20120712 1135060114Літній відпочинок в Закарпатті – це чудова можливість відпочити в екологічно чистій зоні і швидко відновити свої сили. Наступ літа у багатьох людей асоціюється з наближенням довгоочікуваної відпустки, під час якого необхідно відновити свої запаси сил, енергії, здоров’я і гарного настрою.

На думку експертів, досягти найбільш позитивного результату можна, відправившись відпочивати в Закарпатті. Літній відпочинок в санаторії “Боржава” – це незабутній відпочинок в Карпатах (Закарпаття) серед чудової природи, найчистіших гірських річок і чудесних димчастих вершин. Карпатські смереки, кристальні гірські озера і цілюще гірське повітря зроблять літній відпочинок незабутнім.

У найкрасивішому куточку Закарпаття, в мальовничому Іршавському районі розташований санаторій «Боржава». Тут вас чекає незабутній відпочинок і ефективне лікування. У санаторії панує сприятлива атмосфера, на території закладу є тінистий парк, фонтан і велика кількість визначних пам’яток.

Літній відпочинок в Карпатах – це чудові прогулянки, подорожі по найцікавішим місцям, старовинним храмам, середньовічними замками, споглядання первозданної природи місцевого краю, лікування цілющими мінеральними й термальними водами. Відмінна можливість розширити свій кругозір – відправитися на захоплюючі екскурсії в Закарпатті. Зростаючий швидкими темпами попит на тури в Закарпатті пояснюється не тільки очевидною корисністю перебування на свіжому повітрі, але також і можливістю швидко поправити своє здоров’я. У цій місцевості традиційно практикується здоровий спосіб життя, і в поєднанні з найчистішим гірським повітрям і відсутністю шкідливого виробництва дозволяє отримати позитивну енергію і величезний заряд бадьорості. Літній відпочинок позначається сприятливо на здоров’я людини в цілому, і, пробувши в санаторії «Боржава» всього кілька днів, неодмінно з’явиться бажання і потреба залишитися тут на більш тривалий термін або ж повернутися сюди наступного літа, щоб знову відчути потужну енергетику Карпат.

Різні екскурсійні маршрути дозволять повною мірою насолодитися незвичайною красою природи Закарпаття – водоспад Шипіт, Долина нарцисів, напрочуд гарне гірське озеро Синевир, овіяне легендами. Озеро Сіневіррасположено між лісистими горами на території національного парку «Синевир». Дивно, що за формою це озеро нагадує око, обрамлений, немов віями, густим заповідним лісом. Як зіниці виступає невеликий острівець в центрі озера. Синя водна гладь, темний острівець в центрі, пухнасті смереки – вії – ймовірно, все це і послужило причиною появи другого назви озера – «Морське око». Відпочиваючи влітку в карпатах, неодмінно слід відправитися в подорож в Центр Європи – до геодезичного знаку, який знаходиться біля села Ділове. Це чудова можливість викупатися в теплих солоних озерах Солотвино, а також побродити по красивих соляних шахт, на відміну від зимового відпочинку в Закарпатті.

Останнім часом в карпатах особливо популярним став кінний спорт. Ще недавно гуцульські коні Закарпаття перебували на межі повного зникнення, але породу відродили кілька фермерських господарств, і зараз ці чудові конячки з задоволенням катають туристів, що приїжджають на літній відпочинок в карпати. При кінному центрі в санаторії «Боржава» створені навчальні курси верхової їзди, на яких будь-який відпочиваючий зможе навчитися їздити верхи на коні, отримавши докладний інструктаж від досвідчених інструкторів. Влітку верхи на коні можна відправитися в похід по мальовничих околицях Закарпаття.
Літній відпочинок в Закарпатті – це не тільки подорож і походи, а й активна спортивне життя, яка з кожним днем стає різноманітніше в санаторії «Боржава». Тут проводяться різні змагання між відвідувачами та працівниками санаторію. Ціни на відпочинок в Закарпатті значно нижче, ніж вартість відпочинку на подібних курортах Європи, тому літній відпочинок тут вельми привабливий не тільки для місцевих жителів, а й для зарубіжних гостей.