозволять побачити пробуждающуюся природу у всій своїй красі. Туризм в Карпатах припаде до душі і любителям активного проведення часу, і тим, хто віддає перевагу спокійному, відокремленому відпочинку. Весняний відпочинок в Карпатах надає благотворний вплив на весь організм, тому більшу частину вільного часу рекомендується відводити прогулянкам на свіжому повітрі.

Відпочинок в березні стане для вас корисним і приємним, якщо Ви проведете його в мальовничому куточку Закарпаття – санаторії «Боржава»!