Санаторно-Курортне Лікування в Боржаві

Санаторно-курортне лікування в Боржаві побудовано на поєднанні цілющих природних факторів, ефективних методик та обладнання (діагностичного, реабілітаційного, фізіотерапевтичного). Лікування спрямоване не тільки на усунення певної недуги, але і на комплексне відновлення всього організму. Ми спеціалізуємося на лікуванні широкого спектра захворювань, в тому числі порушень роботи опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, сечостатевої системи, серця і судин, ендокринної та нервової систем.

Основні методи лікування в санаторії «Боржава»

  • Внутрішнє застосування мінеральних вод «Олегівська», «Боржавська» і «Кушницька». Вживання питної води Кушницька №12 показано при хронічному коліті та панкреатитах, сечокам’яної хвороби, хронічних гастритах з підвищеною та нормальною секреторною функцією шлунка. Мінеральна вода «Олегівська» з підвищеним вмістом кремнію показана при лікуванні хронічного пієлонефриту, хронічного коліту, хвороб обміну речовин, сечокислий діатез, захворюваннях опорно-рухового апарату. Показаннями до застосування питної мінеральної води «Боржавська» є: хронічний коліт, пієлонефрит, сечокам’яна хвороба, синдром подразненого кишківника та ін.
  • Бальнеотерапія з використанням термальних ванн. Зовнішнє застосування термальної води в санаторії показане для лікування захворювань опорно-рухового апарату. Термальна вода Закарпаття має температуру 39 ° С, вона діє на організм заспокійливо, нормалізує м’язовий і судинний тонус, знижує артеріальний тиск, покращує сечовипускання. Вона має болезаспокійливу, протизапальну, судинорозширювальну властивість, сприяє підвищенню імунітету.

Виникли питання? Напишіть нам

Переваги Санаторного Лікування та Реабілітації

Як провести відпустку з максимальною користю? Оптимальний варіант – приділити увагу своєму здоров’ю, зміцнити організм і відновити роботу нервової системи. Ідеальне поєднання відпочинку й оздоровлення – це лікування в санаторії «Боржава». Комплексна сучасна діагностика, індивідуальні оздоровчі програми, здорове збалансоване харчування, чудова природа і цілюще повітря – все це допоможе вам відновити сили та отримати заряд на нові трудові звершення.